Jump to content
Sign in to follow this  
zombi

Închirieri, căutări, oferte de garaje

Recommended Posts

Caut sa inchiriez un garaj in zona Crangasi ( Constructorilor ). Rog trimiteti ofertele pe PM.

Multumesc.

Caut garaj cat mai aproape de stadionul Steaua. Merge si la cateva statii de autobuz, tramvai.

Caut garaj cat mai aproape de stadionul Steaua. Merge si la cateva statii de autobuz, tramvai.

La preciziei daca vrei.Garaj incalzit,supravegheat video si pazit.Pret 120 4 luni

G B V multumesc de oferta, pretul e bun, dar mai astept poate gasesc ceva mai aproape.

Buna dimineata,

M-am inregistrat pe site ca sa va intreb daca exista interes din partea celor din comunitate pentru a inchiria boxe pentru garat motociclete in zona Mosilor - Dacia - Eminescu.

As putea prelua un spatiu intr-un garaj subteran care poate fi amenajat in acest sens.

Ma gandesc la 100 lei/luna chiria, iar daca este interes din partea cuiva de a cumpara o boxa dupa amenajare as fi interesat sa stiu si asta, ma gandesc la 3000 euro/boxa.

Ca si informatii suplimentare, eu gestionez un numar de spatii de parcare in alta locatie si intotdeauna cand am discutat cu motociclisti a aparut problema necesitatii unei boxe inchise.

Salut,

Sunt interesat de un garaj in zona Titan sau ceva apropiat, unde sa cazez motocicleta peste iarna.

Daca stie careva ceva, va rog.

0721.316.729.

adi.aloman@gmail.com

salut , sunt interesat de o astfel de boxa, atat pentru inchiriere cat si pentru eventuala cumparare . Ma intereseaza detalii ca suprafata, acces utilitati etC. Ma poti contacta pe privat.multumesc

Salut,

Caut garaj, sau boxa, sau orice spatiu unde pot tine motoreta in siguranta. Daca ar exista si spatiu sa ma misc pentru o eventuala mentenanta ar fi ideal.

Zone: Sector 4: Obregia, Brancoveanu, Piata Sudului sau in sectorul 6: Dr. Taberei, Valea Argesului, Valea Ialomitei.

Daca sunt colegi ce au loc sa imparta un spatiu e foarte bun si asa. Orice ...

Multumesc frumos,

Vlad

Salutare! Caut un loc pentru The Hornet în zona Grand Arena...garaj/curte...aștept ceva oferte dacă se poate!

Salut !

Caut sa inchiriez un garaj / loc in garaj in zona Crangasi ( Constructorilor ). Daca stiti / aveti de inchiriat va rog dati PM.

Multumesc.

Salutare,

Caut si eu un garaj pentru motor, cu electricitate, preferabil si apa curenta pentru toata perioada anului; acces la orice ora.

Zona Asmita, Mihai Bravu, Mall Vitan.

Multumesc

Salut. M-am mutat de curand in zona Lujerului. M-ar interesa sa inchiriez un loc intr-un garaj sau intr-o curte aproape de strazile Cupolei, Liniei. As dori sa am acces non-stop.

Multumesc.

Edited by needubad

Salut. Caut un garaj in Tei (sau pe aproape) cu acces non-stop.

Mersi

Salut,

Caut garaj in Sect 5 sau 6 care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- spatiu suficient pentru 2 motoare care urmeaza sa fie facute bucatele

- posibilitate de acces non-stop

- o temperatura decenta pe timpul iernii

- apa curenta

- curent electric

Astept oferte, sunt dispus sa platesc peste media ceruta in general.

Multumesc

» Post actualizat in 02 Oct 2015 12:19

Salut,

Caut garaj in Sect 5 sau 6 care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- spatiu suficient pentru 2 motoare care urmeaza sa fie facute bucatele

- posibilitate de acces non-stop

- o temperatura decenta pe timpul iernii

- apa curenta

- curent electric

Astept oferte, sunt dispus sa platesc peste media ceruta in general.

Multumesc

Nimeni? Chiar nimeni? :)

Salut, caut si eu un garaj/loc in garaj in zona Titan, pt tot timpul anului 0731200294

Multumesc

Salutari, caut garaj/loc de inchiriat, zona Dristor pe R.Valce,R.Sarat, Benz.Mall. Mai e cineva prin zona care cauta?poate gasesc eu intre timp. Mersi.

Edited by vitalik.moraru

Salut,

Eu imi caut 4colegi de garaj. Se elibereaza in locul unde tin eu moto. 20e/luna daca suntem 5. Zona este pe langa rar_ul de pe Grivita. Garajul este incalzit.

Salut caut si eu un garaj dublu sau 2 garaje apropiate ca sa-mi tin masina si moto . Daca are cineva in zona Militari sector 6 sau in Rosu Chiajna ar fi perfect.

Edited by lexu

Salut. Caut loc intr-un garaj din Bucuresti. De preferat sa nu fie in zonele extreme din sud sau est. Eu stau in Dr. Taberei. Rog sa ma contactati daca aveti loc disponibil sau daca sunt doritori de asociere. Multumesc.

» Post actualizat in 29 Jul 2016 07:10

Update:

Pe timpul verii am nevoie de un loc, iar pe timpul iernii chiar de doua...

Salutare!

Caut si eu garaj (chiar si prin asociere) sau undeva unde sa tin un motor peste iarna. Prefer zona Titan/Grigorescu, dar nu exclud si zone mai indepartate.

Multumesc anticipat!