Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

salut, si eu caut in zona ( eu stau la prosper ). am vb cu un tip si mia zis sa-l sun in 2 saptamani ca e posibil sa se elibereze 2 locuri din garaju lui ( in zona calea rahova - petre ispirescu - scoala 280-parca ). asta ar insemna sa-l sun de marti intr-o saptamana. lasa un nr de tel si te sun dupa ce vb cu el. al meu e 0721.316.729. - bujie :)

 

 

 

Salut! Al meu e 0724389978 Radu.

Astept un telefon cand reusesti sa vorbesti cu omul.

Ma gandeam ca ne putem vedea intr-o zi si putem sa luam la rand firmele de pe trafic greu, poate reusim sa aranjam ceva cu un paznic sau un sef de depozit or something.Sunt o gramada de hale si de baraci prin zona aia....poate o fi loc si pt noi in una din ele:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Al meu e 0724389978 Radu.

Astept un telefon cand reusesti sa vorbesti cu omul.

Ma gandeam ca ne putem vedea intr-o zi si putem sa luam la rand firmele de pe trafic greu, poate reusim sa aranjam ceva cu un paznic sau un sef de depozit or something.Sunt o gramada de hale si de baraci prin zona aia....poate o fi loc si pt noi in una din ele:)

 

poate gasim ceva. numai ca io sunt foarte ocupat in prima jumatate a saptamanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,un spatiu acoperit pt honda mea in zona p-ta berceni,aparatori.urgent.contracost,evident.0723561549jean :finger:

 

 

Salut, si eu tot in aparatori caut .. n-am gas nimic .. daca gas ceva anunta-ma si pe mine te rog 0722740508 vlad, si impartim chiria, trebuie sa mai fie vreun garaj liber in toata zona asta..

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,ma bag si eu in dr taberei daca mai sunteti 2

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Sep 2007 21:10 -------------</small><br/>

impartim cheltuielile :finger:

 

vreau si eu in dr Taberei urgent. Acum 1 motor ... in 1 sapt maxim inca 1 motor.

Acum imi trebuie foarte urgent pentru ca mi-au vandalizat unii aseara motoru: aruncat cu ou in el, sfasiat husa, daramat.

0727770701 - Cristi

 

mersi

Editat de bcd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la noi in fiecare benzinerie sunt cel putin 3 motoare, cine n-are garaj o lasa la benzinarie (e filmat, e pazit si nici nu ploua pe motor + ca e free, eventual o spaga mica).

Eu am fost norocos ca am facut rost de un garaj foarte aproape de mine dar pana am fact rost de el tot la benzinarie am tinut-o noaptea.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru un BMW F650 caut garaj in zona Militari - Pasaj Lujerului - Cora, eventual partajat.

Ma ajuta cineva? :blink: :kick:

 

Multumesc.

:blink: si yo tot BMW-ist si stau pe langa Gorjului.Daca e sa gasesti ceva si mai ai loc pt inca un seaman,it's ok :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de vreun garaj prin Colentina pe langa Bucur Obor, excluzand parcarea subterana din magazin? (as vrea ceva unpic mai ieftin)

parcarea nu este in magazin, este in pasajul rutier.

cand treci prin pasajul subteran, pe partea dreapta, scrie mare '' parcare''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un garaj inchiriat pe str. Transilvania, langa Sala de Concerte Radio. Pentru cei nedumeriti, e intre Cismigiu si Piata Matache. Suntem 2 in el acum, dar unu vrea sa tradeze cauza. In garaj intra cam 3 mobre lejer (fiecare sa le scoata usor) sau 4 chinuit.

Are apa curenta (chiuveta si furtun), curent electric (bec si priza) si canalizare.

E la parterul unui bloc si are access direct din strada.

Chiria e 3 mil. pe luna, se imparte intre cati locatari suntem.

Relatii / poze la mine (msngr: alexsm01 / tel: 0723 632 519)

Editat de Ikarus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot cautand in draci garaj/loc pazit pt tinut mobra, m-am hotarat sa nu mai astept si sa imi fac eu un mini garaj. bafta e ca la 5 min de mine e o fabrica si acolo pt 250 mii pe luna te lasa sa iti tii mobra plus sa iti faci o constructie temporara. desi cred ca se poate monta si pe langa bloc, cu acordul administratorului.

foarte pe scurt, materialele necesare sunt:

-1 coala de plasa armatura pt fundatii ~100 RON

-7 m teava rectangulara ~100 RON

-20 m platbanda ~100 RON

-4 placi placaj OSB ~200RON

-1 coala tabla ~12 RON

-2 balamale ~10 RON

-1 lacat ~10 RON

-0.5 kg suruburi ~10 RON

-1 sudor (cu bormasina, flex, aparat sudura) ~50 RON

 

si asa, cu vreo 6 milioane stau linistit, mobra e la adapost si nu imi mai mananc nervii tot rugandu-ma de toti mosii cu curte sau vecinii cu garaj.

 

daca intereseaz pe cineva, ii pot arata ce si cum si de unde sa isi ia materialele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot cautand in draci garaj/loc pazit pt tinut mobra, m-am hotarat sa nu mai astept si sa imi fac eu un mini garaj. bafta e ca la 5 min de mine e o fabrica si acolo pt 250 mii pe luna te lasa sa iti tii mobra plus sa iti faci o constructie temporara. desi cred ca se poate monta si pe langa bloc, cu acordul administratorului.

foarte pe scurt, materialele necesare sunt:

-1 coala de plasa armatura pt fundatii ~100 RON

-7 m teava rectangulara ~100 RON

-20 m platbanda ~100 RON

-4 placi placaj OSB ~200RON

-1 coala tabla ~12 RON

-2 balamale ~10 RON

-1 lacat ~10 RON

-0.5 kg suruburi ~10 RON

-1 sudor (cu bormasina, flex, aparat sudura) ~50 RON

 

si asa, cu vreo 6 milioane stau linistit, mobra e la adapost si nu imi mai mananc nervii tot rugandu-ma de toti mosii cu curte sau vecinii cu garaj.

 

daca intereseaz pe cineva, ii pot arata ce si cum si de unde sa isi ia materialele.

rugăm foto! mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, caut shi eu un garaj in sectorul 4 in principiu, dar in zona timpuri noi , tineretului , sincai ... cam p-aici sa se invarta.In caz ca mai avetzi careva loc .... va rog contactatzi-ma la tel. 0727 060 252 (Alex) sau id de mess "naughty_ripper@yahoo.com" :friends:.Mc anticipat

Editat de IrONy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...