Sari la conținut

URMATORUL MEU CHOPPER va fii harley


robychopper
 Share

Postări Recomandate

poza asta o am de mai bine de 6 ani ......si este exact cea cemi place este SIMPLU DE TOT MOTORUL furca springer,ghidon inalt......transmisia primara va fii pe CUREA fara carcasa .....imi place enorm de mult linia motorului....si ce imi place si mai mult ca este pe cit se poate de simplu.....un ADEVARAT CHOPPER PT MINE....pe spate va avea un cauciuc de 250/60/15 aripa scurta asemanatoare cu cea din poza...PE fata roata pe 21

sper sa va placa si voua.....va cunosc pe citiva de aici care stiu sigur ca va place acest motor

NUMELE MOTORULUI....VA FII ORHIDEA SALBATICA

SALUT roby

post-24-1107348163_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain dar as face ceva in plus: as duce furca fata mult mai inainte. Cu springer ar arata mai salbatic, ca si orhideea :huh:  In rest e ok! :wave:

imi place enorm asa cum este cu furca springer originala desi oricum pina atunci voi vedea eu cum o sal fac......dar linea motorului ar fii asta ca si cel din poza :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Maaarfa!Si vrei sa-l aduci in Romania?Sunt curios cum o sa-l inmatriculezi... Banuiesc ca va fi foarte colorat,avand in vedere numele...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Maaarfa!Si vrei sa-l aduci in Romania?Sunt curios cum o sa-l inmatriculezi... Banuiesc  ca va fi foarte colorat,avand in vedere numele...

pai o sa fie inmatriculat si omologat pe spania

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave:  :huh:  :moron:  Si cand va fi gata motorul? Asteptam POZE!!!

pai BONO luna asta se apuca de facut cadrul meu la cluj

sii de luna asta eu incep sami cumpar piesele pt motor....bloc motor de evo 1340 si cilindri vor fii prima achizitie :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg treaba cu ghidonu' ? Cum poti conduce cu miinile aproape deasupra capului ?  In oras la manevre rapide nu te incurca ?

cum sa intelegi tu asta cind dupa poza care o ai in avatar vad ca esti endurist nu esti chopperist,pai nu sunt deasupra capului sunt la nivelul umarului.....asa imi plcae mie este chopper nu este enduro nici speeder......fiecare cu cei place:))CHOPPERS FOREVERimportant este sami placa mie si eu sa ma simt bine cind merg cu el....am mers cu motor cu ghidon inalt in oras si chiar merge super ok:)) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles conashule ! Da intreb si eu ca m-am intrebat de multe ori daca sa intreb sau nu ?  Unele cioperase imi plac si mie , dar alea mai cuminti.

Se poate, fara problema. Ghidonul meu pe Pannonia e in inaltimea ochilor, si n-am avut nici o problema. Iar chopperii mai cuminti, nu sunt choppere... Parerea mea. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica iti face Bono cadrul la Cluj si apoi ti-l aduce la Bacelona sa-l omologheze????

 

 

B.

il face bono si mil trimite aici cu restul ma descurc eu:)))) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestia ca aici se omologheaza orce inafara de rigid.....dar tre sa ai un proiect de la un atelier unde ai facut cadrul....eu o sa dau niste bani la un prieten de al meu ce are atelier aici in barcelona si cind e gata motorul mil omologheaza el :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:banana: Hehe...O singura problema:daca vrei sa-l folosesti prin frumoasa noastra patrie,fa-l cu garda la sol mai mare...as zice MULT mai mare...ti-e clar de ce... :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...