Sari la conținut

Siab 5-14 Octombrie


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la metro otopeni o sa fie incepand de pe 4.10

 

Pe 4 are acces numai presa, pentru public e deschis de pe 5 Oct., program 10.00-20.00 !

 

Daca veniti dinspre Ploiesti aveti grija sa nu urcati pe pasarela ca trebuie sa va intoarceti pe urma... :blink:

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fosta azi la SIAB...

Destul de slab, a fost mai fain in alti ani. Gagici mishto, mai putina lume ca a fost doar ziua presei ce sa zic, poate asteapta deschiderea adevarata pentru surprizele de care tot aud...

Parcarea e practic neincapatoare si azi a fost doar ziua presei...

Va urez vizionare placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiti fericiti ca mergem cu motoarele acolo si ne putem strecura. Sa vedeti ce tambalau o sa iasa maine si in weekend. Coma totala a traficului.

 

Long Live Motorcycles!

 

 

PS: Jenant nene, SIAB in corturi si in fostul metro Otopeni... hai da-o dreq.

 

De dimineata cred ca ma duc pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM fost si eu azi, mia cerut 300 de mii..150 biletul..150 parcarea..daon mm..de treaba..ca nu mi se pare normal sa perceapa aceasi taxa moto, masini, autocare si alte alea.. NU ca n-as avea de unde ca slava domnului ma bate dumnezeu..da gestul in sine..

inteleg ca au cheltuit multi bani cu sala cea noua pe care au construito...si pregatiri care mai de care..insa e prea de tot..pic de respect.

in rest fetele sunt mai dragutze ca masinile=))) masinile sunt mai greu de achizitionat unele..insa q fetele..mai merge o vrajeala...o minciuna..si ajungi q ea in p..a;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi,mare (cuvant urat),am alegat dupa un loc de parcare 30 min,mai bine era la aeroport unde s-a facut acum 2 ani.

In rest masini,motoare,ceva Suzuki,Honda,Harley si atv-uri a si sa nu uit multe pixde :laugh: ,da multee :friends:

Mv Agusta, Husvarna,Cagiva, Suzuki, Honda, Harley, Polaris, Lifan si cam atat sunt prezente la SIAB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Costy_Clipcea: La standul Harley era si un Buell. Foarte frumos de altfel.

 

Harley si Honda s-au prezentat cu cele mai multe modele (in special Honda). La masini ... noul Logan pick-up in premiera mondiala (wooow..not) si un prototip Ford cross-over (imi scapa numele). In rest nimic din ce nu ne vad zilnic ochii pe soselele noastre. La Porsche si Lamborghini lume ca la urs. Toata lumea se poza cu fetele si cerea ID-uri de mess sa trimita pozele. :friends: Si cam atat.

 

Salutari si asfalt uscat tuturor celor care m-au depasit in drumul de o ora si jumatate cu conserva intre Baneasa si SIAB!

Editat de Khael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Costy_Clipcea: La standul Harley era si un Buell. Foarte frumos de altfel.

 

Harley si Honda s-au prezentat cu cele mai multe modele (in special Honda). La masini ... noul Logan pick-up in premiera mondiala (wooow..not) si un prototip Ford cross-over (imi scapa numele). In rest nimic din ce nu ne vad zilnic ochii pe soselele noastre. La Porsche si Lamborghini lume ca la urs. Toata lumea se poza cu fetele si cerea ID-uri de mess sa trimita pozele. :friends: Si cam atat.

 

Salutari si asfalt uscat tuturor celor care m-au depasit in drumul de o ora si jumatate cu conserva intre Baneasa si SIAB!

Cred ca era Ford C-Max Cross Country :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau cred ca vreo 2-3 expuse.....

Bulangii aia de la Suzuki,nici nu te lasau sa te urci pe motor,de suparare m-am dus si mi-am cumparat si eu un Gixxer si un 999.......(machete) :friends:

A fost expusa si CC`ul editie limitata...120.000 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, despre aia ziceam eu.

 

mi se pare normal să nu te mai lase să te urci, la SMAEB au fost unii de au cazut cu ele.

Da?Pai probabil ca era prima data in viata lor cand se urcau pe un motor, am vazut ca majoritatea sunt puse pe cricul lor dar sunt si unele pe suport si mi se pare mai ok.

post-20885-1191695227_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi,mare (cuvant urat),am alegat dupa un loc de parcare 30 min,mai bine era la aeroport unde s-a facut acum 2 ani.

In rest masini,motoare,ceva Suzuki,Honda,Harley si atv-uri a si sa nu uit multe pixde :laugh: ,da multee :friends:

 

Off-topic: Da' tu de unde stii cum arata asa ceva !??? :wink:

Ah era sa uit exista INTERNETUL, unde copchii de 15-16 ani plini de cosuri si de b.le, cu pretentii de "smecheri" se baga in seama.

Poate fetele alea erau angajate si munceau, te-ai gandit la asta ?

Si apropo cu ce ai "ai alergat" dupa loc de parcare. Chiar nu te ajuta mintea sa-ti sprijini bitza de un gard.

 

Scuze pentru off-topic da e mult prea multa marlanie pe acest forum si rog un admin sa mai verifice user-ii ca se duce site-ul de rapa. Multumesc

 

Salut MOTOCICLISTII :laugh: :blbl: si scuteristii apucati-va de injurat !

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...