Sari la conținut

My Moto Is Fantstic.......


Mike06
 Share

Postări Recomandate

salllz am shi yo o mobra ........poate ca o sa credeti ca mint dar mi-sa stricat decat odata......am facut cu ea primii ei 2 500 km e nouaaa de tot taicameo a mers cu ea decat 55 de km pt ca s-a operat de hernie de disc sau ma rog aja ceva....asta de mooolt...acum a intrat pe mana mea ....e zoper tare....ma unge pe suflet cand merg cu ea

:wink: :P :makeout: sallz alll mai vb

post-30304-1200148714_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bvo, felicitari. esti fericit pt ceea ce ai dar, crezi ca poti sa lasi aceste cuvinte de chat / mirc / mess si sa vorbesti corect limba romana?

app, dc ai nevoie de pieze, am una la fel in garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salllz am shi yo o mobra ........poate ca o sa credeti ca mint dar mi-sa stricat decat odata......am facut cu ea primii ei 2 500 km e nouaaa de tot taicameo a mers cu ea decat 55 de km pt ca s-a operat de hernie de disc sau ma rog aja ceva....asta de mooolt...acum a intrat pe mana mea ....e zoper tare....ma unge pe suflet cand merg cu ea

:P :makeout: :makeout: sallz alll mai vb

 

Faina mobra si eu am una modificata

cati mai multi km :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salllz am shi yo o mobra ........poate ca o sa credeti ca mint dar mi-sa stricat decat odata......am facut cu ea primii ei 2 500 km e nouaaa de tot taicameo a mers cu ea decat 55 de km pt ca s-a operat de hernie de disc sau ma rog aja ceva....asta de mooolt...acum a intrat pe mana mea ....e zoper tare....ma unge pe suflet cand merg cu ea

:wink: :makeout: :makeout: sallz alll mai vb

...bravo d-le, n-am mai vazut de multi ani Mobre pe sosea! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

On topic...

Mai intai de toate, trebuie sa luam in calcul prezumtia de nevinovatie... Nu avem de unde sa stim ca omul nu minte, pana nu vedem cu ochii nostri. :friends:

 

Off topic...

Pe un forum destinat chitaristilor, exista un bazar, la fel ca si aici, unde se vand logic... instrumente muzicale, accesorii, etc... Unele preturi sunt foarte mari, altele foarte mici si intodeauna se gasesc voci care sa acuze ca aparatul X sau chitara Y nu face banii ceruti de vanzator + alte nebunii de acest gen, care nu duc decat la offtopicareli mai mult sau mai putin haioase... Numai ca intr-o zi, cineva a aparut pe forum, cu o semnatura care spunea multe... Astfel... din ciclul "nu vorbi fara sa stii", respectivul si-a tras urmatoarea semnatura: "Pana nu vezi, pipai, simti, asculti o chitara, TACI si mergi pe mana vanzatorului." Simplu. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooooooooooooooo,PUTULICA_MBR asta are deja 1000 de posturi :friends: Hai ca poti sa ma ajungi din urma,haaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiii!

huoo

 

 

La o faza d-asta mi-am luat eu suspend 15 zile, gura ca sa instalat comunismul p-aici ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM AJUNS LA 3,395 de km!!!! acum a inceput sa cedeze pistonu + sgmenti,,,,i-am facut ceva nou!! alezat la 5 zecimi piston honda dyo +tot setu sigurante bolt segmenti!!!acuma RUPE SOSEAUA SUB EA!! bafta all..aaa cauciucurile alea de la furca fata .cn are ??????chiar imi trebe!!!intra praf :bigstar:

Editat de Mihai_Mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi la "coltul comunistelor". Sau poate merge si de pe la alte motoare mai noi. Masoara locul in care ar trebui sa stea pe furca. Service, bursa, etc . Sunt prim mai multe locuri topicuri despre asta, dar trebuie sa le cauti . Aici sunt mai putine sanse sa vada cineva mesajul tau si sa-ti raspunda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM AJUNS LA 3,395 de km!!!! acum a inceput sa cedeze pistonu + sgmenti,,,,i-am facut ceva nou!! alezat la 5 zecimi piston honda dyo +tot setu sigurante bolt segmenti!!!acuma RUPE SOSEAUA SUB EA!! bafta all..aaa cauciucurile alea de la furca fata .cn are ??????chiar imi trebe!!!intra praf :bigstar:

 

 

:bigstar: esti idolul meu.... pot sa te ating? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...