Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

-valea argesului,ialomitei,cautam garaj pt. 3 motorete,urgent!!!!!!!!(sau dr. taberei)

Sugestie: încercați la casele de pe Valea Oltului (spre câmp), au poponeatați Âşi unele au Âşi garaje. Eu acolo o să o duc pe a mea peste iarnă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

/Incepatori-f12.html

Vezi mai ales topicurile de la "teme imporante". Si mai uite-te pe la "bursa->vanzari" sa vezi preturile pietei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are un loc intr-un garaj in zona Militari-Dreptatii?? (sau doua locuri...am un prieten care sta pe Dezrobirii-o strada mai sus de Dreptatii)

Am auzit ceva motoare prin zona dar pana sa cobor de la etajul 8...

 

Bogdan

Editat de bogdan_st
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni in Iancului? Hm... daca detinatorii de masini vandute cu garaje libere ar intra pe-aici... ce bine-ar fi...

In subterana la Obor a inchiriat cineva? Care sunt preturile?

Salutari!

 

La Obor imi las eu moto din cand in cand. Pretul este de 63 RON pe lune plus 13 RON garantia pentru cartela.

 

Tot in Iancului vreau si eu B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin victoriei,titulescu ,gara de nord stie cineva ceva?garaj sau curte?

 

 

0722.719.913 adi

Editat de adiviraj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Caut si eu un garaj (am un DR 650) in zona Codrii Neamtului, Sector 3... langa scoala nr 200. Daca cineva are vreo idee, va rog, ajutati un biet incepator ! ;) As prefera la comun cu alte moto... sa iasa mai ieftin... - 0724 284 369; Vali

 

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin victoriei,titulescu ,gara de nord stie cineva ceva?garaj sau curte?

0722.719.913 adi

te-as fi ajutat eu, dar tocmai mi-am luat fetele din garaj pentru ca un idiot mi-a atacat garajul impartit cu Ikarus.

 

Asa caci, poate gasim ceva impreuna. Eu stau la piata matache..Acolo era si garajul

 

 

 

 

 

 

Io vreau la matache!

Ti-am trimis PM (cred :lol:).

 

Icare, ce ne facem cu garajul?

 

curiosity...

Cautam si altceva?

 

Cine stie/ vrea/ are/ face rost de ceva in matache??

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De inkiriat Garaj pe strada Valea Oltului, capatul 168, la parterul blocurilor din zona.pret 50 euro/luna+intretinerea(aprox 15 RON/luna).Garajul are apa curenta si lumina.

Atentie: fara burnout,10 000 rpm prin fata blocului,spitfire :ok: :) :crack: si alte nebuneli dastea ca fac scandal babacii de vecinii si rupem prietenia. :cheers: Cei interesati pot suna la 0721240559 dupa ora 14, sau 7604159 seara intre 19-22. Rog seriozitate!!!

Editat de brimex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez garaj in zona Colentina pt. minim 15 motoare maxim 20 cu doar 15$ pe luna. Mai aveti si spatiu pentru reparati.Fost atelier auto deci mai am si ceva scule. tel.0722439553 Cristi

 

Salut

 

Din intamplare mai exista loca pentru inca unu. Astept raspunsul tau.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De inkiriat Garaj pe strada Valea Oltului, capatul 168, la parterul blocurilor din zona.pret 50 euro/luna+intretinerea(aprox 15 RON/luna).Garajul are apa curenta si lumina.

Atentie: fara burnout,10 000 rpm prin fata blocului,spitfire :ok: :) :crack: si alte nebuneli dastea ca fac scandal babacii de vecinii si rupem prietenia. :cheers: Cei interesati pot suna la 0721240559 dupa ora 14, sau 7604159 seara intre 19-22. Rog seriozitate!!!(MAXIM 3 motoare incap)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu loc de parcare in curte sau garaj in zona - mosilor pizza hut (mai exact blocul cu libraria teora) pe stradutele din spate - pe langa scoala generala 23 sau vis-a-vis, peste mosilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...