Sari la conținut

Petrecere De Halloween


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ups..sory..n-am vazut... :(

 

in aceeasi idee mai cauti pe cineva tot asa la costum..si veti fi Bonnie si Clyde... :(

..sau Lolec si Bolec, Miaunel si Balanel.. in functie de costume, de arme, si mai ales de palarie.. :D

Nuka, no offence, it's all in good fun..

 

Eo intizial voiam sa vin imbracat in muiere (mai ezac calugarita), da' cand am vazut ce-a patit Ranga.. mi-a pierit chefu'.. :) Inca mai e timp, mai gasesc eo idei.. :ok:

:eek:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..sau Lolec si Bolec, Miaunel si Balanel.. in functie de costume, de arme, si mai ales de palarie.. :D

Nuka, no offence, it's all in good fun..

 

Eo intizial voiam sa vin imbracat in muiere (mai ezac calugarita), da' cand am vazut ce-a patit Ranga.. mi-a pierit chefu'.. :) Inca mai e timp, mai gasesc eo idei.. :ok:

:eek:

John

 

I rarely get offended...:( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I rarely get offended...:( :D

Sa mai incerc?? :eek:

Sorry de off-topic.. :ok:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata v-ati saturat de noi si vreti prospaturi? :D

 

costumatia e obligatorie? am inteles ca ursu' vrea silicoane :eek: dar sa aduca o mostra live costumata in Eva :) sa vedem si noi miracolul silicoanelor :(

daca vine Noty, poti sa te deghizezi in iepuras playboy :(

 

Si asa sunt eu prezent mai mereu pe acolo, deci, i'm in, si am si de ales intre mai multe costumatii, dar cred ca aleg una care va trezi spaima in voi :ok:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No agitation. Ac, ata, 20 minute si lumina buna. :eek: Io deja tin costumelul la pachet in sifonier :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni deghizat in @stephon sa ne stringem miinile si sa ne multumim (ca in cretina aia de reclama) .

 

 

:blbl: ;) :D multumesc fanilor, familie si...nu in ultimul rand....lui Dumnezeu!

 

 

 

remu....fac cinste la petrecere! numai sa ne recunoastem! ca...daca o sa fii costumat in...mine...sigur nu o sa iti dau de baut! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu cel putin doua persoane care se vor face cui la party. Acum se aduna gasca, se reorganizeaza trupele... ;)

 

Um, Ina, faraoanca mea, de ce nu vii tu deghizata in Atilla the Bitch...pardon, Atilla the Hun? :D

 

Alina, costum poti inchiria si de la teatru, nu te costa cine stie ce. Ideea e sa vii cu niste schimburi ca nu stii cine isi uita tigara in rochia ta sau cine iti confunda faldurile cu paharul gol de bere care trebuie "refilled"... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu cel putin doua persoane care se vor face cui la party. Acum se aduna gasca, se reorganizeaza trupele... :blbl:

 

Um, Ina, faraoanca mea, de ce nu vii tu deghizata in Atilla the Bitch...pardon, Atilla the Hun? :lol:

 

Alina, costum poti inchiria si de la teatru, nu te costa cine stie ce. Ideea e sa vii cu niste schimburi ca nu stii cine isi uita tigara in rochia ta sau cine iti confunda faldurile cu paharul gol de bere care trebuie "refilled"... :lol:

se strange gasca, oooohhh daaa :D this should be fun ;) :D

Ralu, ms de pont, ma voi interesa la teatru :lol:

see you there :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...