Sari la conținut

Tur European In 11 Zile


Postări Recomandate

  • Admin

Boieru..o idee:trimite un mail la organizatori si strica o intrebare,vezi ce spun ei..

Oricum,eu si cu Adi impreuna cu cine vrea sa mai vina vrem sa prelungim turul vreo 3 zile inainte sau dupa,ca sa fie treaba treaba!

Asa incit este loc pentru toata lumea..Alpii is mari din cite stiu eu!

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Admin

Haaaa :bigstar: asta da veste..!

Pai atunci nu ramine decit sa ne punem de acord si sa trimitem banii.

Eventual pot incerca sa trimit de pe cardul meu.Vorbim la telefon cu totii si stabilim ce si cum!

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: Cineva acolo sus in Alpi ma iubeste.... :lol:

 

 

BEETONNNN !!! Cum ma asteptam... era evident ... doar e in scop publicitar organizata... pentru ei e o ocazie buna de "convertire" la BMW. Astept sa tragem tura aia odata! Nu mai am rabdare deja.

Ma bucur pentru tine!

Ne auzim

:P :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: Cineva acolo sus in Alpi ma iubeste.... :P

 

Bravo!

 

Ne cazam toti la Christophorus?

Daca nu, mai puteti cauta pe net si sa alegeti alta cine vrea. Mie asta mi-a placut mult.

 

Atentie insa, mai ales la pensiuni, astia tin mult a liniste si respectul fata de ceilalti; si nu ezita sa cheme politia sau sa te dea afara din hotel/pensiune.

In rest, totul e ok!

 

Sebi, vad ca esti din Ploiesti... Poate ajung la inceputul lui februarie in tara si ne intalnim, si cu Iulian... Poate vine si Luigi la Ploiesti o fuga; oricum, ne mai auzim. Adi, nu te-am uitat dar esti cam departe...

Editat de khk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea sa ne intalnim. Te astept in tzara si stabilim cand si unde ne vedem.

 

Si pe bune acum, cum sa nu mergi la eveniment cand esti invitat de o asa frumusetze...

post-3626-1199724797_thumb.jpg

Editat de boieru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea sa ne intalnim. Te astept in tzara si stabilim cand si unde ne vedem.

 

Si pe bune acum, cum sa nu mergi la eveniment cand esti invitat de o asa frumusetze...

 

Am vorbit cu ea deja :P

A zis ca m-asteapta :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu raspund la provocare... Mai e si Heidi pe acolo. E drept ca e iesita la pensie, dar poate are vreo nepotzika. O sa caut niste pantaloni scurtzi si o palarie hoatza. Si agatz eu ceva pe acolo... Stiu niste povesti despre nemtzoaicele care veneau pe litoral... :bigstar:

Totusi as vrea sa vizitez casutza aceea din Apli unde marmota impacheteaza ciocolata in staniol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu raspund la provocare... Mai e si Heidi pe acolo. E drept ca e iesita la pensie, dar poate are vreo nepotzika. O sa caut niste pantaloni scurtzi si o palarie hoatza. Si agatz eu ceva pe acolo... Stiu niste povesti despre nemtzoaicele care veneau pe litoral... :bigstar:

Totusi as vrea sa vizitez casutza aceea din Apli unde marmota impacheteaza ciocolata in staniol.

De unde ai luat poza cu tipa pe moto? Parca am vazut-o si eu undeva...

 

Cat despre marmote, ai toate sansele sa le vezi pe HochAlpenstrasse. Eu am postat o poza la topicul "Grossglockner2006".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este chiar una dintre cei ce organizeaza evenimentul,se ocupa cu rezervarile.Este pe site,au fotografii cu toata echipa lor..

Da,la asa o invitatie nu ai cum sa spui pas!

Luigi Vicol

 

 

Da ursu? Unde-i?

:bigstar: :P

post-28870-1199746331_thumb.jpg

Editat de aditorpan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-aia nu mai presteaza saracul... Acum vorba aceea "ursule, treci la aparate..." si-a pierdut valoarea. Marmotele sunt triste, iar Vacutza Milka distrusa de suferintza, a plecat in state sa isi puna silicoane...

Totushi, nu as vrea sa ma intalnesc cu Mos Martin prin padure, fara sa am la mine cutzitul de urs... :bigstar:

Editat de boieru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boierule, din cate stiu, K1200RT nu exista... cumva R1200RT sau K1200GT sau K1200LT?

(R=motor boxer, K=4cil in linie)

 

on-topic: la eveniment nu poti participa fara BMW. Poti veni insa la Kaprun, Austria e o tara libera. Insa, nu vei avea acces la evenimentul in sine. Deci, nu are rost sa te inscrii, sa platesti atatia bani, ci sa cauti cazare pe cont propriu si in zilele respective din pacate sa-ti faci alt program, singur... Deci, poate mai bine gasesti alta ocazie sa faci un tur.

