Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci anul asta se vrea o tentaiva reusita de intalnire a Hayabusistilor ? :wacko:

Trebuie !

Inca putin si ma voi ocupa personal de treaba asta, daca sunt baietii de accord. Am sa ofer ceva variante si votam care cum vrea si unde este mai ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut de 1 mai l-am intrebat pe unu cu o hayabusa portocalie gen 2 cu pasager unde se intalneste lumea cu hayabusa a zis ca nu stie si ca vrea sa manance ceva in portul tomis pt priveliste si dupa am aflat ca acolo era intalnirea asa ca nu conteaza ce moto ai sau daca ai masina asta nu te face mai bun sau mai rau al draq jegos ii era greu sa zica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut de 1 mai l-am intrebat pe unu cu o hayabusa portocalie gen 2 cu pasager unde se intalneste lumea cu hayabusa a zis ca nu stie si ca vrea sa manance ceva in portul tomis pt priveliste si dupa am aflat ca acolo era intalnirea asa ca nu conteaza ce moto ai sau daca ai masina asta nu te face mai bun sau mai rau al draq jegos ii era greu sa zica

poate chiar nu avea idee<sunt o gramada care nu urmaresc forumul. daca a facuto cu rea vointa sa-i fie rusine>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie !

Inca putin si ma voi ocupa personal de treaba asta, daca sunt baietii de accord. Am sa ofer ceva variante si votam care cum vrea si unde este mai ok.

 

parerea mea ar fi sa alegem centru tzarii ... adica nu ma deranjaza sa alegem ca loc de intalnire Grecia, o plimbare in plus pe itinerariul verii :wacko: dar corect pentru lume ar fi centru tzarii ... acum lumea stie cand ia concedii si cand are liber ca eu/noi studentii nu prea avem treaba..... cred :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam la un Sibiu. La Sibiu mai sunt cativa baieti cu Busa, din Crazy Bike. Am putea sa ne vedem si cu ei. Plus ca pana la Sibiu pot veni si baietii din CJ, Oradea, etc. Peisajul foarte ok. Preturi bune din cate am vazut eu . Ramane sa ma interesez exact ce si cum.

Mai bagati si voi ceva optiuni.

Mesaj completat

Pensiune Gura raului, langa Sibiu !

Mie imi place ceva de genul. Voi ce spuneti ?

Mesaj completat

Sau AICI , tot in zona aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam la un Sibiu. La Sibiu mai sunt cativa baieti cu Busa, din Crazy Bike. Am putea sa ne vedem si cu ei. Plus ca pana la Sibiu pot veni si baietii din CJ, Oradea, etc. Peisajul foarte ok. Preturi bune din cate am vazut eu . Ramane sa ma interesez exact ce si cum.

Mai bagati si voi ceva optiuni.

Mesaj completat

Pensiune Gura raului, langa Sibiu !

Mie imi place ceva de genul. Voi ce spuneti ?

Mesaj completat

Sau AICI , tot in zona aia.

 

La Gura raului am stat anul trecut la concursul de enduro Dark Dog.

Zona e foarte misto ( dar e cam la 30 km de Sibiu ), cazarea decenta, mancarea super si bautura la fel. :wacko:

Discutiile astea cu intrunirea le-am avut si anul trecut..si n-a iesit nimic. Poate reuseste Pantera anul asta sa ne intalneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne facem grup pe feisbuc :wacko:))

 

Sibiul e in centru da, si Brasovul e dar defapt daca lumea stie o zona frumoasa si cazare buna.... vreme buna sa fie si sa se vrea numa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pentru intalnire cel mai bine e sa stabilim o perioada ..o data ceva ...sibiu mi se pare ok, identic Brasovu.

 

Numai bine

 

 

PS. Cam tarziu dar LA MULTI ANI CUCULE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut de 1 mai l-am intrebat pe unu cu o hayabusa portocalie gen 2 cu pasager unde se intalneste lumea cu hayabusa a zis ca nu stie si ca vrea sa manance ceva in portul tomis pt priveliste si dupa am aflat ca acolo era intalnirea asa ca nu conteaza ce moto ai sau daca ai masina asta nu te face mai bun sau mai rau al draq jegos ii era greu sa zica

 

 

Jegosul cu hayabusa portocalie eu eram. Iar daca eu cu Robert ne-am dus in Tomis sa mancam ceva si poate fi numita intalnirea posesorilor de Hayabusa, i-mi cer iertare ca nu te-am informat si pe tine sau nu am facut public acest lucru.

