Sari la conținut

Accident Bucuresti - Pta. Domenii 9.11.2007 - Amimagz


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 457
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bine ai revenit Mishule! La multi ani! Si sa te refaci cat mai mai aprope de 100%, desi acum cu metalele alea in picior s-ar putea sa ajungi partial Cyborg si sa fii mai tare ca inainte!

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E aproape 5 dimineata..Am citit aproape toate paginile..Cand am vazut in noiembrie primul post al lui Ralucone ceva a cedat in mine..Mi se acrise de accidente, de prieteni sau alti motoristi trasiti pe asfalt de soferi mult prea idioti...M-am rugat in sinea mea sa iti dea Dumnezeu zile si nu am mai intrat de atunci la sectiunea accidente..M-am saturat de R.I.P.-uri..

Bantuiam acu pe forum ca de dupa o cola la jumate si o ditai ciocolata cine sa mai doarma si mi-am facut curaj si am deschis sectiunea cu pricina..Am vazut cate pagini a adunat topicul asta.

Mihai esti un INVINGATOR.Ai trecut prin tot iadul asta cu fruntea sus si cu zambetul pe buze..M-a impresionat teribil ce am citit si esti un norocos ca atatia oameni au fost langa tine desi unii nu te cunosteau.La ora asta ma relaxez cu un martini si ma gandesc cata vointa si cata putere iti trebuie sa treci prin asa ceva si la sfarsit sa ai mintea intreaga..Bravo tie Mihai..

Iti doresc o recuperare cat mai rapida.Anul asta nou sa "ti-l faci" tu asa cum vrei tu...

Bafta multa si....La Multi Ani!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Mi-a luat ceva vreme, dar am citit tot de la cap la coada. Ce sa mai zic .. imi pare rau pentru tot ce i s-a intamplat, dar nu a mai postat nimeni cum a decurs recuperarea si daca Misu si-a cumparat motor, daca poate sa mearga bine cu piciorul, ce s-a intamplat cu conservarul. Eu unul vreau sa stiu ca s-a facut dreptate si as vrea sa cred ca la aceasta ora Misu este pe motocicleta. I-as fi dat PM personal, dar last seen acum 40 de zile ... poate stie altcineva ceva nou.

Salutare si aveti grija cum mergeti.

 

P.S. De cand citesc acest forum, si la sfatul unui motociclist cu experienta, chiar si pe verde ma uit stanga dreapta, iar cand din rosu se face verde astept cam 0,5-1 sec nu plec pusca de la semafor, mai sunt intarziati ...asasini mai degraba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...