Sper sa nu ma intelegi gresit, este doar un sfat sa nu arunci bani, timp si energie si sa fii dezamagit!

 

Vlad

 

 

 

salutare e bine sa mergi la garmich cel putin 30 -40 mii bmw vei vedea si de acolo alpii ne asteapta daca vei merge promit ca vom merge pe stelvio 2800m-si acolo poti veni cu orice moto Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-aia nu mai presteaza saracul... Acum vorba aceea "ursule, treci la aparate..." si-a pierdut valoarea. Marmotele sunt triste, iar Vacutza Milka distrusa de suferintza, a plecat in state sa isi puna silicoane...

Totushi, nu as vrea sa ma intalnesc cu Mos Martin prin padure, fara sa am la mine cutzitul de urs... :lol:

 

 

 

:bigstar: :P :lol: :lol:

:D :D :D :D :D

 

:lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze din turul europei: ungaria-austria-germania-austria-nordul italiei-elvetia-franta-spania-portugalia-spania-gibraltar-riviera spaniola-riviera franceza-monte carlo-italia-austria-ungaria-ro

La anu.......... capul nord(norvegia).... doritori ????

 

Superba tura! La cat mai multe! Si eu visez sa ajung intr-o zi la North Cape. Defapt as vrea sa vad toate tarile scandinave. :bigstar: :P

Ai facut cumva o estimare, cam cat costa o excursie la Capul Nord?

 

Bafta cat incape!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba tura! La cat mai multe! Si eu visez sa ajung intr-o zi la North Cape. Defapt as vrea sa vad toate tarile scandinave. :bigstar: :lol:

Ai facut cumva o estimare, cam cat costa o excursie la Capul Nord?

 

Bafta cat incape!

 

Multumesc.

N-am facut inca un calcul, insa ma gandesc intre 2 si 3 mii de euro. Te anunt cand fac un calcul concret.

Sa auzim de bine!

Bafta!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal la toata lumea

 

desi initial era programata plecare in ultima sapt din mai cu prelungire inca 2 in iunie

perioada de 3 sapt fiind alocata pentru un tur de 10000km

 

ma vad interesat sa fac plecare undeva pe 19 - 20mai si sa vin la festival bmw de unde sa merg mai departe pe italia franta spania franta germania cehia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu am mai intrat pe acest topic si nici nu o sa pot pana luni, raman in continuare hotarat sa particip la aceasta plimbare. Chiar stau si ma gandesc ce va fi mai frumos: evenimentul in sine sau drumul :bigstar:

 

 

 

Luigi, asa cum am vorbit, maine ajung in Bucuresti si te sun sa ne intalnim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Bun;

100 % hotariti:

-Vlad(KHK)

-Luigi(L.U.V)

-Adrian(ADITORPAN)

-Sebi(BOIERU')

-Calin(CALIN)

In doua/trei zile ma intalnesc cu ultimii trei sa stabilim amanuntele si apoi facem plata.

Miros ca va iesi ceva trasnet..

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu am mai intrat pe acest topic si nici nu o sa pot pana luni, raman in continuare hotarat sa particip la aceasta plimbare. Chiar stau si ma gandesc ce va fi mai frumos: evenimentul in sine sau drumul :D

 

 

 

Luigi, asa cum am vorbit, maine ajung in Bucuresti si te sun sa ne intalnim.

 

Ne imultim! :bigstar: :P :lol:

Ma bucur. Bine ai venit!

Sa vina luna mai odata!

:lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, pentru ca am vazut ca e bataie mare pe organizatoarea aceea dragutza, va las pe voi sa o cuceritzi. Am mai primit un mail de la 2 promoter-itze Milka. Mi-au scris sa nu ma mai gandesc la blonda de la BMW, ca cica cu 2 vacutze e mai bine... :bigstar:

 

Am cotrobait prin tot netul dupa poze de acolo, si de pe traseu. Super. De ce nu se poate da si calendarul inainte, asa cum mai dam cateodata ceasul... Abia astept. :P

 

 

 

Mi-am permis sa le acopar pe saracele fete, sa nu se simta lezate ca va uitazti la ce o sa fie al meu...

post-3626-1199830556_thumb.jpg

Editat de boieru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, pentru ca am vazut ca e bataie mare pe organizatoarea aceea dragutza, va las pe voi sa o cuceritzi. Am mai primit un mail de la 2 promoter-itze Milka. Mi-au scris sa nu ma mai gandesc la blonda de la BMW, ca cica cu 2 vacutze e mai bine... :bigstar:

 

Am cotrobait prin tot netul dupa poze de acolo, si de pe traseu. Super. De ce nu se poate da si calendarul inainte, asa cum mai dam cateodata ceasul... Abia astept. :P

Mi-am permis sa le acopar pe saracele fete, sa nu se simta lezate ca va uitazti la ce o sa fie al meu...

 

Daca vrei poze din zona, iti pot trimite si eu... dar sa-mi dai o adresa de e-mail...

 

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...