Sari la conținut

Ruse 03.11.2007


RoC
 Share

Postări Recomandate

Bucuresti - Giurgiu 40 min , o mana de baieti veseli + una bucata baietoi :cheers: (bubucaty) si o masa copioasa in centrul orasului Ruse. Recomand din toata inima restaurantul "Happy" deoarece mancarea este servita promt, portiile sunt ca la mama acasa, meniul foarte diversificat si in romana :) ,iar preturile "de vara".

Locul de intalnire:

post-6592-1194097108_thumb.jpgpost-6592-1194097149_thumb.jpgpost-6592-1194097195_thumb.jpg

Zona de razboi....:

post-6592-1194097263_thumb.jpgpost-6592-1194097293_thumb.jpg

Centrul orasului Ruse:

post-6592-1194097356_thumb.jpgpost-6592-1194097401_thumb.jpgpost-6592-1194097425_thumb.jpg

post-6592-1194097459_thumb.jpgpost-6592-1194097479_thumb.jpgpost-6592-1194097544_thumb.jpg

post-6592-1194098190_thumb.jpg si ,,baietelul,, :moto: cu pozele ..post-6592-1194098294_thumb.jpg

Cateva "mostre" din meniu ( ce-mi vine sa ma sui pe motor sa iau si cina :lol: ):

post-6592-1194097582_thumb.jpgpost-6592-1194097618_thumb.jpgpost-6592-1194097639_thumb.jpg

Un interior caldut, caldut :

post-6592-1194097766_thumb.jpgpost-6592-1194097782_thumb.jpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci da, merita. Eram sceptic inainte insa acum e clar. Drumul bun, se ajunge rpd, preturi joase, oras linistit. Mai mergem :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti - Giurgiu 40 min

 

Nu inteleg o chestie. Ai Hayabusa si semnatura "Viteza ucide" ? Cum vine asta? Sa nu-mi zici ca ti-ai luat-o doar ca-ti place cum arata si sa stii ca poate ...

 

Sa nu se inteleaga gresit, n-am nimic cu motoarele de viteza, chiar imi plac, poate ca m-as da si eu sa vad cum e pe unul, insa ... de aia e motor "de viteza" :cheers:

 

 

Salut,

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg o chestie. Ai Hayabusa si semnatura "Viteza ucide" ? Cum vine asta? Sa nu-mi zici ca ti-ai luat-o doar ca-ti place cum arata si sa stii ca poate ...

 

Sa nu se inteleaga gresit, n-am nimic cu motoarele de viteza, chiar imi plac, poate ca m-as da si eu sa vad cum e pe unul, insa ... de aia e motor "de viteza" :)

Salut,

Adi

omu desi are torpila merge foarta cuminte :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine bine .. si berea? unde-i karmenitza? :lol:

Am uitat de bere, dar dau o fuga si-ti aduc, mai am vreo 20 de leva... :cheers:

 

--- Mesaj completat în 04 Nov 2007 20:55 -------------

Frumos , futmos .. tot de bulgari va tineti .. sper ca data viitoare cand dati o tura din asta sa vin si eu cu noua achizitie ...

 

PS.. tre sa ne gasim pt saltea .. numai sa imi fac timp :moto:

 

:)

Pana la primavara ai tot timpul, sta la caldurica. Cand vrei sa treci, te astept! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg o chestie. Ai Hayabusa si semnatura "Viteza ucide" ? Cum vine asta? Sa nu-mi zici ca ti-ai luat-o doar ca-ti place cum arata si sa stii ca poate ...

 

Sa nu se inteleaga gresit, n-am nimic cu motoarele de viteza, chiar imi plac, poate ca m-as da si eu sa vad cum e pe unul, insa ... de aia e motor "de viteza" :moto:

Salut,

Adi

Pentru ca e motocicleta care-mi place, pe care ma simt bine in cele cateva zeci de mii de km. pe care-i parcurg anual pe motor, pt. ca stiu si pot sa-mi stapanesc adrenalina! Cat despre semnatura, crede-ma pe cuvant. Viteza ,,uneori" ...chiar ucide! Asta nu inseamna ca eu nu am dreptul ,,uneori" sa alerg si asta pt. ca..... am cu ce! :) :cheers:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu desi are torpila merge foarta cuminte :cheers:

 

 

mai, deca ai torpila de ce o ai :?:moto:

dupa o portie de Kamenitza chiar ca nu mai inteleg, ori ai torpila si o folosesti ori nu ti iei torpila :lol:

 

zisei eu cu torpila ruginind in garaj :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 persoane, cate 2 feluri de mancare fiecare, 4 si cu desert, sucuri fiecare -> 80 leva

Asa, si legat de rocristea si modul lui de mers, torpila pe care o are acum, etc -> e unul dintre putinii cu care as merge fara griji la drum, avand in vedere ca el a dat tonul la maxim 120-130 km/h in afara si legal in localitati. Am avut noroc ca a fost liber si s-a mers fluent. Parerea mea e ca nu conteaza motorul atata de mult pe cat conteaza cat te duce capu' :cheers: Si ca o alta chestie, eu personal la intoarcere am mers mai tare si mai aiurea decat el, cu toate ca el se grabea si ca eu aveam "jumatate din cmc lui" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma minunam cum ati dat 5 oameni pe toti ce ati consumat doar 44 Ron..

Oricum, si 26Ron in medie/ om e super bine in conditiile respective!

Dammit, am ratat si iesirea asta, dati'mi si mie un offline cand mai iesiti, oameni buni!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harasho e pe ruseste! :moto:

 

Ma bucur ca a inceput sa treaca teama asta de Bulgaria, eu desi era sa crap la intoarcerea de la Russe spun ca tot a meritat drumul ala :cheers:

 

Iar happy e un lant de fast fooduri nu e pectopant uoffffff

Si daca tot e deschis subiectul pun aici mic dictionar (scuzati greselile) de descurcat la bulgari

 

 

 

Hleab (p) paine

Edin dve 1,2

Cafee, cartofnai, crastaveti aici e ca la noi aproape

Ovcharska este salata mea de suflet o recomand, au peste tot

Melba inghetata lor cu fructe

Blagudaria multumesc

Mole poftim

Malko mic

Guleamata mare

Mliako lapte

 

 

:)

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hleab (p) paine

Edin dve 1,2

Cafee, cartofnai, crastaveti aici e ca la noi aproape

Ovcharska este salata mea de suflet o recomand, au peste tot

Melba inghetata lor cu fructe

Blagudaria multumesc

Mole poftim

Malko mic

Guleamata mare

Mliako lapte

:moto:

:cheers:

Ma simt ca la studio hix si lecanoshdetza, cand se chinuia tata sa regleze antena de pe balcon.. ce vremuri, domn'e, ce vremuri.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...