Editat de DragStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-64185-1303129867_thumb.jpgpost-64185-1303129816_thumb.jpgpost-64185-1303129816_thumb.jpg

 

vad ca nu a mai postat nimeni de ceva vreme...

Si eu sunt un posesor fericit de Hayabusa model 2009.

La inceput m-a speriat puterea extraoridnara pe care o dezvolta, legenda care o precede...In timp ( si am achizitionat-o de doar 6 luni ) ne-am imprietenit.

Ne intelegem bine impreuna. Vreau sa fac cateva curse in afara tarii in vara asta ( de aceea am si luat-o). Am avut Suzuki Intruder inaintea ei si nu intelegeam de ce nu ma simteam bine. Pai stateam pe ea ca pe closet, imi mai trebuia un ziar si ... :wacko:

Busa este minunat construita, si cum eu sunt inginer de auto( toate cele) am facut rost de manualelele de service si intretinere ale Busei. ma gandesc sa organizez si un service in care sa rezolv ( cat mai profesional) Buse...

Eh deocamdata sunt la faza de achizitionare a sculelor si dispozitivelor de service si ...va tin la curent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-64185-1303129867_thumb.jpgpost-64185-1303129816_thumb.jpgpost-64185-1303129816_thumb.jpg

 

vad ca nu a mai postat nimeni de ceva vreme...

Si eu sunt un posesor fericit de Hayabusa model 2009.

La inceput m-a speriat puterea extraoridnara pe care o dezvolta, legenda care o precede...In timp ( si am achizitionat-o de doar 6 luni ) ne-am imprietenit.

Ne intelegem bine impreuna. Vreau sa fac cateva curse in afara tarii in vara asta ( de aceea am si luat-o). Am avut Suzuki Intruder inaintea ei si nu intelegeam de ce nu ma simteam bine. Pai stateam pe ea ca pe closet, imi mai trebuia un ziar si ... :wacko:

Busa este minunat construita, si cum eu sunt inginer de auto( toate cele) am facut rost de manualelele de service si intretinere ale Busei. ma gandesc sa organizez si un service in care sa rezolv ( cat mai profesional) Buse...

Eh deocamdata sunt la faza de achizitionare a sculelor si dispozitivelor de service si ...va tin la curent.

 

Sa o stapanesti sanatos Adriane. Zau ca-mi place cand citesc despre fosti posesori de choppere/cruisere care au trecut la Hayabusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii! lasati prostiile si ziceti ce facem de 1 Mai... am inteles ca Vama sucks.. sunt numai cocalari pe-acolo, asa mi s-a zis... eu n-am fost acolo si nici nu ma atrage prea tare... mergem la munte (Rasnov, Brasov) sau chiar Sibiu, cum a propus cineva mai sus...?! Sau ramane traditia cu Vama...?!

 

@adrian.iorga... S-o stapanesti sanatos!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de data, ma gandeam ca undeva dupa 15 iulie. Acum spuneti si voi care cum aveti timp/concedii.

 

eu zic altceva si incerc sa gandesc pt toti care vad ca majoritatea sunteti oameni in toata firea cu familii si alea alea deci in concediu omul pleaca cu familia si desi tanjeste dupa atingerea sheii pe buci .....mai greu.Asa ca eu propun daca se poate sa o facem pe un uichiend poate chiar de vineri pana duminica si asta la sfarsitul lui mai cand este cald si concediile nu au inceput.Oricare dintre locatii Sibiu sau Brasov sunt frumoase si apropiate dezone frumoaase cum ar fi Trasfagarashanul daca se doreste.....oricum datele ar fi 28/29 Mai cu optiuen de vineri eventual pentru cai care pot....ar mai fi si Sighisoara cu un camping f fain cu cazare si la moto si un orash frumos de care nu ma satur personal.

Distantele nu sunt mai mari de 450 km pentru nimeni deci daca se pelca dupa masa...ziua e lunga este vreme....

 

Voi ce ziceti ?

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...