Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Revin:

 

Garaj disponibil in zona Campia Libertatii, sector 3. Pt cei interesati va rog sunati:

 

0766 308 198

 

100 lei de motor pe luna.

 

100 de lei de motor pe luna (daca luna in cauza e calendaristica si nu luna proprietarului care se termina cu vreo saptamana jumate inainte).

 

Ieftin ca braga pentru un garaj in care au loc fenomene poltergeist de mare exceptie: bicicleta proprietarului este plimbata in miez de noapte de oameni invizibili, sculele sunt rearanjate peste noapte, pe motoare se deseneaza cu degetul plin de grasime, usa se inchide/deschide in 10-20 minute si asta daca ai noroc sa fii vreun fiu de lacatus/strungar.

 

Daca iti place praful si intunericul (garajul nu are nici apa curenta, nici electricitate) si telefoanele disperate in miez de noapte ale proprietarului (indiferent de numarul de gremlini din garaj, esti primul suspect pentru orice adiere de vant) recomand cu toata caldura garajul in cauza.

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

am si eu o intrebare. am o casca KBC pe care am scapat`o pe jos si mi s-a spart sistemul care gliseaza viziera... stie cineva unde as putea gasi un astfel de sistem?? sau sa o repar?? va multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare. am o casca KBC pe care am scapat`o pe jos si mi s-a spart sistemul care gliseaza viziera... stie cineva unde as putea gasi un astfel de sistem?? sau sa o repar?? va multumesc anticipat

 

nu cred ca ai scris unde trebuie ....

p.s. mai baga o fisa :kali:

Editat de Andr3y 954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut!

 

Caut garaj in zona Drumul Taberei, mai exact Valea Ialomitei - Frigocom - Romancierilor - Valea Argesului - Cetatea Histria.

 

Ceva locuri libere sau garaje goale de luat impreuna?

 

E foarte posibil ca pe langa mine sa mai fie interesat si un vecin cu atv mic.

 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cedez loc pentru motor in garajul subteran Dalli de pe Bd. Timisoara, langa Plaza Romania (e chiar misto garajul, curat, pazit 24x7).

N-am nici o pretentie in plus fata de cat costa oficial (150 RON/luna) - eu am uitat ca trebuie sa reziliez contractul cu 30 de zile inainte si mi-am adus de ceva vreme mobra mai aproape de casa.

Daca intereseaza pe cineva il/o rog sa-mi trimita PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
caut garaj in zona drumul taberei/favorit. Eventual il impart (daca vrea) cu un generos/amabil.

 

 

salut,

e un garaj subteran pazit sub magazinul Primavara..e cam la 5 minute de mine...poate luam impreuna un loc...si tratam cu paza de acolo sa nu strambe din nas...

ar fi 150 ron pe luna / 2....din pacate garaje nu prea mai sunt ca le-a ridicat primaria...

 

daca esti de acord da-mi mesaj si stabilim....eu imi aduc motorul sapt viitoare..

 

te-am salutat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un garaj de inchiariat in zona Militari-Master (capatul troluibuzului 61) Daca mai ai niste prieteni, negociem. Garajul este supravegheat.

Salutare!

Se baga cineva la garajul asta? Pe mine ma intereseaza... Si daca suntem mai multi, zic eu ca este cu atat mai bine.

Editat de categoria"A"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj sau loc alaturi de altii in cartierul DRUMUL TABEREI, mai exact Valea Ialomitei- Frigocom - Romancierilor - Valea Argesului - Cetatea Histria.

 

Ma intereseaza si pe mine un garaj in zonele mentionate, Valea Ialomitei ar fi perfect :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comisia nationala pentru motociclism ACR MOTO invita colegii motociclisti sa utilizeze facilitatile noastre pentru gararea pe termen lung sau scurt. Acum se stabilesc conditiile pentru Bucuresti si pana vine vremea rea in toata tara. In Bucuresti avem in vedere punctul logistic ACR MOTO de pe str. Jiului, sector 1, zona Pajura-Casa Scanteii.

mai multe detalii pe www.acrmoto.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit ceva in zona CORA pantelimon catelu....strada darabani... 29 localizare pe harta click aici cere 26 de milioane/luna spatiu peste 100mp puteti sa va combinati mai multi estimez ca intra peste 35-40 de motoare aveti o toaleta vestiare intrare din strada.... mi-e imi trebuia numai spatiu din fata de la intrare pentru service 20 mp .. deoarece spatiutiul e fff mare daca va intereseaza pe termen lung anuntati-ma

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...