Sari la conținut

S-a deschis Etrusco


Vladimir_HD
 Share

Postări Recomandate

Ieri l-a sunat Adi pe frate-meu si i-a spus ca a deschis barul, facandu-ne o invitatie oficiala acolo vineri (shi nu este pacaleala de I aprilie).

 

Astept comentarii pe tema data shi raspunsul la intrebarea: Acceptam invitatia facuta de Adi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca intr-adevar e deschis ar trebui sa fim cu ochii in 16, ca nu se stie ce ne-a pregatit...

 

pana atunci, daca nu ploua (ca vad ca nu prea vrea sa se faca frumos), ne vedem maine la arc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e ma tzeapa !!!

 

 

Eu chiar vb serios! daca mi-a dat Adi mie tzeapa asta este dar personal nu cred cestia asta. Daca este frumos shi vin la munca cu motorul , joi ma duc sa verific pesonal!

 

 

Bafta shi ASFALT USCAT ca m-am saturat de ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BRONTO nu zice nimeni ca ti-ar da tie teapa dar Adi are prostul obicei de-a spune multe si-a face putine.

Daca se redeschide e inca la fel, n-a apucat sa puna in aplicare visele legate de Etrusco

Sustin ideea sa verifice careva la fata locului decat sa ma uit ca mata-n calendar vineri.

Va rog cine se imprieteneste cu Adi ochii in paispe si mana pe portofel.

Eu sincera sa fiu am pus cap la cap si cred ca nu merita sa mergem din nou acolo, un lucru incheiat e bun incheiat dar...cum sa treaca vinerea fara sa ne vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns la concluzia ca: in loc de pizza + 3 beri = 200.000 .. cu banii astia fac o excursie la padure ... mici, carnati ..

 

Imi iese in plus: gratarelul si plimbarica.

Pierd berea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suma de la n=1 la 3 (de cosinus de carnatzi * cu 2 beri / o tangenta de pizza - 3 beri) * coeficientul de voie buna dat de ieshirea de la padure/posibilitatea de a infunda in noroi daca ploua - admosfera de cofetarie) = 1,003 grade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ramane? Mergem in etrusco diseara?

Eu unul am chef de bere azi, asa ca las rotile acasa si vin cu fata sa bem :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...