Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

salut . sunt nou pe forum si am nevoie de un garaj in bucuresti unde poate intra o masina cu toate usile deschise si sa ai si loc sa te invarti pe langa ea. caut sa inchiriez un asemenea garaj pe termen lung . acesta este numarul meu de telefon 0720954834. va multumesc anticiipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:peace: Am un garaj mare in zona regie, crangasi, pot gara acolo motoare,

scutere, atv-uri, contra sumei de 45 roni/ luna, ca sa mai scad si eu din

chirie, ca acolo-mi tin si eu atv-ul, cumnatamiu scuterul si fimio

poketul lui in miniatura ca are doar 4 anisori si este deja pe 2 roti

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e la intersecție Mihai Bravu cu Calea DudeÂşti, când faci dreapta să mergi spre Mall..

Sorry dar Prosper e la intersectie Mihai Bravu cu calea Vitan

 

 

stie cineva vreun garaj "available" prin zona rahova-antiaeriana-13 septembrie?...

 

mai e vreun motorist prin zona? daca da...unde tineti motoretele?

 

off topic cu vreo 6-7 ani in urma erau o gramada de motoristi.... acum...nu mai e niciunul?? :peace:

Acu 6 7 ani eream si io prin gramada aia de motoristi zgomotosi.Au fost vremuri misto

 

Well, ai voie si tu la maxim 2 texte de genul "locuiesc pe langa stege" sau "il cunosc pe stege" sau "chiar l-am si atins odata pe stege" samd.

Bah tu il cunosti pe Geo din Tineretului cumva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am garaj la curte. zona piata resita. neincalzit. acolo-mi tin motorul. care sta in zona si n-are unde sa-si tina mobra sa se ia de mine. intra vreo 4 motoare. nu pretind nimic in schimb. doar ca stiu ca nu multi sunt sau au posibilitati pentru a inchiria.

 

pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pentru cei care inca nu au gasit un loc ptr a-si ierna mobra... mai sunt la mine in garaj 2 locuri.

garajul e ok dar are o mare problema... proprietarul... (mai multe detalii daca sunteti interesant)

Garajul este in regie... pret 50/luna 3 avans... Nu cu mine negociati...

PM sau YM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut sa inchiriez garaj sau loc pt motor in Crangasi - nu doar pt "depozitat" ci si trafic...

regie-- stadion sportul si discutam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut un loc intr-un garaj sau un garaj interg de preferat intr-una din zonele:

energeticienilor - p-ta bobocica

fizicienilor

dristor

dudesti

vitan

 

id-ul meu de mess: crash00mx sau tel 0722742101

Editat de crashmx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut sa inchiriez garaj sau loc pt motor in Crangasi - nu doar pt "depozitat" ci si trafic...

 

Salut ,

 

Si eu caut acelasi lucru tot in CRG . Spune-mi unde stai si daca stam aproape unu de altu putem sa mergem in cautari.

 

 

sau poate ne spune moshulik daca are ceva ptr noi ca , banuiesc ca si-a gasit in timp:D

 

Are cineva vreun garaj/curte in zona Crangasi-Giulesti (pe langa liceu) ? Mai stiu pe cineva cu o motocicleta, deci am fi doi deocamdata.

 

Totusi, cu riscul de a dezamagi, am citit pe lista neagra ca ultimul furt s-a facut dintr-un garaj... deci cine vine hotarat sa fure, taie lacatul, fie el de la lantz sau de la usa garajului... Pana la urma nu cred ca sunt "ocazionali" hotzii de motociclete, adica o vede, o ia si pleaca. Avantajul cu garajul e ca nu prea are ocazia sa o vada...

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate in zona asta au inceput sa darame garajele asa ca nu stiu ce sanse avem sa mai gasim in zona :lol:

 

 

Ma mai gandeam ca pe la Stadionul National ar mai putea fii ceva garaje la curti, dar pana acum n-am gasit nimic.... mai caut si daca gasesc ceva anunt aici, daca afli ceva da-mi de veste.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu un garaj in zona 1 mai (mai exact intre intersectia miciurin si piata domenii)...imi las si numarul de telefon pentru cine ar avea o oferta si m-ar putea ajuta --- 0740.798.330

 

 

merci mult :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut eu sunt in cautare de garaj intre domenii si piata 1 mai. daca reusesc sa conving unul din moshii aia si este loc pentru mai multe, te anunt

 

caut si eu un garaj in zona 1 mai (mai exact intre intersectia miciurin si piata domenii)...imi las si numarul de telefon pentru cine ar avea o oferta si m-ar putea ajuta --- 0740.798.330

merci mult :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...