Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Pentru cei ce stati in Berceni puteti incerca in incinta fostului ITM, pe soseaua Berceni. Se incheie contract cu firma respectiva. Preturile sunt acceptabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru cei ce stati in Berceni puteti incerca in incinta fostului ITM, pe soseaua Berceni. Se incheie contract cu firma respectiva. Preturile sunt acceptabile.

 

 

Ai putea sa precizezi te rog unde mai exact pe sos berceni...un nr ceva...

De asemenea alte detalii mai stii? e sigur, mai tine lumea motoare acolo?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am garaj mare de masina in Dr. Taberei unde imi tin Hondica mea, mai intra 2-3 motorete.

Cei interesati sa ma contacteze pe PM.

 

P.S. Pretul este de 500 mii/luna pt o motocicleta, negociabil daca sunt mai multi doritori.

sunt interesat,daca mai e valabil,am si eu un drag star,stau pe raul doamnei,momentan tin motorul la un garaj in pantelimon,tel meu este 0788.076.921

 

--- Mesaj completat în 20 Aug 2007 21:36 -------------

caut garaj in dr. taberei, cetatea histria. eventual ma cuplez si cu alti motociclisti.

astept urgent oferte.

daca gasesti poate imi dai si mie de veste,stau si eu in dr tab si acum o tin in pantelimon,am un drag star,0788.076.921,asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te aranjeaza este un garaj subteran Dali la complexul de pe bd. Timisoara, pe stanga cum te duci spre Frigocom, vis-a-vis de spalatoria auto. Intrarea in garaj este in spatele complexului iar costul este de 1 mil/luna/moto.

Bafta!

 

 

Salut,

 

Scuze dar am citit postul tau si sunt interesat de oferta daca as avea loc. Stau in zona Favorit si e relativ aproape de mine. Poti sa imi trimiti detalii intr-un PM please? E safe? Ofera firma ceva garantii? Sunt si altii care au lasat motorul acolo si au fost multumiti?

 

 

Mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu un adapost pt Honditza mea...Stau pe b-dul Lacul Tei.

0730.380.471

 

 

stau pe grigore moisil. poate gasim ceva shi ne combinam, sa iesim mai ieftin.

am auzit de o curte

sa vb cu baba sa vad cat costa.

te intereseaza ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat costa sa inchiriez un garaj pe valea oltului sau ialomitei in dr taberei la garajele de la parterul blocurilor? stiu ca incap 3 motoare sigur intr unul dala. cam cat se cere? :)

salut,ma bag si eu in dr taberei daca mai sunteti 2

 

--- Mesaj completat în 04 Sep 2007 21:10 -------------

salut,ma bag si eu in dr taberei daca mai sunteti 2

impartim cheltuielile :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau pe grigore moisil. poate gasim ceva shi ne combinam, sa iesim mai ieftin.

am auzit de o curte

sa vb cu baba sa vad cat costa.

te intereseaza ???

 

 

Ok...I'm in!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu garaj in zona intersectiei Trafic greu cu Calea Rahovei sau in apropiere.

Pm va rog daca stie cineva ceva prin zona.

Radu :lol:

 

 

salut, si eu caut in zona ( eu stau la prosper ). am vb cu un tip si mia zis sa-l sun in 2 saptamani ca e posibil sa se elibereze 2 locuri din garaju lui ( in zona calea rahova - petre ispirescu - scoala 280-parca ). asta ar insemna sa-l sun de marti intr-o saptamana. lasa un nr de tel si te sun dupa ce vb cu el. al meu e 0721.316.729. - bujie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu garaj in zona intersectiei Trafic greu cu Calea Rahovei sau in apropiere.

Pm va rog daca stie cineva ceva prin zona.

Radu :lol:

 

 

salut, si eu caut in zona ( eu stau la prosper ). am vb cu un tip si mia zis sa-l sun in 2 saptamani ca e posibil sa se elibereze 2 locuri din garaju lui ( in zona calea rahova - petre ispirescu - scoala 280-parca ). asta ar insemna sa-l sun de marti intr-o saptamana. lasa un nr de tel si te sun dupa ce vb cu el. al meu e 0721.316.729. - bujie :)

Editat de bujie valah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-23610-1190362106_thumb.jpgMi-am permis sa va retin atentia, pentru ca in ''Parcajul subteran Bucur Obor'', avem aprox. 90 motociclete parcate, si cei care au venit, au spus ca au intrat intamplator aici , nu au stiut de existenta acestui Parking.

Tariful pentru un loc de parcare, este in prezent de 73.3lei/loc/luna.

Va asteptam pentru alte relatii la tel/fax 252.79.58 sau email. georgeghita@dalli.ro

Oferim reducere 20% din tariful de parcare ,pe o perioada de 3 luni, pentru cel ce raspunde la acest anunt.

Oferim reducere 20% ,pe o perioada de 6 luni , pentru cel care aduce un alt client. Reducerile se pot cumula, astfel, daca aduceti 5 clienti nu mai platiti parcarea 6 luni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...