Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

fz-ul merge si la -4 oC. :) La temperatura aia eu n-am vazut nici un gs, toate erau la iernat. :)

 

Florin_FZN, fz-ul tau e pui de R6. :)

eh...probabil pentru ca GSistii sunt baieti sensibili si nu vroiau sa raceasca :)

dar am scos GSul si sub 0oC si nu s-a plans. dupa ce au aparut GSurile, rusii au plans de oftica,ar fi vrut si ei ca tancurile sovietice sa fie atat de zdravene :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D nu, ci pentru ca motorul de GS suna bine oricum si ei nu sunt preocupati sa auda daca le sunt carburatoarele bine sincronizate,asa ca au timp sa asculte. stii tu, o parte din ce-si doresc femeile :D ..probabil :D

si ce atata valva cu hai acum la intalniri ca vine iarna si o sa va para rau, GSul merge si cand e frig afara. sau iarna aveti de crosetat?

 

Azi (sambata) tragem o cheia, asa ca lasa povestile si hai cu noi !!! 2 gs-uri si un Fz. Plecam pe la 12,15 din peco baneasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca am pus si pozele... nu sunt cu fete ca m-ar fi omorat nevasta-mea daca faceam poze artistice... :D

 

http://s4.transfer.ro/storage/Archive-debf32d14.zip (dati si voi copy/paste intr-un browser)

na ca acuma avem si dovezi ... deci cate FZ-riste erau ... ? :D NICIUNAAAA ...

 

Bravo ... baieti mari si va jucati cu jucarele pe la academie, joia...avansati si voi la a va mai da cate o intalnire cu fetele... :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na ca acuma avem si dovezi ... deci cate FZ-riste erau ... ? :D NICIUNAAAA ...

 

Bravo ... baieti mari si va jucati cu jucarele pe la academie, joia...avansati si voi la a va mai da cate o intalnire cu fetele... :D)

Noi cu fetele dupa intalnire........sa mai avem si noi putina liniste.

Mesaj completat

HAI bre ce faceti? ..........Gata, plafonare totala, numai ziceti nimic.........????? Buey nene voua va sta gandul la Fz-euri decat la ale voastre !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi cu fetele dupa intalnire........sa mai avem si noi putina liniste.

Mesaj completat

HAI bre ce faceti? ..........Gata, plafonare totala, numai ziceti nimic.........????? Buey nene voua va sta gandul la Fz-euri decat la ale voastre !!!!

 

pai e normal...isi doresc si ei motociclete, ca doar nu or merge pe scuterele alea pana la adanci batraneti. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e normal...isi doresc si ei motociclete, ca doar nu or merge pe scuterele alea pana la adanci batraneti. :D

 

mah figurilor, fazer-ul e inca un copil mic pe langa GS :D

 

GS-ul a fost lansat in 89 si a mers 20 ani :D fara sa aiba nevoie de imbunatatiri majore. Clar a demonstrat fiabilitate si cerere buna.

Comparativ FZ-ul mai are pana il prinde din urma (FZ1 lansat in 2001).

 

Serios acum, stiti de cate ori am auzit fosti posesori de GS vorbind cu drag si nostalgie dupa el?

Multora le parea rau ca au renuntat la el.

Editat de arrakis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fz-ul este un mic copil care a luat steroizi :P si merge la sala

:lol:

Degeaba daca nu stiti sa il folositi :P; am auzit ca nici un FZist nu a indraznit sa reproduca manevrele facute joia trecuta de un GSist.

 

si arata si bine :ph34r:

 

asta e subiectiva rau :P

Editat de arrakis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

Degeaba daca nu stiti sa il folositi :P; am auzit ca nici un FZist nu a indraznit sa reproduca manevrele facute joia trecuta de un GSist.

 

Pai Fz-ristii isi folosesc motocicletele pentru ce au fost gandite, nu pentru a impresiona vreo pitzi facand broscute. :lol: Dar sa stii ca am vazut niste cocalari pe scuter facand manevrele alea. :ph34r:

 

Exemple:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah figurilor, fazer-ul e inca un copil mic pe langa GS :P

 

GS-ul a fost lansat in 89 si a mers 20 ani :ph34r: fara sa aiba nevoie de imbunatatiri majore. Clar a demonstrat fiabilitate si cerere buna.

 

 

aici ai dreptate !!!!

Mesaj completat

:lol:

Degeaba daca nu stiti sa il folositi :P; am auzit ca nici un FZist nu a indraznit sa reproduca manevrele facute joia trecuta de un GSist.

 

Ce face omul ala se numeste snobism, cand o face asa............o sa-l aprecieez

 

 

IMG_3876.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce face omul ala se numeste snobism, cand o face asa............o sa-l aprecieez

 

Mdeah...hai ca mai aveti nitel si va ziceti de mame! :lol:

 

In we mai iese cineva cu GS-ul? :ph34r:

Mesaj completat

PS:Imi pare ca s-a uitat care era subiectul topicului asta...sau schimbati-i titlul in GS vs. FZ, ca sa stiu sa ma dezabonez!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdeah...hai ca mai aveti nitel si va ziceti de mame! :ph34r:

 

Nu nu, deloc, nu am nici cel mai mic motiv. Iar joi tot la gramada stam asa ca........In week trag o cheia cu intoarcere pe Siriu sau invers depinde de chef.....sau plec sambata in Hateg in parcul National Retezat si ma intorc duminica, doritori?

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdeah...hai ca mai aveti nitel si va ziceti de mame! :ph34r:

PS:Imi pare ca s-a uitat care era subiectul topicului asta...sau schimbati-i titlul in GS vs. FZ, ca sa stiu sa ma dezabonez!

 

Erau doar niste glume nevinovate man :lol:, nu pune nimeni la suflet chestii de genul asta.

Daca tot era asa liniste pe topic, l-am umplut noi cu "small talk".

 

In week-end pot sa vin, dar la un traseu mai scurt asa. Asta pentru ca sunt in plina sesiune de restante..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comparativ FZ-ul mai are pana il prinde din urma (FZ1 lansat in 2001).

 

FZS 600 Fazer a fost lansat in 1998. FZ1 s-a lansat in 2004. :ph34r: In 2001 s-a lansat modelul FZS 1000 Fazer, primul model de Fazer cu motorul imprumutat de la fratele mai mare, R1 prima generatie.

 

Hai, terminati cu balacareala si ne vedem maine seara la Academie.

Mihai, tot primul ajungi? ...sa stiu daca vin si eu mai devreme sau mai imi gasex ceva de munca pana mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.In week-end pot sa vin, dar la un traseu mai scurt asa.

 

2.Asta pentru ca sunt in plina sesiune de restante..

 

1.Propuneri?

 

2.Bafta la examene! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, terminati cu balacareala si ne vedem maine seara la Academie.

Mihai, tot primul ajungi? ...sa stiu daca vin si eu mai devreme sau mai imi gasex ceva de munca pana mai tarziu.

cred ca da ... dreaq termin la 17:30 si fac un sfert de ora pana acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza copii :lol: ce mai faceti? facem si noi o plimbare in minunata si fascinanta Bulgaire pana la Veliko? Propun intr-un weekend din septembrie, pe urma se cam raceste :ph34r: astept doritori

 

Weekend-ul 12/13 ?

Sa fie de o zi sau de doua ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...