Sari la conținut

Grupul posesorilor de SuzukiGS500


Thomas
 Share

Postări Recomandate

IM IN !!! hai sa stabilim mai clar cine si unde vine... :bounce:

Pai eu in din dr. tab ora sa fie 14 30- 15.

Eu am zis la academia militara dak vreti in alta parte nu am nimic impotriva.

Deci hai cu inscrierile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:bounce: cine merge maine pina in giurgiu...la dunare...facem si o baita+blimbarica de rigoare . astept raspunsurile voastre...

 

 

baieti(si fete desi nu este!) haideti sa ne cunoastem intre noi.sa ne prezentam:

 

george-gs500e(1994)negru/carnet din oct. 0726524741 .nimicnicie@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: cine merge maine pina in giurgiu...la dunare...facem si o baita+blimbarica de rigoare . astept raspunsurile voastre...

baieti(si fete desi nu este!) haideti sa ne cunoastem intre noi.sa ne prezentam:

 

george-gs500e(1994)negru/carnet din oct. 0726524741 .nimicnicie@yahoo.com

Deci s a stabilit maine cine doreste maine sa mearga la giurgiu sa faca o baie in dunare si o plimbare de relaxare e asteptat la academia militara intre 13 45 si 14 .

 

Cine doreste sa mearga sa lase un mesaj aici pe forum

:angry: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Gs istilor unde va ti ascuns.

Nu va speriati e foarte scut drumul si nu mergem cu viteza, ca ne e frica nu :what:

Foarte frumoasa plimbarea de azi :bounce:

Sa ne vedem sanatosi :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci,ramine stabilit !!! la 13:45-14:00 la academia militara...destinatia giurgiu(dunarea).(ugluk sunt,am intrat din greseala dupa un alt id.)

Editat de AmonRa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare plimbarea... poze gaseshti in sectiunea cu imagini din intalnirile moto... topic inceput de marse... si te asteptam la intalniri cu calutzu' :angry:

 

adica la poze din plimbarile pe 2 rotzi :what: ... uitatzi link... poate data viitoare va ganditi mai bine si veniti mai multi :bounce:)

 

/index.php?showtopic=99981

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furnizori de piese (multe, si nu doar Suzuki) care trimit si in Romania. Se cumpara pe net cu cardul.

 

www.cmsnl.com

www.wemoto.com

 

semeringul de la schimbator pt GS 500 din 93 este reperul 29 de aici

http://www.cmsnl.com/suzuki-gs500-1993-eup...ist/FIG-17.html

 

costa 3.5 euro, deci mai bine fie va combinati mai multi la o comanda fie mai luati si alte lucruri, ca altfel costa transportul (~10 euro parca) mai mult decat piesa.

 

Am cumparat personal de la ambele firme si sunt seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de acel semering de la ambreiaj, partea din cauciuc de la aparatoare rotii fata si alte chestii minore. Hai sa ne strangem la o comanda mai mare ca sa ne iasa transportul mai ieftin.

 

Am vazut la intruniri ca va curge multora uleiul prin acel semering.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva vre o sugestie ptr weekend !?! se mai baga cineva sau sunt singurul caruia i a placut :bounce: (joke!) acum serios vorbind...sariti cu propuneti ca eu deja am o ideie dar vreau sa vad ce imaginatie aveti...

 

p.s. -asteptam noi "membrii",sa o punem de o plimbare ca intre :angry: :what: :huh: ;)

p.p.s - am rezolvat cu cablul de ambreiaj si acum merge ca uns(poate ptr ca,chiar e uns ;) ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva vre o sugestie ptr weekend !?! se mai baga cineva sau sunt singurul caruia i a placut :bounce: (joke!) acum serios vorbind...sariti cu propuneti ca eu deja am o ideie dar vreau sa vad ce imaginatie aveti...

 

p.s. -asteptam noi "membrii",sa o punem de o plimbare ca intre :angry: :what: :huh: ;)

p.p.s - am rezolvat cu cablul de ambreiaj si acum merge ca uns(poate ptr ca,chiar e uns ;) ).

 

Eu as incerca sa vin, nu de alta dar pe celelalte le-am ratat :ok:. Numai ca am impresia ca o sa asist la cursele de F3, sau ce dreaku e. Oricum saraca nu s-a mai miscat de vreo 3 saptamani, are la praf pe ea :ok:.

 

Ca idee, ar fi frumos o tura pe circuitul amenajat acolo, in jurul Palatului Parlamentului, dar banuiesc ca-n perioada 18-20 e off limits...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajutati-ma cu o informatie: parbriz gs500e model carenat 96

sau macar sa-mi spuneti de la ce model de suzuki sunt carenele

 

S.O.S.

