Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kali!!! poza de la profil ma omoara. Aia e geaca lui Mielu?

vai mor...asa visez la o geaca din aia...nu degeaba porecla mea e raven :D

E o mica diferenta intre Crow si Raven, Ravenitzo.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D MA BAG SI EU. AM O KAWA ZXR750 VISINEI SI STAU VIS-A-VIS DE PIATA VETERANILOR. CE ZICETI SA STABILIM CA LOC DE ADUNARE IN FATA LA SIR SAU IN PARCAREA DE LA CORA LUJERULUI??? 0721419187 si yd de mess= dumistef

 

--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 10:20 -------------
Care iese cu motoreta vineri dupa amiaza in oras? Propun sa ne strangem in fata la Dream Pizza si sa stabilim acolo incotr-o o luam. Pe la 16,00 va convine? Astept doritorii sa dea un semn.

post-20248-1202284668_thumb.jpg

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu dumistef la capitolul loc de intalnire pe motoare, desi cred ca in parcare la cora sau la sir nu ne vor lasa de prea multe ori sa ne manifestam in grup.... putem incerca un loc care sa nu fie proprietate privata cum ar fi de exemplu politenica, imediat dupa bariera de pe iuliu maniu se face dreapta pe o alee cu castani. :D

 

eu incerc sa stau cuminte luna asta ca am de invatat mult si sunt deja in urma.... dar daca e frumos afara, cine stie :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu dumistef la capitolul loc de intalnire pe motoare, desi cred ca in parcare la cora sau la sir nu ne vor lasa de prea multe ori sa ne manifestam in grup.... putem incerca un loc care sa nu fie proprietate privata cum ar fi de exemplu politenica, imediat dupa bariera de pe iuliu maniu se face dreapta pe o alee cu castani. :D

 

eu incerc sa stau cuminte luna asta ca am de invatat mult si sunt deja in urma.... dar daca e frumos afara, cine stie :kiss:

 

Eu imi scot motorul din casa pe la jumatatea lunii... Kali poate nu te mai aud ca vii cu propuneri de plimbari dupa aia :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragos,stau pe langa autogara Militari si pe calul meu il cheama BMW F650 si e tare ascultator

 

--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 23:03 -------------
Adaug numere de tel la care pot fi sunat si chiar raspund0722643103 si 0720050878 ,poate primesc un sms sau tel cu locurile , ziua si ora de intalnire

 

--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 23:04 -------------
multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... plimbari, plimbari...

inca n-am cu ce :hug:( poate zilele astea.

 

cred ca la Sir in parcare nu se ia nimeni de viata noastra, poate doar la cora.

la sir e si loc destul, cred ca e ok acolo.

 

@dragos: welcome! :D

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 10:33 -------------

:D MA BAG SI EU. AM O KAWA ZXR750 VISINEI SI STAU VIS-A-VIS DE PIATA VETERANILOR. CE ZICETI SA STABILIM CA LOC DE ADUNARE IN FATA LA SIR SAU IN PARCAREA DE LA CORA LUJERULUI??? 0721419187 si yd de mess= dumistef

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 10:20 -------------</small><br/>Care iese cu motoreta vineri dupa amiaza in oras? Propun sa ne strangem in fata la Dream Pizza si sa stabilim acolo incotr-o o luam. Pe la 16,00 va convine? Astept doritorii sa dea un semn.

 

salutare, bun venit!

 

eu cred ca abia in weekend ma pot baga la o plimbare... de fapt, doar sper asta... daca apuc sa scot moto din service.

 

ce ziceti de sambata, ora 4-5 dupa-amiaza, inainte de "shedinta" de la 19:30?

 

sau... mai tinem ``shedintza``? :kiss: mai vine cineva?

daca da, unde? ramane tot la briza marii, langa piata gorjului, sectia 21?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre ... eu vreau sedintza ca data trecuta nu am putut ajunge..dar la plimabri moto nu am cum sa ma inscriu inca din lipsa de documente si materiale :D)

 

hai in bugsy sambata ... e in militari...se ajunge usor.... ce ziceti ?

Editat de antenutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde este bugsy si la ce ora se stringe lumea ?

