Sari la conținut

Sambata 3 Nov


ianachim
 Share

Postări Recomandate

eu am 2 planuri

light: Buc-Sinaia-Targoviste-Buc

medium: Buc-Buzau-Siriu-Bv-Buc

 

prin Craiova am trecut deja de 2 ori saptamana asta si parca as mai varia nitel traseul.

 

oricum mai da-ne detalii despre planul tau

 

LE: acuma am vazut ca-s 2 topicuri pe tema asta. poate face un admin putina curatenie...

Editat de io, bogo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti - Slanic Prahova si, in functie de vreme - Brasov - Targoviste - Bucuresti.

 

Poposim un pic la salina, bagam un gratar undeva pe drum.. vremea o sa fie mai mult decat ok la pranz

 

http://www.accuweather.com/world-forecast-...&hbhhour=10

 

un targoviste ( cu grata pe acolo ) si apori bran..nu v-ar tenta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am 2 planuri

light: Buc-Sinaia-Targoviste-Buc

medium: Buc-Buzau-Siriu-Bv-Buc

 

prin Craiova am trecut deja de 2 ori saptamana asta si parca as mai varia nitel traseul.

 

oricum mai da-ne detalii despre planul tau

 

LE: acuma am vazut ca-s 2 topicuri pe tema asta. poate face un admin putina curatenie...

 

Varianta Siriu este cea mai faina,parerea mea. Sinaia prin Targoviste am facut o sambata trecuta si nu se poate compara cu Siriu,drumul este destul de prost intretinut.(valabil pt.motociclete sport-touring).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, drum bun celor pe Siriu

eu maine "bag' - Bucurestul - Targoviste - ( gratar langa Tg sau dupa vreme, papa in targoviste ) - Campulung - Bran.

 

Cine e interesat ..spuneti

 

btw. nu i drum de vitezane ( cel putin partea de dupa Targiviste) . E ok asfaltul dar nu mi as baga XX u pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

daca va hotarati la varianta Siriu ma bag si eu...doar ca o sa ma pescuiti din Buzau ca acolo am motorul...:ok:

 

Bafta

 

 

pai si mergi pasager cu unu din noi pana la BZ ???

 

Pai got car...will travel! o sa ajung in Buzau in seara asta si maine dimineata dau o cheie la motor si ne intalnim pe undeva prin Buzau...banuiesc ca o sa faceti un popas pe aici ;)

Daca va hotarati la ora plecarii din Bucuresti atunci o sa fiu undeva pe drum la intrare in oras.

Bafta

Editat de ravemaker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai vad ca e varza generala aici :cheers: pana la urma ce facem cati si unde mergem???

 

 

--- Mesaj completat în 02 Nov 2007 18:24 -------------
ba scrieti in seara asta daca mergem spre brasov maine ora si locu unde ne vedem ca sa nu o lungim pm...oricum e frumos in partea aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu + un amic mergem sa mancam un peste la Giurgiu/Ruse. Eventual retur pe alta cale spre Buc.

 

10:00 - intersectia Sos. de Centura cu drumul de Giurgiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu + un amic mergem sa mancam un peste la Giurgiu/Ruse. Eventual retur pe alta cale spre Buc.

 

10:00 - intersectia Sos. de Centura cu drumul de Giurgiu.

 

sa aveti drum bun si sa si faca prietenul rodajul la bijuteria aia :cheers:

 

eu bag un targoviste bran si intoarcerea pe cheia sau pe DN1

:)

 

pe la 9 intentionez sa fiu la petromul dinspre metro Militari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!

eu am treaba pana pe la 9-10, mai e cineva in situatia asta sa improvizam ceva mai scurt?

 

--- Mesaj completat în 02 Nov 2007 20:18 -------------
tura asta scurta poate incepe dupa 10?,ca viu si eu :cheers:

 

--- Mesaj completat în 02 Nov 2007 20:19 -------------
ma refer la Valea Prahovei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu + un amic mergem sa mancam un peste la Giurgiu/Ruse. Eventual retur pe alta cale spre Buc.

 

10:00 - intersectia Sos. de Centura cu drumul de Giurgiu.

 

Merg si eu cu bubucaty pana la Ruse, asta pt. ca mai am vreo 50 leva pe undeva prin casa si pt. ca se mananca super bine in zona. La 10:00 sunt la centura. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu + un amic mergem sa mancam un peste la Giurgiu/Ruse. Eventual retur pe alta cale spre Buc.

 

10:00 - intersectia Sos. de Centura cu drumul de Giurgiu.

 

Vin si eu la Ruse. Tura pe Valea Prahovei ramane pe duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu un prieten plecam la Brasov maine pe Cheia ( incetisor ) bem o cafea la Zarnesti si in functie de cum e vremea cum ne simtim ne intoarcem pe Bran,daca nu DN 1.Daca sint doritori care vor sa ni se alature ne vdm la 10 la arc.Daca nu va doresc Drumuri Bune la toti si Asfalt Uscat :cheers: si un Weekend superb si fara incidente :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu mai inteleg nimic cine unde pleaca.

 

eu as vrea sa plec maine 04 nov.ziceti si voi care are de gand sa plece maine. nu conteaza destinatia munte ,mare,deal.

 

 

din cate vad la vreme o sa fie soare cu nori deci se poate pune de o plimbarica.

Editat de zamonkh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...