Sari la conținut

Nu schimbam locatia Hanul cu Tei


Hannibal
 Share

Postări Recomandate

Io m-am cam saturat de Han... e ok iarna, dar deja vineri am murit de cald ( si cand am incercat sa-mi dau tricoul jos a tipat Ninja la mine :laugh: )

Sa nu mai vorbim ca motoarele sunt sus, la mama draq, si se poate umbla la ele... Ultima data cand am fost in zona, asta toamna, ne-au umblat negrii la ele, mie mi-au consumat bateria cu claxonul, iar lui Pera i-au furat capacul de la rezervor :laugh: :cheers:

So, o terasa ar fi mult mai potrivita, nu ne gandim la eventuala migratie? Mi-ar placea sa mergem in baza sportiva din Tei, e frumos, racoare vara, preturi mici la cico si la bere, AVEM MOTOARELE IN FATA OCHILOR TOT TIMPUL.

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baza sportiva din Tei

 

Cam departe. Numai daca vin motorizat. Si daca vin motorizat nu beau. Si daca nu beau n-am cum sa ma fac prashtie. Si daca nu ma fac prashtie nu ma distrez. Pai da' sa ne le f.uti muma-n c.ur de paradoxuri! :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam departe. Numai daca vin motorizat.

NO SHIT! Stii cat de departe e Militari-ul fata de baza? Ce daca vii mo(ni)torizat? :cheers:

Credeam ca tocmai asta e placerea. Bere poti sa bei linistit la intruniri - cand scapi si te faci prastie :laugh:

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io,unul, sunt de acord. E aprope de mine si asa poate mai ajung si eu sa joc un basket.

:cheers:

 

In plus, zona nu e considerata drum public si militienii pot sa ne pupe in c... :laugh: Exista un singur impediment, iesirea se poate face numai prin 2 porti si dupa ce se duce vestea ca se aduna acolo 30 de motoare, garcealaii ne pot astepta cu fiola la iesire sau cu control la acte :friends: Evident, cei care ne stim cu musca pe caciula putem iesi cu fiarele impinse :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as opta pt schimbare da' Studentescu e pt zi/ seara/ in timpul sapt 1ora -2 la un suc dupa o plimbarica, nu se pot face monstruozitati de chefuri, totusi eu zic sa va mai sacrificati o tura in Han sapt viitoare ca va merita :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e frica sa ma gandesc la ce-o sa iasa in han vineri :laugh: !!!

Si in alta parte unde se poate iesi yo cred ca Beraria Germana e super_tare: loc de parcat(cu paznic) , nu e scump, se poate manca, au terasa si in interior e mult loc, nu e fum deloc sunt mese mari au pana si orchestra cu ce muzica vreti voi si noaptea poti sa dansezi cat vrei!!! plus ca berea nefiltrata la halba de 1L e 75de mii si e bbbbbuuuna rau!!! :friends: :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru don Leoncio:nu cumva umlai acum catziva ani prin Fire Club?destul de des? :friends:

Mergeam cu Joe Black destul de des. Dar suntem off-topic. Daca ne stim, da-mi un Personal Message. Daca iti datorez cumva bani sau scuze sa stii ca ma confunzi si eu nu am fost in viata mea in Fire. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E nasol ala Beraria Germana..din punctul meu de vedere :laugh:.....

1. E la 5 min de mine.. cu motoru..nici nu apuc sa ma bucur de drum... :laugh:

2. Atentzie la caini (si nu daia rosii :ok: ), serios vorbind... acu 2 ani am facut un triplu salt pe la vreo 60 km/h de la o javra ce mi-a intrat in roata fatza din lateral.... :bier: :bier: :bier:

3. CHIAR E PREA MULTA BERE ACOLO!!!! :friends: :laugh: :rose:

DEABIA ASTEPT SA SE FACA VARA CA TARE FRUMOS E LA O TERASA :cheers: FIE EA SI BERARIA GERMANA

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Servus..

Acum vreo trei ierni,pe un ger de crapau pietrele am fost la Becker Brau(cu masina evident).

Si stind la masa m-au chemat afara pe mine si pe un alt client spunindu-ne ca ne-au spart masinile!!

El: Passat,i-a spart geamul lateral spate si i-au luat nu stiu ce geanta.

Eu:Audi Avant,nu lasasem nimic in masina dar mi-au spart luneta haionului si mi-au luat frumusete de subwoofer!!

Desi nu se vedea nimic de afara,mi-au spart-o la plezneala!

Mi-au facut o paguba destul de mare( vreo 500 iepuroi..).

Culmea,ospatarii mi-au spus dupa aia ca se intimpla frecvent!!

Cind am intrebat responsabilul de ce nu au paznic daca se stia lucrul acesta mi-a raspuns ca au...dar inauntru!!

Sa innebunesc de nervi,nu alta!

De atunci m-am jurat ca nu mai calc pe acolo,desi berea aia nefiltrata este o nebunie!

Ma rog,nu are relevanta ce va povestesc au aici,vara cu terasa plina este altceva,dar am ramas cu o fobie la Becker Brau!

Si sper ca ma intelegeti de ce!

Multa sanatate la toti

LUIGI VICOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plus ca berea nefiltrata la halba de 1L e 75de mii si e bbbbbuuuna rau!!! :cheers:  :laugh:  :laugh:

Papusa, io intentionez sa vin motorizat :ok: si daca berea aia e buna rau am 2 posibilitati:

1. Salivez cu ochii la ea pana fac balta si cand plec alunec cu Ij-ul si-mi rup o mana

2. beau su plec calare --> :bier: dar probabil la primul colt --> :rose:

E prea multa tentatie la beraria germana :bier:

 

Offtopic :lol: Asta imi aduca aminte ca acum cateva veri, undeva pe centura, la vreo suta de metri de pitzipoancele dezbracate, munceau cativa puscariasi :bier: Imi inchipui de era in gandul lor :friends: Cam asa cred ca m-as simti io :laugh: cu atata bere in juru-mi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic :laugh: Asta imi aduca aminte ca acum cateva veri, undeva pe centura, la vreo suta de metri de pitzipoancele dezbracate, munceau cativa puscariasi  :laugh: Imi inchipui de era in gandul lor  :friends:  Cam asa cred ca m-as simti io  :cheers: cu atata bere in juru-mi.

Ca o pitipoanca dezbracata langa niste puscariasi? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca o pitipoanca dezbracata langa niste puscariasi?

Ca un puscarias NF langa pitzipoance!!!

pai asa hai sa ne ducem la o cofetarie sa bem un suc!

Merci pentru invitatie, dar nu ies cu minore. Astept pana mai cresti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...