Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

ka sa nu stau sa citest 44 de pagini scriu aici

 

ofer garaj spre inchiriere in zona parcului sebastian. pe langa 13 sept sau urcand cu 32 de la unirii a 3-a statzie langa la fourmi

garajul este in curtea casei mele deci nui problema ka va fi ridicat in curand de primarie cu toate kas in sectorul 5 e o chestie p timp nelimitat

este garaj TIP(cum are toata lumea:P) din beton

interesatzii sami dea un pm sau sa intre p dany_cmd mess id ori un mail .

multzumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puteti muta intalnirea cu o ora mai incolo, adica la 21? Mi-ar placea sa vin si eu dar inainte de 21 nu prea cred ca pot ajunge... :banana:

 

Pentru mine e bine si la ora 21:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu. Locul de intalnire e in fata la SIR, acolo unde scrie "biliard si nu mai stiu ce"??

 

:banana:

 

 

EU PLEC marti dimineata la Piatra Neamt sa dau de permis.....

 

asa ca o ratez si pe asta.

 

unde draq ai vazut tu pe cetatuia garaje ca eu stau acolo si nu e nik. sunt mai in spatele blocului dar le demoleaza pe rand.... asa ca nu e combinatie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde draq ai vazut tu pe cetatuia garaje ca eu stau acolo si nu e nik. sunt mai in spatele blocului dar le demoleaza pe rand.... asa ca nu e combinatie...

 

 

Pe Aleea Cetatuia, dupa ce treci de Bl. M16, in dreapta e o intare intr-un spatiu unde sunt cateva garaje. Cum spuneam unele din ele par nefolosite si nu pare ca are cineva intentia sa le demoleze. :banana: Cauta mai bine.

 

Oricum, eu am intrebat si acolo pe o tanti care isi facea de lucru intr-un garaj si mi-a zis ca nu stie sa fie vreunu' liber. Insa nu stiu daca chiar avea chef sa-mi dea o informatie adevarata asa ca o sa pun si pe acolo cateva anunturi.

 

Am mai facut rost de numarul unui nene despre care mi s-a zis ca ar avea 3!!! garaje pe Partizanilor. Cine mi-a dat numarul lui mi-a spus ca ar putea fi reticent sa primeasca motociclete. O sa vad. Il astept sa ajunga acasa sa-i dau tel .

 

Bafta la examen mai dubici. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fata la sir acolo unde e intrarea in dado, unde scrie dado club, biliard bar si ce-o mai scrie pe acolo :banana:

 

 

Ps: Care vine cu motorul sa ne fie mai ushor sa ne recunaostem. Eu vreau sa beau o bere asha ca ... poate e vreunul care nu consuma dak nu .. vedem noi cum facem

Editat de iacomia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor sunteti varza...am fost si eu...si n-am gasit decta niste copiii care viseaza la motociclete:d

oricum e bun fenomenul :D succese :cheers:

 

Bravo mah motociclistule. Esti un adevarat jmecher, nu ca verzele astea! Multa.... sanatate, ca sa zic asa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor sunteti varza...am fost si eu...si n-am gasit decta niste copiii care viseaza la motociclete:d

oricum e bun fenomenul :burnout: succese :D

 

Deci n-ai nici o treaba si creca esti cel mai varza de aici, poate vorbim face to face sa vedem dc ai curaj sa ne zici asta in fata.Nu stiu la ce intalnire ai fost tu la SIR.La prima am fost 6 insi si nu stiu daca vreunul dintre noi avea 22-23 de ani.

1. Media de varsta cred ca a fost cam 25 de ani, deci nu stiu cine e copil.

2. Cu totii aveam motociclete, deci nu stiu cine la ce visa..

 

Oricum din partea mea... :cheers:

Eu credeam ca motociclistii trebuie sa fie uniti, indiferent de varsta sau de motorul pe care il poseda..se pare ca m-am inselat.

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor sunteti varza...am fost si eu...si n-am gasit decta niste copiii care viseaza la motociclete:d

oricum e bun fenomenul :D succese :cheers:

 

Intalnirea aia a fost doar ca sa se discute despre garaj nu pentru plimbari, de-asta ceilalti nu au venit cu motoretele. Cum cine iti citeste si iti scrie tie mesajele pe forum nu ti-a citit si care este scopul intalnirii, ai picat si tu acolo fara sa stii despre ce era vorba.

 

Io nu-ti urez nimic, dar cand ai timp uitat-te putin la avatarul tau, o sa intelegi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea aia a fost doar ca sa se discute despre garaj nu pentru plimbari, de-asta ceilalti nu au venit cu motoretele. Cum cine iti citeste si iti scrie tie mesajele pe forum nu ti-a citit si care este scopul intalnirii, ai picat si tu acolo fara sa stii despre ce era vorba.

