Sari la conținut

5 Customuri Noi La Luxury Show In Decembrie


fhchth
 Share

Postări Recomandate

cam asta se intimpla acum la daytona twins ....

 

luminitza ... cea cu jentzi turnate .... metalwork by catalin ..;) old scool de care ma ocup eu si danutz ...( ala cu rezervor mare si roti groase ...

numele nu sunt reale :)

 

:cheers: sa sara shpan :)

 

--- Mesaj completat în 07 Nov 2007 18:58 -------------
the guys :moto: :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

They KICK ASS........stii doar ca orice sut in poponeata e un pas inainte!!! :moto: :cheers: :) :lol: :lol:

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopper-ul ala portocaliu de asta primavara s-a vandut pana la urma? Stiu ca nu era al Daytona Twins, dar ca fapt divers, e piata pentru asa ceva la noi?

 

 

era al celor de la ChoppersLife,nu s-a vandut,era doar de prezentare....in schimb s-au vandut altele 2.

cei de la Daytona din cate stiu au vandut cateva choppere...

clientii is rari,fie vre-un biker cu bani multi,fie bogatanii care n-au ce face cu banii si s-au plictisit de maybach-uri si alte rollsuri....

 

Basty,apropos,ce e cu Luxury Show ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oo panoniachopper cum ne sare noua ochi la aceleasi lucruri :burnout:

e faina tare da eu cred ca e comandata, daca te uiti atent la ea are si un gresor pentru uns cu decalimitru, adica se baga vazelina fara a desface furca, asta sa nu scirtie si sa nu produca uzura.

putem sa facem si noi la springerele noastre, acolo jos la placute unde e frecare mare!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty,apropos,ce e cu Luxury Show ala?

Luxury Show e un eveniment de fitze organizat de vreo 3 ani incoace de catre o persoana care se numeste Marie-Jeanne Ion (ziarista rapita in Irak) si de o alta colega de-a ei de la Prima TV, Nadina Nedelea-Rus. Banuiala mea este ca in Irak "misiunea a fost indeplinita cu succes", drept pentru care Luxury Show beneficiaza de anumite avantaje si de un sprijin discret. Dar e doar o banuiala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty, respect! Din curiozitate: furca in stil de Indian pe Old School bike este facut de voi, sau ati comandat-o? :burnout:

salut

furca e de indian e comandata si e f scumpa

replica din w&w costa 2000 de eu , si cea de la cei de la hacker indian costa 2300 euro , eu o sa fac fursi tot pe foi cam la fel cu rake adjustabil la 1000 de eu

 

motoarele se omologheaza ....

 

 

multi trimit mesaje ca vor piese custom ....

 

AM MAI SCRIS CA ADUCEM ORICE PIESA DIN ORICE CATALOG APROAPE CUSTOM LA PRETZ DE CATALOG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti...ma inclin in fata voastra.

Respecte.

Ma bucur ca incep sa vad si sa aud de constructori de choppere si la noi in romanica...

Cu ocazia asta imi prezint si eu chopparasul :cheers: ...care e in faza de proiectare :burnout: si asa o sa ramana mult timp...

..Asta a iesit dupa o joaca de vreo 2-3 ore in autocad:D

post-9420-1194695356_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti...ma inclin in fata voastra.

Respecte.

Ma bucur ca incep sa vad si sa aud de constructori de choppere si la noi in romanica...

Cu ocazia asta imi prezint si eu chopparasul :bounce: ...care e in faza de proiectare :burnout: si asa o sa ramana mult timp...

..Asta a iesit dupa o joaca de vreo 2-3 ore in autocad:D

Fain Fain.........dar unde e motorul?V-ul??? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

incep sa prinda forma

....

 

--- Mesaj completat în 19 Nov 2007 01:24 -------------

Sa mor infipt daca nenea ala in salopeta portocalie nu e Catalin, coleg de-al meu de generala. Basty, cum dau de el?

salu'

bai ..nu stiu ca nu mai are telefon si pe noi ne-a parasit ...de citeva saptamini :cheers:)

 

--- Mesaj completat în 19 Nov 2007 01:25 -------------

de la J&P aduceti?

nu ...; zodiac custom chrome si w&W

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

furca e de indian e comandata si e f scumpa

replica din w&w costa 2000 de eu , si cea de la cei de la hacker indian costa 2300 euro , eu o sa fac fursi tot pe foi cam la fel cu rake adjustabil la 1000 de eu

 

motoarele se omologheaza ....

multi trimit mesaje ca vor piese custom ....

 

AM MAI SCRIS CA ADUCEM ORICE PIESA DIN ORICE CATALOG APROAPE CUSTOM LA PRETZ DE CATALOG

 

Intrebare pusa de un proaspat posesor fara inclinatii tehnice dar care de doi ani studiaza cataloagele pe net: Ma puteti ajuta in accesorizarea si infrumusetarea unui motor?

 

Repet faptul ca nu am nici un fel de cunostinte tehnice si nici inclinatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...