Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Cheia se merge Sambata independent daca se anunta ploaie sau nu... eu inca nu m-am hotarat ca nu am avut timp, dar o sa hotarasc diseara.

 

La multi ani Angel! :) :laugh:

cre'ca a devenit foarte sigura ploaia pentru maine si cam toata saptamana urmatoare...

probabil ca renuntam la cheia... mai negociem... eventual facem o plimbare prin jurul blocului...

 

 

LMA Angel, whoever you are! :)

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cre'ca a devenit foarte sigura ploaia pentru maine si cam toata saptamana urmatoare...

probabil ca renuntam la cheia... mai negociem... eventual facem o plimbare prin jurul blocului...

 

 

LMA Angel, whoever you are! :laugh:

:)

http://www.accuweather.com/world-forecast-...ic=1&fday=2

http://www.accuweather.com/world-forecast-...&hbhhour=12

 

asta prognozeaza pt cheia miine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve fratilor, vroiam sa va rog , cum eu sunt nou pe site-ul respectiv daca ati fi voi draguti si amabili sa va prezentati pentru a putea stii cu cine imi pot face si eu relatii prin zona turda 1 mai podul grant si chiar si mai departe, in rest asfalt uscat nu k azi k deja vad ca au inceput ploile si va astept cu cate un id de mess sau nr de tel makar sa ne cunoastem si noi mai bine, bafta si mult noroc, va salut un motociclist incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama, vezi ca ai nimerit la sectiunea MIlitari. Mai este un topic destinat celor de pe 1 Mai, Grivita etc. Dc vrei sa faci cunostinta cu lumea, citeste topicurile de la inceput sau mergi la intalniri cu ei :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piey vad ca cei din zona mea ori sunt prea ocupati ori nush, si in plus de asta zona militari e destul de aproape si chiar mi-ar placea sa imi fac cunostiinte noi si prin zone invecinate , oricum sa inteleg k nu sunt binevenit in aceasta sau sau... pe acest site nu se pot lega prietenii si din alte cartiere decat daca esti riveran??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......frate nu e vorba ca nu esti bine venit no lua asa ,dar eu nu vad cum zona podu grant e invecinata cu militariu, pe bune e absurd, fiecare zona si-a facut grup ce sa-ti zic , vezi si tu cum e forumu organizat cum sunt topicurile, ca nu e militari-carngasi e doar MILITARI RULZ!! deci se subantelege...nu stiu ce sa zic acu. :laugh:

Editat de Blaze89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piey vad ca cei din zona mea ori sunt prea ocupati ori nush, si in plus de asta zona militari e destul de aproape si chiar mi-ar placea sa imi fac cunostiinte noi si prin zone invecinate , oricum sa inteleg k nu sunt binevenit in aceasta sau sau... pe acest site nu se pot lega prietenii si din alte cartiere decat daca esti riveran??

 

Esti binevenit oricand in grupul nostru :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

okey am inteles , fiecare cu cartirul lui, yo pur si simplu vroiam sa imi fac cunostiinte noi, sa cer pareri si alte aleam chiar escapade in afara bucurestiului dar dak sunt vazut ca un outsider asta este, credeam ca suntem o comunitate si indiferent de zona fiecare e bine venit aveam alta impresie despre motociclisti dar se pare ca nu e chiar asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

okey am inteles , fiecare cu cartirul lui, yo pur si simplu vroiam sa imi fac cunostiinte noi, sa cer pareri si alte aleam chiar escapade in afara bucurestiului dar dak sunt vazut ca un outsider asta este, credeam ca suntem o comunitate si indiferent de zona fiecare e bine venit aveam alta impresie despre motociclisti dar se pare ca nu e chiar asa

 

La intalniri nu se vine cu buletinu sa vedem unde stai :laugh: Atata vreme cat citesti, si participi constructiv la discutiile de aici nu cred ca o sa iti zica cineva vreodata ceva. Asa ca nu o mai lua personal, si incheie subiectul asta pentru ca expresii de genu "aveam alta impresie despre motociclisti dar se pare ca nu e chiar asa" nu prea te ajuta :) . Toate bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

okey am inteles , fiecare cu cartirul lui, yo pur si simplu vroiam sa imi fac cunostiinte noi, sa cer pareri si alte aleam chiar escapade in afara bucurestiului dar dak sunt vazut ca un outsider asta este, credeam ca suntem o comunitate si indiferent de zona fiecare e bine venit aveam alta impresie despre motociclisti dar se pare ca nu e chiar asa

 

 

...ultimul venit se prezinta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu o luati in nume de rau pur si simplu vreau sa imi fac prieteni noi printre motociclisti, indiferent de zona, oricum makr cu un sfat si cateva pareri cred ca nu costa nimic daca se ppot oferi unui incepator intre-ale motociclismul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu o luati in nume de rau pur si simplu vreau sa imi fac prieteni noi printre motociclisti, indiferent de zona, oricum makr cu un sfat si cateva pareri cred ca nu costa nimic daca se ppot oferi unui incepator intre-ale motociclismul

 

 

Salut,bine ai venit printre noi :) esti binevenit oricand la o bere :laugh: sau la o plimbarica :D urmareste shi tu posturile si cand se anunta ceva te asteptam cu mare placere.

 

Asfalt uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...