Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineatza dragutilor.

ce face voi?

Aseara m-am cunoscut intamplator cu BBL, care e foarte de treaba!

Cred ca motorisca mea e inconfundabila; hihihi

 

L-ai cunoscut si pe Nanook. Vezi ca finu (Sonea) e veterinar. Iti imblanzeste fiara cat ai zice peste. Ii da un deget la rontait si sunt prieteni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi n-ai zis mai devreme? Mergem la BăneÂşti :agree: Blondo, ni te alături?

 

bine , mergem la branesti dar unde ne intalnim , la plaza e cam aiurea ca sar bodypaznicii aia pe noi ...trebuie sa gasim alt loc mai larg :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine , mergem la branesti dar unde ne intalnim , la plaza e cam aiurea ca sar bodypaznicii aia pe noi ...trebuie sa gasim alt loc mai larg :agree:

 

Păi putem să ne întâlnim tot la Plaza, dar în parcarea de maÂşini, mai în spate spre Cora. Acolo e cam liber deobicei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi n-am zis nimic pentru că am avut impresia că nu v-a plăcut :agree:

Mie mi s-a părut cel mai tare film pe care l-am văzut în ultima vreme :)

 

 

Sonea era carcotasul care nu a apreciat filmul. Intr-adevar, e unul dintre putinele filme bune pe care le-am vazut in ultima vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-ai cunoscut si pe Nanook. Vezi ca finu (Sonea) e veterinar. Iti imblanzeste fiara cat ai zice peste. Ii da un deget la rontait si sunt prieteni.

Nasule cu fiara ma descurc,cu nevata pe care o iau e mai greu,imi e fricutza sa nu ma dreseze ea pe mine...

Filmul a fost foarte frumos,dar cel mai bine era ca eram pipait din toate partile....Nu il mai las niciodata pe Borris sa aleaga ceva asta vede numai impuscaturi si sange....

La ce ora ne strangem diseara serios vorbind?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nevasta Cosmine ??

Ma-nseli mah??

Nu indraznesc,dar ii pot propune un menage a trois sa ma inseli si tu in acelasi timp....Mai aduc un barbat sa fim toti 3 multumiti....sti ca acum zic ca femeile nu ma merita....

 

Alexandra, esti cu Cosmin si eu nu stiu?!? :lol: M-ai pacalit atata vreme?!? Sunt socat!!!

Da suntem impreuna si acum numai ca ea nu stie...

Daca a fost cu tine in acelasi timp am si eu o intrebare la tine...Si pe tine de batea? :agree:

Il las pe el sa raspunda la aceasta intrebare .

Deja mi-a frant inima,eu nu mai pot sa scriu. :)

tu mi-ai frant-o cand m-ai scuipat si m-ai injurat aruncandu-ma ca pe un catelul mic in ploaie,dar eu am revenit,am revenit si tu nu ai vrut sa ma primesti in viata ta pt ca ai zis ca nu sunt suficient de bun pt tine si ca nu te merit.Atunci cu inima zdrobita si ochiul inalcrimat(mai am doar unul dupa ce m-ai batut ultima data),am crezut ca pot sa imi iau alta nevasta .Acum nu imi ramane decat sa ma ascund sub pamant de maina ta...

Mesaj completat

Mania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu mi-ai frant-o cand m-ai scuipat si m-ai injurat aruncandu-ma ca pe un catelul mic in ploaie,dar eu am revenit,am revenit si tu nu ai vrut sa ma primesti in viata ta pt ca ai zis ca nu sunt suficient de bun pt tine si ca nu te merit.Atunci cu inima zdrobita si ochiul inalcrimat(mai am doar unul dupa ce m-ai batut ultima data),am crezut ca pot sa imi iau alta nevasta .Acum nu imi ramane decat sa ma ascund sub pamant de maina ta...

Mesaj completat

Mania

 

 

Doamne,nu mai da din casa :agree:

Cine stie ce zic oamenii astia apoi ?

De ce nu le spui si tu ce bine stim sa gatim impreuna? Sau sa facem curat? Sau sa spalam hainele tuturor copiilor nostri?

 

Ma faci de rusine in fata multimii, si stii foarte bine ca tu pentru mine esti cel mai frumos barbat din lumea aceasta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,nu mai da din casa :agree:

Cine stie ce zic oamenii astia apoi ?

De ce nu le spui si tu ce bine stim sa gatim impreuna? Sau sa facem curat? Sau sa spalam hainele tuturor copiilor nostri?

 

Ma faci de rusine in fata multimii, si stii foarte bine ca tu pentru mine esti cel mai frumos barbat din lumea aceasta. :)

De fapt de ce nu spui cum eu spal calc si gatesc in timp ce tu bei bere cu barbatii pe care ii aduci in casa.Nu avem in fiecare zi nevoie de instalator si nici de electrician sa nu mai vorbesc de aia care se ascund in sifonier si zic ca sunt moli.copiii m-am mintit ca sunt ai nostri dar nu am vazut inca bunicii tai daca paraca anu imi vine sa cred ca unu e negru si unu asiatic....

INTODEAuNA CAND IMI E FOAME, IMI DAI O MULTIME DE ALTERNATIVE,MA INTREBI CE FEL DE CEAI VREAU.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne intalnim , binenteles ...numai ca restul o sa intre pe forum pe ultima suta de metri ...

eu zic sa ne intalnim pe la 8 ca deja se intuneca devreme ...sa apucam sa ne vedem fetele ...daca intreaba sonea sa-i spunem 7,20 sa ajunga si el la 8 :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne intalnim , binenteles ...numai ca restul o sa intre pe forum pe ultima suta de metri ...

eu zic sa ne intalnim pe la 8 ca deja se intuneca devreme ...sa apucam sa ne vedem fetele ...daca intreaba sonea sa-i spunem 7,20 sa ajunga si el la 8 :agree:

pt sonea intilnirea e la 7:00

si unde ne intilnim, la plaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a placut filmul. Si nu numai filmul. Mi-au placut si floricelele si prajiturica aia si suculetul. Mi-a parut rau de Claudiu caruia i-a fost cam fricuta si n- a avut cine sa-l ia si pe el in brate. Stia ca daca sare la mine in brate in urmatoarele 2 secunde ar fi vazut stele verzi :lol:

 

SONEX CE INSEAMNA DESTRABALAREA ASTA? :agree:

 

 

Tovarasi, ne vedem la 8 la Plaza, dar nu vreti sa mergem pana la Belciugatele sa bem un cico pe malul lacului?

 

 

Mesaj completat

Era sa uit. Putem manca si papanasi. Sunt cei mai buni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...