Sari la conținut

Mos Craciun Vine Cu Motocicleta


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ba nu pot sa cred ca mi so int so stricat compu si io abia acuma vad ca voi deja ati fost la parada io credeam ca o sa fie in 24 si ce fericit eram ca mai un pic si o sa merem cand ma uit acuma mare dezamagire pe capu meu mi-ati rupt fericirean 2 :rolleyes: ba ce pot face si virusi astia batai focu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu m-am gandit ca is e putea intampla oricarui dintre noi..si noi toti am fost furiosi pe tipu ala ca a stricat tot.

Oricine dintre noi putea fi in cauza..

 

 

IMI PERMIT SA TE CONTRAZIC, NU SE PUTEA INTAMPLA ORICUI!!! (prietenii stiu de ce :rolleyes: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu pot sa cred ca mi so int so stricat compu si io abia acuma vad ca voi deja ati fost la parada io credeam ca o sa fie in 24 si ce fericit eram ca mai un pic si o sa merem cand ma uit acuma mare dezamagire pe capu meu mi-ati rupt fericirean 2 :rolleyes: ba ce pot face si virusi astia batai focu

 

Se discuta de 2 luni... exista telefoane, amici, prieteni, Galeria 1 e in acelasi loc de "secole"....

 

Incearca alta scuza :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Felicitari pentru actiune . Supermisto.

 

2. Astia cu teveu' si media in general trebuie dati in mortii lor ca de obicei.Dar asta o stiti deja.

 

3.Daca tipa a venit pe picioarele ei seara in pub cu voi inseamna ca nu se pune problema de zile de ingrijiri medicale care sa atraga de la sine dosar penal , de plangere impotriva motociclistului logic nici atat . Deci politia o suge cu toata autosesizarea ei. O sa fie doar deranj pentru motociclistul implicat.

 

4. Cat priveste amenda, o sug de asemenea. Este o demonstratie de forta prosteasca care poate fi demontata usor in instanta de catre un avocat in baza articolului 3 din Legea 60 din 1991.S-a intamplat la fel si anul trecut in Bucuresti de 22 Decembrie.

 

La multi ani !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva precizari scurte:

1.durerea noastra e f mare pt ca a mers perfecT pana cand "bacteria" a vrut sa arate ce poate in plin centru

 

2. nu aveam aprobare sa mergem in centru dar am zis sa parcam motoarele aliniate frumos si sa ne plimbam imbracati in mosi pe acolo sa dam bomboane si ciocolati la copii( lucru care evident nu s-a mai intamplat), nu se dorea sa se faca "o manifestare in centru"! cum va aparea in ziare

 

3.reactia dura nu a fost la tv (doar parca la realitatea si n24 pe crol au bagat, si prima tv la sf reportajului a spus ca femeia a fost dusa in stare f grava la spital, lucru neadevarat), cele locale au prezentat super favorabil neamintind incidentul, reactia in ziare ,cred ca in cele de luni va fi jenanta pt ca aia nu scriu nimic despre ce s-a intamplat la centru de plasament, de ce suma s-a adunat, cum a venit ideea, chestii din astea (PRELUAREA E DUPA MEDIAFAX)..... uite aici in gardianu

 

http://www.gardianul.ro/2007/12/23/linia_f...ra-s106506.html

 

4(si ultimu) dupa mine accidentul ar fi trebuit trataat la diverse legat de parada dar (si scuzati devierea de la subiect) asa cum POLI a batut pe CFR in ultima etapa si aproape toti suporterii au zis "ba ce buni suntem", asa si despre parada o sa se zica " s-au dus smecherii in centru sa bubuie motoare si or mai si dat peste o femeie"

 

PANA LA URMA ULTIMA IMPREIE CONTEAZA, si nu a fost una placuta

 

vreme buna tuturor :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care aveti material filmat, incercati: http://www.realitatea.net/martor_ocular.html

 

si la Pro: http://www.protv.ro/free_add_news.php

 

si la Antena : http://www.antena1.ro/index.php?page=reporter

 

dar nu pentru trimis prostii :crack:

 

ala a lui disabled_cata e misto :rolleyes: , Cata ai putea sa incerci sa il trimiti :rock:

 

PS:

In caz ca vrea cineva sa salveze cineva stirea de la AnalogTv in format video: Click aici

(sau click drapta si "save target as..")

 

Am incercat sa atasez fisieru direct aici dar nu vrea.

Editat de Infinity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai in ideea de a nu umple serverul cu poze nasoale, dar poate cineva vrea sa vada... http://aadryanaa.info/intamplari-obisnuite...-timisoara.html

 

Camera de filmat a fost televiziunea? In Balcescu era o masina parcata in statie si soferita, a scos o camera de filmat si ne-a 'tras' in cadru :rolleyes:

 

daca aveti filme sau poze multe, uploadati pe http://photobucket.com , puteti folosi username si pass-ul meu:

 

ID:Kiusro

PASS: Kiusro1

 

De pe serverul asta nu dispar, de pe altele se mai sterg...

 

de aici se pot da jos usor, fara flv player de pe Youtube sau flashcatcher...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele mele, mai putin prima, care e cu mine; multumesc! Nu prea am fost in forma cu pozatul, initial nici nu am vrut sa fac poze, ca un egoist ce sint!; doar sa ma bucur; Nu poti fi si mire si fotograf! Cum am scris

Cum am scris si in descrierea albumului: daca in fiecare zi as afi asa fericit, asi trai 1000 de ani!, in Tara lui Mos Craciun!

 

http://picasaweb.google.com/tavisphoto/Mos...CuMotocicleta02

 

Acum un an si o zi am vazut DOI! motorisit Mos Craciuni si am zis ca ar fi fain sa facem o parada de Mosi Craciuni. Anul asta s-au strins 7zeci si DOI!!! Nu vreau sa ma dau tata actiunii asteia nici pe de parte. Taticii sint cei care au pus osul si sufletul, nu-i enumar, nu-i cunosc pe toti, dar pot sa le spun: cinste voua!

Am reedeitat topicul pentru ca tot timpul ma uit spre viitor. A fost foarta frumos!, am motormosicraciuni!, dar nu uitati, vine Pastele! trebuie sa ne facem costume de

IEPURASI!!! :( :rolleyes: :crack: :rock: :blbl:

Editat de TaviS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tavi, cum pot sa dau jos pozele? daca dau click dreapta si save imi spune ca poza nu mai este...

 

apesi pe una si in dreapta apesi pe Download photo,

dai next iar download photo si tot asa (my hand hurts :rolleyes:)

Editat de Infinity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baieti.

Felicitari tuturor !

Pacat de incidentul de la sfarsit ( deh asa suntem noi, romanii, trebuie sa se gaseasca unul sa dea cu bata-n balta si sa-si bata joc de munca tuturor), altfel, ati fost minunati.

Anul viitor, SIGUR, o sa fie mai bine.

 

Craciun Fericit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o craciunita (imbracata in negru) pasagera pe un motor si facea poze in spate (eu eram fix in spatele ei).

 

daca suna cunoscut sa se anunte cineva ca vreau si eu macar o poza.

Merci :crack:

 

Reinoiesc rugamintea de la inceputul threadului.

 

Cine a fost cu o pasagera in negru care facea poze/filma parada din mers sa puna pozele/filmuletele aici sau sa imi dea un PM.

 

10x :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...