Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

nasule da-mi si mie o legatura la Elf ca tot dupa furtunele alea plang...

am renuntat forever la BS motors...>2 luni nu prea e un termen de livrare corect..

merci...

intrunirea aia ma incanta si pe mine...

vorbim..

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La mine scad sansele sa ajung la Breaza pentru ca exact in sambata aia e prima zi de munca dupa concediu.Ma duc sa ma interesez de un concediu medical daca tot am luat scarile in dinti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. scriu din partea unui prieten care nu poate intra pe forum. e vb despre vali din constanta. si asta e mobra lui

 

kn, power commander , inaltatoare suspensie , -1 pinion,rezervor si pompa de 07 scarite race reglabile etc etc model 1999 28000 km

 

PS. stickere facute de mine.

post-32310-1249496294_thumb.jpg

post-32310-1249496306_thumb.jpg

post-32310-1249496312_thumb.jpg

post-32310-1249496320_thumb.jpg

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. scriu din partea unui prieten care nu poate intra pe forum. e vb despre vali din constanta. si asta e mobra lui

 

kn, power commander , inaltatoare suspensie , -1 pinion,rezervor si pompa de 07 scarite race reglabile etc etc model 1999 28000 km

 

PS. stickere facute de mine.

 

 

Misto codita! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut ieri pe la Arc si o pauza mare de busa, inafara de Stefan care era cu o busa ultim model cu consum super redus di mentinerea formei 100% in rest nimeni.

Cred ca mai bine va invitam LA BALTA la o bere cu lamaie. :laugh:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mertzane poti sa-i spui lui Vali sa schimbe opincile ca sunt praf.Am avut si eu si stiu ce inseamna.Interesanta protectia de far,codita,culoarea.Gusturile nu se discuta.Imi place ca totusi are imaginatie si a modificat ce a cumparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ieri am zis ca fac infart, de ce ?

Simplu.....!

Am scapat-o pe Joiana jos, am vrut sa o las pe cric si am uitat ca nu pusesem cricul.....si sa dus jos, usor bineinteles tinuta de mine.....nu puteam sa o las la greu cum s-a lasat ea pe mine sa-mi rupa piciorul!

Si vreau sa va spun ca nici nu a atins bine pamantul caera sus din nou!

Si cand i-am facut un consult mai amanuntit vreo 5 minute am constatat cu stupoare ca tine cu, casa, nu avea nimic vaca imputita!

Doar capacul ala negru si rotund de jos, nush ce reprezinta un pic zgariat si crashpadul de pe stanga!

Acum cand imi aduc aminte ma mai trec inca fiorii!

Ce noroc pe noi! ;) :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ceva carene,oglinzi,tobele si intermediarele de la busa mea.Cine are nevoie de ceva,manutza sus ;)

 

Sal si ms Bogdan dar la mine nu-i nevoie, slava Domnului, chiar nu e momentul potrvit, mai am si eu tot esapamentul cu tot cu saxofon!

Nu s-a mai materializat vanzarea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ceva carene,oglinzi,tobele si intermediarele de la busa mea.Cine are nevoie de ceva,manutza sus ;)

mai bine le pui unde a zis capitanul ca sa facem ceva centralizat pentru hayabusa

:) vezi la el in semnatura unde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata,am pus piesele pe topicul dedicat..Pacat ca se vand busele la banii astia,dar ce sa faci,fiecare stie mai bine ce face.Eu tocmai ma pregatesc sa bag ceva bani in a mea.Sa vedem ce iese...

post-3768-1249805177_thumb.jpg

post-3768-1249805200_thumb.jpg

post-3768-1249805219_thumb.jpg

post-3768-1249805237_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata,am pus piesele pe topicul dedicat..Pacat ca se vand busele la banii astia,dar ce sa faci,fiecare stie mai bine ce face.Eu tocmai ma pregatesc sa bag ceva bani in a mea.Sa vedem ce iese...

astept un apel la 0757570000 ca ma intereseaza cate ceva! iti explic la telefon !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vrei sa faci la motoreta?

Schimb cateva chestii pe ea,nu mare lucru...inca ma gandesc cu evacuarea aia.Am gasit Yoshimura R-22 la un pret bun.Stie careva daca iesirea inferioara a saxofonului(doua iesiri) au acelasi ''calibru'' cu cea din 2008?

 

astept un apel la 0757570000 ca ma intereseaza cate ceva! iti explic la telefon !

ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea,

Ma numesc Mihai si sunt de vineri posesorul unei Hayabuse, am inceput in 2002 pe un DragStar de 250, apoi in 2005 am trecut pe un Fazer de 600 iar acum am trecut la Soim. Am facut deja in weekend 450km cu ea si sunt ff incantat de cum merge. Alte detalli despre ea nu am ce sa va spun ca toti o cunoasteti ca doar mergeti pe ea. Incerc sa pun niste poze cu ea si astept o intalnire cu "soimii".

post-536-1249900228_thumb.jpg

post-536-1249900280_thumb.jpg

post-536-1249900310_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mica este lumea

am vazut motoreta ta joi la ELF cand o echipau

frumoasa culoare

bine ai venit printre noi

si sa o stapanesti sanatos si fara incidente

asfalt uscat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea,

Ma numesc Mihai si sunt de vineri posesorul unei Hayabuse, am inceput in 2002 pe un DragStar de 250, apoi in 2005 am trecut pe un Fazer de 600 iar acum am trecut la Soim. Am facut deja in weekend 450km cu ea si sunt ff incantat de cum merge. Alte detalli despre ea nu am ce sa va spun ca toti o cunoasteti ca doar mergeti pe ea. Incerc sa pun niste poze cu ea si astept o intalnire cu "soimii".

Bine ai venit ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapinesti sanatos, la citzi mai multi km si sa ai parte de ea !!!!

 

Alooo .... si tre udata repede ca din ce mare e se faceeee micccaaaaa !!! :)

 

 

PS.

Panteruz-o sigur nu vrei un preten .... de drum macar ;)

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...