 

Io nu-ti urez nimic, dar cand ai timp uitat-te putin la avatarul tau, o sa intelegi.

 

JohnDoe, ai dat telefonul ala in leg cu garajele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JohnDoe, ai dat telefonul ala in leg cu garajele?

 

Da. Tipul are un garaj de inchiriat si unul de vanzare. Ambele pe Partizanilor. Cineva zicea ca se vor darama alea. Am mai intrebat pe aia care mai au garaje pe acolo si mi-au zis ca nu stiu nimic despre daramari, etc. Luni o sa vina nenea ala din Tg. Mures si o sa ma intalnesc cu el sa vad garajele si sa discutam despre preturi (la tel. mi-a spus ca ala de vanzare ar fi 10 mil - e din plasa si incap cam 4-5 motoare). Daca vreti va anunt la ce ora ma intalnesc cu el sa veniti si voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Tipul are un garaj de inchiriat si unul de vanzare. Ambele pe Partizanilor. Cineva zicea ca se vor darama alea. Am mai intrebat pe aia care mai au garaje pe acolo si mi-au zis ca nu stiu nimic despre daramari, etc. Luni o sa vina nenea ala din Tg. Mures si o sa ma intalnesc cu el sa vad garajele si sa discutam despre preturi (la tel. mi-a spus ca ala de vanzare ar fi 10 mil - e din plasa si incap cam 4-5 motoare). Daca vreti va anunt la ce ora ma intalnesc cu el sa veniti si voi.

 

 

cum draq 10 milioane?? ca eu ce am gasit sunt numai 60-70 de milioane!!!

 

pe baia de aries

si niste chirii de te caci pe tine!! :cheers: zici ca inchirieaza garsoniere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Tipul are un garaj de inchiriat si unul de vanzare. Ambele pe Partizanilor. Cineva zicea ca se vor darama alea. Am mai intrebat pe aia care mai au garaje pe acolo si mi-au zis ca nu stiu nimic despre daramari, etc. Luni o sa vina nenea ala din Tg. Mures si o sa ma intalnesc cu el sa vad garajele si sa discutam despre preturi (la tel. mi-a spus ca ala de vanzare ar fi 10 mil - e din plasa si incap cam 4-5 motoare). Daca vreti va anunt la ce ora ma intalnesc cu el sa veniti si voi.

 

Da, ar fi super..garaj de plasa?As veni si eu sa vad garajele.10 mil e o suma super ok.Chiar m-ar interesa sa-l cumpar eu dc nu-l iei tu.Ne interesam la primarie in leg cu daramarile, nici o problema.

Oricum daca il cumperi tu cotizam si noi pt chirie, etc..suntem vreo 3-4 lejer, in cateva luni iti amortizezi banii.

Bafta!

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum draq 10 milioane?? ca eu ce am gasit sunt numai 60-70 de milioane!!!

 

:cheers: Hai luni sa vorbim cu el.

 

Da, ar fi super..garaj de plasa?As veni si eu sa vad garajele.10 mil e o suma super ok.

Oricum daca il cumperi tu cotizam si noi pt chirie, etc..suntem vreo 3-4 lejer.

Bafta!

 

Daca am fi cumva siguri ca nu sunt programate la daramare garajele alea, ar merita sa il cumparam si eventual sa-l facem mai sigur (tabla in loc de sarma, niste lacate bune, etc). 10 mil. si mie mi se pare extrem de putin. Oricum, trebuie vorbit cu omu', sa vedem ce zice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Hai luni sa vorbim cu el.

Daca am fi cumva siguri ca nu sunt programate la daramare garajele alea, ar merita sa il cumparam si eventual sa-l facem mai sigur (tabla in loc de sarma, niste lacate bune, etc). 10 mil. si mie mi se pare extrem de putin. Oricum, trebuie vorbit cu omu', sa vedem ce zice.

 

Dap, ok..pai dam o fuga la primarie sau un telefon ceva...dar sunt acoperite garajele?Nu stiu cum arata un garaj de sarma sorry.:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, ok..pai dam o fuga la primarie sau un telefon ceva...dar sunt acoperite garajele?Nu stiu cum arata un garaj de sarma sorry.:cheers:

 

Da, este acoperit cu tabla, doar peretii sunt de din plasa din aia metalica. Ar fi bine daca am afla ceva sigur legat de ele. Pe mine m-ar tenta foarte tare sa cumparam garaju' ala. Doar sa nu ne trezim in 2 luni fara el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...