Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Revin cu cerere pentru zona Tei. Preferabil pe langa caminele studentesti, dar merge si mai departe.

 

 

Caut loc loc de parcare in curte (nu neaparat garaj) pentru capra mea.In zona Lacul Tei.Urgent.

 

UP ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E interesat cineva sa sharuim un garaj, cica MARE, 35mp undeva langa Policlinica Titan? Omu' vrea 2 mil chirie, pare mult dar e destul de mare, intra lejer 4 motoare, eu as fi dispus sa dau 50 roni.. Ma rog, cred c-ar intra chiar mai mult de 4 trotinete...

Nu e asezat pe domeniu public asa ca n-o sa-l salte primaria..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fratilor sunt si eu incepator :banana: si va rog sa aveti rabdare cu mine.caut un garaj in zona Bd Chisinalu fostul Socului daca are cneva deja inchiriat sa-ni zica si sheruim daca mai e loc de o bucata

Editat de justrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu caut garaj (eventual concubinaj cu alte moto) in zona Matache-Victoriei-Gara de Nord-Grivitei. Daca e careva care are deja moto in vre-un garaj pe acolo si mai are ceva loc (platesc, evident) da-ti o veste ca vine MAXu si n-am unde-l caza.

 

Hai, bafta mare!

Vand garaj Zona Gara de Nord-

tel 0723700002

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fratilor sunt si eu incepator :banana: si va rog sa aveti rabdare cu mine.caut un garaj in zona Bd Chisinalu fostul Socului daca are cneva deja inchiriat sa-ni zica si sheruim daca mai e loc de o bucata

 

 

 

Salut! Dak gasesti ceva in zona socului sa ma anunti si pe mine 0741049291

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit garaj Langa Sportul Studentesc, lumina, caldura pozitie excelenta, garajul era pt 2 masini a mai ramas decat 1 , are 2 cai de acces ..intr-un cuvant e perfect. Deocamdata suntem 2 numai si mai cautam inca 2 cine este interesat sa ma contacteze aici sau pe nr de telefon 0720207270

Editat de upi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit garaj Langa Sportul Studentesc, lumina, caldura pozitie excelenta, garajul era pt 2 masini a mai ramas decat 1 , are 2 cai de acces ..intr-un cuvant e perfect. Deocamdata suntem 2 numai si mai cautam inca 2 cine este interesat sa ma contacteze aici sau pe nr de telefon 0720207270

Mentionez ca este la 1 minut de mers din fatza discotecii Max... din regie

500 lei/luna 3 luni avans.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit garaj Langa Sportul Studentesc, lumina, caldura pozitie excelenta, garajul era pt 2 masini a mai ramas decat 1 , are 2 cai de acces ..intr-un cuvant e perfect. Deocamdata suntem 2 numai si mai cautam inca 2 cine este interesat sa ma contacteze aici sau pe nr de telefon 0720207270

:cheers: Up!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu si inca un prieten am fi interesati de un garaj in zona Lujerului-Cora-Veteranilor!

 

Si eu sunt interesat de Cora-Lujerului-Veteranilor..deci suntem 4 pana acum...eu o sa ma interesez prin zona mea (SIR) si poate inchiriaza cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt interesat de Cora-Lujerului-Veteranilor..deci suntem 4 pana acum...eu o sa ma interesez prin zona mea (SIR) si poate inchiriaza cineva.

 

si eu, deci suntem 5 :lol:

din pacate, se pare ca o sa se darame garajele din tot bucurestiul, dar e un plan de durata, nu cred ca se intampla in zona noastra ceva anul acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu, deci suntem 5 :cheers:

din pacate, se pare ca o sa se darame garajele din tot bucurestiul, dar e un plan de durata, nu cred ca se intampla in zona noastra ceva anul acesta.

 

 

eu stau pe Cetatuia langa scoala (vizavis deSIR) in jurul meu cred ca sunt vro 100 de garaje pe o raza de 300m; si intr-adevar s-au apucat sa mai darame din ele. eu am pus anunturi pe ele. daca aflu ceva va anunt.

Oricum am aflat ca acum 2 sapt a vandut unu un garaj cu 15 mil :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in iarna am vrut eu sa-mi cumpar (in aceeasi zona, dar pe partea celalalta a lu' virtutii) si mi-a cerut omul pe un garaj de tabla 2000 de euro!!!!!!

 

i-am oferit 40 de mil si n-a vrut, acum ma bucur, pentru ca as fi dat banii degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu, deci suntem 5 :cheers:

din pacate, se pare ca o sa se darame garajele din tot bucurestiul, dar e un plan de durata, nu cred ca se intampla in zona noastra ceva anul acesta.

 

Cred ai dreptate cu garajele lor..!!!! :cheers:

Ok, cand imi vine si mie motorul(in 2 sapt) poate bem o bere la terasa la SIR si vedem ce si cum...daca suntem mai multi poate incercam la vreo benzinarie ceva..nici nu stiu ce sa zic..bine ca nu sunt singur!

:lol:

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...