Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da trebuie sa-l luam si pe el

trebuie sa faca cineva poze , asa o sa fim tot grupul posesorilor in poza nu mereu -1 cel din spatele aparatului :(

 

cum dau like acilea ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi convine !

As vrea Sibiu.

eu ! :(

 

P.S.: Eu zic sa-l invitam si pe Carturaru' ca e baiat bun, chiar daca are cazanel :D

 

Sibiu sa ESTE! voi va cunoasteti mai bine asa ca daca luati legatura cu cei care nu prea frecventeaza forumu e mai bine ....la cazare eu m-ash uita sa fie cu curte sa pot dormi linistit in casa si nu semilinistit razamat de motor :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sibiu sa ESTE! voi va cunoasteti mai bine asa ca daca luati legatura cu cei care nu prea frecventeaza forumu e mai bine ....la cazare eu m-ash uita sa fie cu curte sa pot dormi linistit in casa si nu semilinistit razamat de motor :D)

Vaaaaai, pentru eeeeeeeeeu ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S.: Eu zic sa-l invitam si pe Carturaru' ca e baiat bun, chiar daca are cazanel :(

 

 

da trebuie sa-l luam si pe el

trebuie sa faca cineva poze , asa o sa fim tot grupul posesorilor in poza nu mereu -1 cel din spatele aparatului :D

 

Posesorul de ZX14 va anunta ca Nashu' mereu va fi pozat/filmat din fata, avand in vedere ca pana la Sibiu sunt destule curbe, si este cunoscuta meteahna anterior numitului de a adopta stilul racing "pensionar obosit", asa ca probabil imi montez o camera video orientata catre spate, ca sa iasa un footage de mai mare dragul cu Nashu' in prim-plan. Nadajduiesc ca va fi singurul, restul avand treaba cu precadere mai prin fata plutonului....

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la Pitesti primiti? Am fi vreo 3 bus-eri

Cum sa nu !!! Cu mare drag ! :(

Pt voi ar fi ok locatia si data ?

 

P.S. : Chiar vroiam sa va spun ca daca mai stiti hayabusisti ce nu intra pe forum, ii puteti anunta si pe ei ! :D

 

Bun, deci data ramana 27/28/29 mai ? Este ok pt. toata lumea ?

Locatia Gura raului langa Sibiu este ok ?

Ma apuc sa search-uiesc dupa pensiuni frumoase si mai maricele.

Pun linkuri pe masura ce gasesc si votam !

 

Buuuun !

1. Pensiunea Conacul dintre rauri

 

2. Pensiunea Casa Loloiu

 

3. Pensiunea Sanziana

 

4. Pensiunea Lacul de argint

 

5. Pensiunea Norica

 

 

Eu votez pt 1.

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma depinde ce fel de oamen vin... oameni are vor sa joace biliard (1) sau carora le place ping pong`u (2) :D)

:( :D

Si-al meu initial zicea 1... cand a auzit ca 2-ul are ping pong a inceput sa strige 22222222222 :D

 

 

Totusi, let's keep it simple :D

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand trebuie sa stim cu aproximatie cam cati vin ptr a sti de cate camere sunt nevoie . Din cate vad cea mai mica e de 5 camere ( 10 pers) cea mai mare are parca 12 camere. Eu vin si cu nevasta deci 2 persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-asta am pus mai multe variante, si cu mai multe si cu mai putine camere. :(

Banuiesc ca putem inchiria doar 8 din 10 camere, sa zicem, asa ca n-ar fi o problema. In cazul in care nu avem loc toti, trebuie sa mai cautam o pensiune prin apropiere, pentru ca mai mari nu am gasit mai nimic.

Mesaj completat

Am creeat si eveniment pe Facebook, daca tot e la moda !

 

 

Intrunirea detinatorilor de Suzuki Hayabusa, editia I

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Sibiu a fost prima motocicleta hayabusa din tara din cate stiu- alui ANDY FAZEKAS presedintele Crazy Bike.Prin 99-2000 faceam foto cu busa la una din intalnirile super de pe atunci ale clubului care aveau loc in campingul din DUMBRAVA SIBIULUI si care erau niste intalniri adevarate.Nu aveam curajul nici sa visez pe atunci la o busa,desi aveam o Jawa de 350 ts.Ar fii o chestie deosebita sa facem intalnirea in locatia in care a fost prima busa din tara.In plus am facut scoala in Sibiu si orasul si zona sunt superbe.In oras sunt foarte multe buse si acum si cred ca ar fii cea mai buna alegere.Eu sunt pentru orice perioada mai putin in perioada iunie 17-19 ca am nunta si luna iulie cand este extrem de cald.In rest este ok.Puteti conta pe mine,dar as vrea sa nu merg singur pentru ca este plictisitor sa mergi 450 km de unul singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum suntem asa :

 

1. Pantera

2. Tudor

3. Nasu

4. Carturaru'

5. Reaper

6. DragStar

7. Emilyo

8. Mariuscojo + inca 2 hayabusisti

 

Care puteti da de Morrison, Capitanu, Ro, Cucu, etc ?

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa pot sa dau de Cucu,dar nu mai am numarul de telefon-poate il are cineva.Si un saxofon daca gasesc la cineva ca al meu l-am maritat la Reaper pentru motorul vechi.As vrea sa pun tobe originale pe motor si 2 finale sport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum suntem asa :

 

1. Pantera

2. Tudor

3. Nasu

4. Carturaru'

5. Reaper

6. DragStar

7. Emilyo

8. Mariuscojo + inca 2 hayabusisti

 

Care puteti da de Morrison, Capitanu, Ro, Cucu, etc ?

 

Zona pare super ! Am sa vorbesc zilele astea si cu ceilalti 2 (Octav si GianyTCP) si apoi confirmam prezenta. (eu o pot confirma deja ptr 28-29)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pantera

2. Tudor

3. Nasu

4. Carturaru'

5. Reaper

6. DragStar

7. Emilyo

8. Mariuscojo + inca 2 hayabusisti

9. cristi_kake

 

 

Avem o problema...Octavius nu poate in week-end-ul ala...decat +/- unul. Ar fi fain sa facem cumva macar noi de pe forum care ne stim virtual sa ne vedem. Ce spuneti ?

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...