Sari la conținut

A Mai Plecat Un Motorist R.i.p. - 29.08.2007 - BistritaNasaud


Motoristu Virog
 Share

Postări Recomandate

R.I.P. :D :bounce: :moto:

 

Din pacate se mai intampla si asemenea evenimente "atipice" pentru peisajul accidentelor moto autohtone.

Motocicleta e un risc asumat de fiecare, intr-un anume fel. Hazardul si ghinionul isi au partea de contributie, iar aici ceea ce depinde de noi devine irelevant.

Dumnezeu sa-l aiba in paza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vizitati http://mihaivladro.uv.ro ... viitorul www.21august.ro si dupa ce survolati site-ul (in constructie) lasa-ti un mesaj pentru BEBE, poate chiar va adaugati in lista lui de prieteni... e ca si cum ati aduce o floare in locul unde el acum doarme pe vecie...

 

optional evident!!!

@mihaivladro - te rog eu mult....pune posturi ca acesta in topicul cu baiatul respectiv...Aici se discuta despre altcineva.Macar putin respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca si condoleante familiei. Cand ma gandesc ca puteam fi eu in locul lui, sau oricare dintre noi... Asta e, motociclismul e ca ruleta, nu stii niciodata cand iti vine bila...

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mihaivladro - te rog eu mult....pune posturi ca acesta in topicul cu baiatul respectiv...Aici se discuta despre altcineva.Macar putin respect

 

da, ok. am si scris optional. tot din respect am lasat si reply legat de cazul celui despre care se vorbeste in acest topic. nu vroiam sa fac reclama, dar poate nu stiu eu sa ma exprim. mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ok. am si scris optional. tot din respect am lasat si reply legat de cazul celui despre care se vorbeste in acest topic. nu vroiam sa fac reclama, dar poate nu stiu eu sa ma exprim. mersi

 

E de inteles cand pierzi pe cineva atat de apropiat!Mi-a placut pagina ta,mai ales m-a fascinat comentariul prietenei lui!Dumnezeu sa-l ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...