 

Mersi

Editat de gombocka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in caz ca va intrebati de ce am lipsit de la intalniri si de pe forum(si o sa mai lipsesc vreo 2 luni) o sa aflati acum.

am patit o chestie naspa si culmea nu eram pe motocicleta (cum m-as fi asteptat) cand am patit-o.

cauzele ar fi, in ordine, prostia (mea), neatentia (tot a mea) si ghinionul.

urmarea? 2 degete scurtate si un al treilea zgariat ceva mai rau, toate de la mana dreapta.

din pacate sunt si cele mai importante degete(alea cu care dam clickuri). sper sa mai pot folosi frana si implicit sa mai merg pe moto, dupa recuperare.

cam asta e... nu vreau sa mai dau alte detalii pt ca nu vrea sa-mi mai aduc aminte cat de idiot am fost.

o perioada destul de lunga nu o sa mai ma vedeti nici pe moto nici pe forum. urmatoarea data cand voi mai posta pe forum va fi atunci cand voi putea scrie cu ambele maini.

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-auzi ca nu era pe moto? oricum nasol... am cam ramas shocat... asteptam sa ne spui unde sa nu ne bagam dejtele... cat despre mersul pe trotineta... stai linishtit... in caz ca esti destul de maniac exista si motoare cu abs la care din cate am inteles apesi frana pe spate si se actioneaza simultan si aia pe fatza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in caz ca va intrebati de ce am lipsit de la intalniri si de pe forum(si o sa mai lipsesc vreo 2 luni) o sa aflati acum.

am patit o chestie naspa si culmea nu eram pe motocicleta (cum m-as fi asteptat) cand am patit-o.

cauzele ar fi, in ordine, prostia (mea), neatentia (tot a mea) si ghinionul.

urmarea? 2 degete scurtate si un al treilea zgariat ceva mai rau, toate de la mana dreapta.

din pacate sunt si cele mai importante degete(alea cu care dam clickuri). sper sa mai pot folosi frana si implicit sa mai merg pe moto, dupa recuperare.

cam asta e... nu vreau sa mai dau alte detalii pt ca nu vrea sa-mi mai aduc aminte cat de idiot am fost.

o perioada destul de lunga nu o sa mai ma vedeti nici pe moto nici pe forum. urmatoarea data cand voi mai posta pe forum va fi atunci cand voi putea scrie cu ambele maini.

bafta!

Mai ce sa zic ai grija de tine, se te vindeci cat mai repede si te asteptam cat mai curand :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in caz ca va intrebati de ce am lipsit de la intalniri si de pe forum(si o sa mai lipsesc vreo 2 luni) o sa aflati acum.

am patit o chestie naspa si culmea nu eram pe motocicleta (cum m-as fi asteptat) cand am patit-o.

cauzele ar fi, in ordine, prostia (mea), neatentia (tot a mea) si ghinionul.

urmarea? 2 degete scurtate si un al treilea zgariat ceva mai rau, toate de la mana dreapta.

din pacate sunt si cele mai importante degete(alea cu care dam clickuri). sper sa mai pot folosi frana si implicit sa mai merg pe moto, dupa recuperare.

cam asta e... nu vreau sa mai dau alte detalii pt ca nu vrea sa-mi mai aduc aminte cat de idiot am fost.

o perioada destul de lunga nu o sa mai ma vedeti nici pe moto nici pe forum. urmatoarea data cand voi mai posta pe forum va fi atunci cand voi putea scrie cu ambele maini.

bafta!

 

insanatosire rapida,cat despre mersul cu motocicleta..nu iti face griji,daca vrei cu adevarat o sa poti merge.

 

 

intr o alta ordine de idei,mai intreb odata...UNDE MERGEM IN WEEKEND ??? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

in caz ca va intrebati de ce am lipsit de la intalniri si de pe forum(si o sa mai lipsesc vreo 2 luni) o sa aflati acum.

am patit o chestie naspa si culmea nu eram pe motocicleta (cum m-as fi asteptat) cand am patit-o.

cauzele ar fi, in ordine, prostia (mea), neatentia (tot a mea) si ghinionul.

urmarea? 2 degete scurtate si un al treilea zgariat ceva mai rau, toate de la mana dreapta.

din pacate sunt si cele mai importante degete(alea cu care dam clickuri). sper sa mai pot folosi frana si implicit sa mai merg pe moto, dupa recuperare.

cam asta e... nu vreau sa mai dau alte detalii pt ca nu vrea sa-mi mai aduc aminte cat de idiot am fost.

o perioada destul de lunga nu o sa mai ma vedeti nici pe moto nici pe forum. urmatoarea data cand voi mai posta pe forum va fi atunci cand voi putea scrie cu ambele maini.

bafta!

imi pare rau b.i.k.e.r ...insanatosire grabnica , sper sa ne vedem cat mai curand pe strada si sa ne salutam cu farul bineinteles :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...