Sari la conținut

Motociclisti Oradeni,prezentati-va ...


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 486
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut. Urmaresc de ceva vreme acest forum, insa nu demult m-am facut proprietar de motocicleta, mai precis doar din decembrie 2009. Nu am cine stie ce experienta pe motociclete mari, avand doar un amarat Simson de 50 cm3 prin anul 2000, iar apoi doar un scooter Keeway :o . Deci cu toate ca am deja 35 de ani impliniti, sunt incepator de-a binelea. Daca nu o sa va deranjez, cu timpul sper sa putem organiza iesiri in comun, deoarece pozele prezentate la albumul foto sunt mai mult decat convingatoare. Motocicleta este un Suzuki Bandit 600 din anul 2000. Dar sa vorbeasca imaginile.

 

Numai bine, Miki.

Frumoasa jucarie!

Bun venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

In sfarsit mi`a fost validat contu :cheers:

 

In primul rand , Buna tuturor . Dani ma numesc ;)

Nu am motor , dar ..azi , mi`a zis taicameu ca ii de acord sa ma ajute cu cv $ :)) ..si anu viitor imi va lua sigur .Oricum , e bine ca e de acord #:-s .Cat m`am macinat cu chestia asta 8-|

 

In cocluzie , sunt foarte fericit >:) . ;)

Din nou .. va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit mi`a fost validat contu :cheers:

 

In primul rand , Buna tuturor . Dani ma numesc ;)

Nu am motor , dar ..azi , mi`a zis taicameu ca ii de acord sa ma ajute cu cv $ :)) ..si anu viitor imi va lua sigur .Oricum , e bine ca e de acord #:-s .Cat m`am macinat cu chestia asta

 

In cocluzie , sunt foarte fericit >:) .

Din nou .. va salut !

Bine ai venit printre noi, sau mai bine zis bine vei veni. :D Sa ai bafta de viitoru' motor si drumuri mai bune! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Salut, eu sunt Ionut si "calaresc" un Bandit S negru, nr. BH-09-FBY. Imi pare bine de cunostinta.

Asfalt uscat si pasarici umede :crack:

 

Asfaltul speram sa fie uscat,sa nu mai vina ploile,cat despre pasaricile umede ..Sa vina,Sa vinaaaa!

Bine ai venit printre noi!

Bafta in continuare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, ma numesc MIRCEA sunt nou venit pe forumul motociclism de bihor,desi sunt de vreo 4 ani posesor categoria A si cam 18 mii km la bord :what:

Salutare tuturor si poate imi ziceti si mie unde si daca se mia tine intalnirea de vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma numesc MIRCEA sunt nou venit pe forumul motociclism de bihor,desi sunt de vreo 4 ani posesor categoria A si cam 18 mii km la bord :lol:

Salutare tuturor si poate imi ziceti si mie unde si daca se mia tine intalnirea de vineri?

 

Bine ai venit Mr. ,,Superwhitebird'' :lol:

 

Pt locul de intalnire de vineri urmareste topicul aferent, locatia nu e intotdeauna aceeasi. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma numesc MIRCEA sunt nou venit pe forumul motociclism de bihor,desi sunt de vreo 4 ani posesor categoria A si cam 18 mii km la bord :lol:

Salutare tuturor si poate imi ziceti si mie unde si daca se mia tine intalnirea de vineri?

Salutari si bine ai venit! :what:

Frumoasa pasarea. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma numesc MIRCEA sunt nou venit pe forumul motociclism de bihor,desi sunt de vreo 4 ani posesor categoria A si cam 18 mii km la bord :lol:

Salutare tuturor si poate imi ziceti si mie unde si daca se mia tine intalnirea de vineri?

 

hai noroc! -_- :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma numesc MIRCEA sunt nou venit pe forumul motociclism de bihor,desi sunt de vreo 4 ani posesor categoria A si cam 18 mii km la bord :lol:

Salutare tuturor si poate imi ziceti si mie unde si daca se mia tine intalnirea de vineri?

 

 

Bine te-am gasit.Te-am vazut in oras de cateva ori cu motorul... foarte frumos. Sa ai parte de el.La cursul de sambata tu ai fost prntre cei mai dezavantajati din cauza motorului si staturii.Oricum te-ai descurcat bine.

Sa ne vedem sanatosi pe sosele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma numesc MIRCEA sunt nou venit pe forumul motociclism de bihor,desi sunt de vreo 4 ani posesor categoria A si cam 18 mii km la bord :D

Salutare tuturor si poate imi ziceti si mie unde si daca se mia tine intalnirea de vineri?

 

WELCOME Mircea !

Sa ne vedem cu bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Ma cheama Mihai, am permis de vreo 2 ani, mobra mi-am luat-o acum vreo 2 luni; Sunt mandrul posesor al unei Honda Dominator (NX650) si deja am vreo 2500 km cu ea.

 

Numai bine :lol: si sper sa ne vedem pe strazi si pe la intalniri. :D

 

post-51492-1276158160_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No ma,in sfarsit unu'cu un motor adevarat.Bine ai venit,un Padis si imprejurimi pe cand? :lol:

 

 

este in vara intalnirea II a dominatoristilor care va presupune un traseu mai lung care trece inclusiv prin padis. sunt convins ca pot veni si altii cu alte motoare ; sau daca en strangem cativa de aici sa mergem o zi sau 2 pe la o plimbare, cu cu casa (cortul) in spate -_-

 

http://www.enduromaniacs.ro/forum/viewtopi...&p=521#p521

-ca sa vezi de intalnirea asta, si eventual sa intrebui daca se poate, o sa intreb si eu daca se poate merge si cu alte mobre :

 

numai bine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit la noi pe forum, Mihai !

Superb Dominatoru'....sa-l domini sanatos si fara evenimente ! Ce an e ? E ca nou...

Urmareste topicul : Intalnirile de Vineri sa ne vedem si fara casti ! :lol:

Asfalt fara gropi !

Respect, IBU ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit la noi pe forum, Mihai !

Superb Dominatoru'....sa-l domini sanatos si fara evenimente ! Ce an e ? E ca nou...

Urmareste topicul : Intalnirile de Vineri sa ne vedem si fara casti !

Asfalt fara gropi !

Respect, IBU !

 

 

mersi mersi :lol:

 

domi e din '97 -_- acum putin timp adus din italia

la intalniri probabil ca voi veni, dar nu azi, pt ca am maine examen si am ft mult de invatat.

vinerea vitoare in schimb...foarte probabil ca ne vedem ;)

 

asfalt uscat!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Ma cheama Mihai, am permis de vreo 2 ani, mobra mi-am luat-o acum vreo 2 luni; Sunt mandrul posesor al unei Honda Dominator (NX650) si deja am vreo 2500 km cu ea.

 

Numai bine :) si sper sa ne vedem pe strazi si pe la intalniri. :blbl:

 

post-51492-1276158160_thumb.jpg

Bine ai venit Mihai nice Dominator sa-l stapanesti sanatos fara evenimente :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...