 

 

bugsy e intre armata poporului si gorjului .... pe partea cu cora.. nu e cine stie ce de capul lui dar... e ok

 

 

eu numai propun...si dupa cum vezi sunt si eu noua pe aci .. asa ca astep veteranii sa se decida :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru tine, Borris, fac orice! Mananc si-un pui fript, sa stii! :kiss:

Ma plimb cu tine numai daca si tu dansezi cu mine :kiss: :kiss:

 

He, he... Lasa ca facem noi si dansul ala ;)

 

 

bugsy e intre armata poporului si gorjului .... pe partea cu cora.. nu e cine stie ce de capul lui dar... e ok

eu numai propun...si dupa cum vezi sunt si eu noua pe aci .. asa ca astep veteranii sa se decida :eek:

 

Eu nu pot w/e asta. Plec din Bucuresti... :ok:

 

 

Dragos,stau pe langa autogara Militari si pe calul meu il cheama BMW F650 si e tare ascultator

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 23:03 -------------</small><br/>Adaug numere de tel la care pot fi sunat si chiar raspund0722643103 si 0720050878 ,poate primesc un sms sau tel cu locurile , ziua si ora de intalnire

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Feb 2008 23:04 -------------</small><br/>multumesc

 

Dragos, bine ai venit! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu un loc placut ..pe uverturii,intre SIR si TEATRU MASCA, exact inainte de straduta pe care intri sa te duci spre piata veteranilor (iesirea dinspre metrou), majoritatea ii zice "la albastra" pentru ca terasa si cladirea este albastra, e super misto acolo..nu ne deranjeaza nimeni...muzica misto si ieftinake...(mai exact cum vii dinspre TEATRU MASCA spre SIR pe dreapta). :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copchii, vin cu o propunere, dar va rog sa nu dati cu rosii, ca sunt scumpe, da? :what:

 

 

Intr-o preaminunata zi, mi-as dori sa mergem la opera. Nu de fitze, de placere. Am aruncat un ochi pe site-ul Operei Romane din Bucuresti si ar avea cateva lucruri interesante.

 

Un spectacol de teatru - "Straini in noapte" -, despre care am auzit si am citit chestii frumoase. In rolurile principale: Florin Piersic si Emilia Popescu. Zilele: 11, 18 si 25 februarie, de la ora 19.00. Biletele se gasesc la Opera.

 

In restul zilelor, sunt mai multe piese, depinde ce vreti sa vedeti, opera-opera sau balet. Eu as vrea sa vad un Turandot, dar nu l-am vazut in program. Pretul biletelor variaza intre 42 RON si 21 RON.

 

 

 

So, propunerile mele ar fi:

 

 

Straini in noapte - sa zicem un 25 februarie, ca sa fie dupa Dragobete :kiss:

 

si

 

Carmen - un 8 martie, asa, cadou pt. gagici.

 

Daca nu va deranjeaza f tare, pt mine este mai comoda ziua de sambata pt ca in rest muncesc :kiss: Si, daca ma invoiesc pt Strangers in the night, nu pot sa ma invoiesc si pt opera...

 

 

So, are you in?

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La teatru parca m-as baga, mi-a placut de mult de Florin Piersic.. Cu toate ca nu am tangente cu teatrul, chiar suna bine.. :what:

 

..ma bag si io in seama ca musca'n lapte.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copchii, vin cu o propunere, dar va rog sa nu dati cu rosii, ca sunt scumpe, da? :what:

Intr-o preaminunata zi, mi-as dori sa mergem la opera. Nu de fitze, de placere. Am aruncat un ochi pe site-ul Operei Romane din Bucuresti si ar avea cateva lucruri interesante.

 

Un spectacol de teatru - "Straini in noapte" -, despre care am auzit si am citit chestii frumoase. In rolurile principale: Florin Piersic si Emilia Popescu. Zilele: 11, 18 si 25 februarie, de la ora 19.00. Biletele se gasesc la Opera.

 

In restul zilelor, sunt mai multe piese, depinde ce vreti sa vedeti, opera-opera sau balet. Eu as vrea sa vad un Turandot, dar nu l-am vazut in program. Pretul biletelor variaza intre 42 RON si 21 RON.

So, propunerile mele ar fi:

Straini in noapte - sa zicem un 25 februarie, ca sa fie dupa Dragobete :kiss:

 

si

 

Carmen - un 8 martie, asa, cadou pt. gagici.

 

Daca nu va deranjeaza f tare, pt mine este mai comoda ziua de sambata pt ca in rest muncesc :D Si, daca ma invoiesc pt Strangers in the night, nu pot sa ma invoiesc si pt opera...

So, are you in?

 

O da, de mult nu am fost la teatru sau la opera. Ultima piesa de teatru a fost "Burghezul gentilom", am fost cu Luana, asa ca intre gagici, de atunci am stat ca o closca in fatza computerului la pozele mele :kiss:

Felicitari pentru idee, luam legatura pe mess. De abia astept sa vad ceva frumos in compania unor oameni pe care ii respect :ok: ;) :eek: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...