Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ecuatia 1**

 

Omul = mancat + dormit + munca + distractie

Magar = mancat + dormit

 

Atunci:

Omul = magar + munca + distractie

 

Deci:

Omul - distractie = magar + munca

 

In alte cuvinte:

Omul care nu stie sa se distreze = Magar la munca

 

**Ecuatia 2**

 

Barbat = mancat + dormit + castig bani

Magar = mancat + dormit

 

Atunci

Barbat = Magar + castig bani

 

Deci

Barbat - castig bani = Magar

 

In alte cuvinte:

Barbatul care nu castiga bani = Magar

 

**Ecuatia 3**

 

Femeia = mancat + dormit + cheltuiala

Magarul = mancat + dormit

 

Atunci

Femeia = Magar + cheltuiala

 

Deci

Femeia - cheltuiala = Magar

 

In alte cuvinte

Femeia care nu cheltuie = Magar

 

//Daca includem ecuatia 2 in ecuatia 3//

 

Barbatul care nu castiga bani = Femeia care nu cheltuie

 

Deci, Barbatul castiga bani pentru a nu lasa Femeia sa devina Magar

(**Postulatul 1**)

 

Si, Femeia cheltuie pentru a nu lasa Barbatul sa devina Magar

(**Postulatul 2**)

 

 

Deci avem,

Barbat + Femeie = Magar + castig bani + Magar + cheltuiala

 

Atunci din postulatele 1 si 2 putem trage concluzia:

 

**Barbatul + Femeia = 2 Magari care traiesc fericiti impreuna! **

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin zona Militari, Dr. Taberei, Crangasi stiti un loc unde se poate face ITP-ul?

Pe 9 Martie expira si nu ar strica sa stiu unde sa merg.

 

Azi a fost super zi de moto, am pus bateria si am dat o tura mica. apoi, i-am scos bateria :laugh: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e frumos din partea ta :)

de unde sa stiu ca unii nu inteleg gluma?

 

ser79ban e un gay care viseaza cu okii deskishi... :laugh: ...iar sta pe intuneric si in seara asta

Papusica, matale nu te simti bine daca nu jignesti?

 

bine, cuaeee

"bine" = "fain zis"

sau

"bine" = "vezi tu bataie" ?

 

Imi cer scuze ca nu toata lumea a inteles gluma.

 

 

 

 

 

 

eu de la 9 is pe pati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde sa stiu ca unii nu inteleg gluma?

imi cer scuze ca nu toata lumea a inteles gluma.

 

cred ca s-a referit la faptu ca eu si cu adidas ne permitem sa ne numim femei unu pe altu, nu de alta dar suntem mai frumosi ca ele :laugh: , insa tu..................................................ai fost putin misogin! na ca am zis-o :)

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca s-a referit la faptu ca eu si cu adidas ne permitem sa ne numim femei unu pe altu, nu de alta dar suntem mai frumosi ca ele, insa tu..................................................ai fost putin misogin! na ca am zis-o

:laugh: uite cu cine m-am gasit eu sa fac glume....

1.

MISOGĂN, -Ă, misogini, -e, s.m., adj. (Livr.) 1. S.m., adj. (Bărbat) care urăÂşte femeile. 2. Adj. Care manifestă, exprimă ură față de femei. [Var.: misoghĂ­n, -ă s.m., adj.] – Din fr. misogyne, germ. Misogyn.

Sursa: DEX '98

Adica e mai degraba "femeia e inferioara, buna doar sa suga..., sa spele chilotii, sa faca mincare, sa faca curat, sa faca piatza, sa aduca barbatului papucii, sa-si adune barbatul din circiuma,.....". M-ai vazut tu facind asaceva? :)

2.

hai sa-ti explic ca m-ai surprins. Tu ai zis ca Anca, Raluca si Adidas is trei gagici sexi si eu te-am "contrazis" in gluma ca sunt trei barbati bine. Am bagat si un LOL dup-aia sa se vada ca glumeam. Daca e nevoie, bag acuma si un DOOOOOOOHHHHH. Daca ziceam " doar o gagica sexi (facind referire la Adidasu) si doua proaste/gaini/..." atunci avea tenta misogina. In puii mei, daca tu m-ai luat de misogin, naiba stie ce mai intelegi acuma.

 

A fost fain la patinoar numa ca nu am mai ajuns. M-au deturnat amicii si am ajuns la un ceiuc culamaie si esentza de rom.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa traiti.de mult nu am mai dat pe aici....na probleme,una alta...

maine dimineata unde ne dam chilotii jos ca doar vine mosul :)

 

 

sa va vad in geam la loto :laugh:

mie sper sa-mi aduca mosul mai multa minte,daca il vedeti sa-i spuneti voi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) uite cu cine m-am gasit eu sa fac glume....

1.

MISOGĂN, -Ă, misogini, -e, s.m., adj. (Livr.) 1. S.m., adj. (Bărbat) care urăÂşte femeile. 2. Adj. Care manifestă, exprimă ură față de femei. [Var.: misoghĂ­n, -ă s.m., adj.] – Din fr. misogyne, germ. Misogyn.

Sursa: DEX '98

Adica e mai degraba "femeia e inferioara, buna doar sa suga..., sa spele chilotii, sa faca mincare, sa faca curat, sa faca piatza, sa aduca barbatului papucii, sa-si adune barbatul din circiuma,.....". M-ai vazut tu facind asaceva? :P

2.

hai sa-ti explic ca m-ai surprins. Tu ai zis ca Anca, Raluca si Adidas is trei gagici sexi si eu te-am "contrazis" in gluma ca sunt trei barbati bine. Am bagat si un LOL dup-aia sa se vada ca glumeam. Daca e nevoie, bag acuma si un DOOOOOOOHHHHH. Daca ziceam " doar o gagica sexi (facind referire la Adidasu) si doua proaste/gaini/..." atunci avea tenta misogina. In puii mei, daca tu m-ai luat de misogin, naiba stie ce mai intelegi acuma.

 

A fost fain la patinoar numa ca nu am mai ajuns. M-au deturnat amicii si am ajuns la un ceiuc culamaie si esentza de rom.

 

sincer sa fiu nu te-am vazut niciodata in prejma unei femei da-apoi sa faci asta...ce sa mai zic Serbane...esti un adevarat inteligent! :laugh: Ai o naveta de bere de la mine, nu de alta dar stiu ca nu te atingi de ea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer sa fiu nu te-am vazut niciodata in prejma unei femei da-apoi sa faci asta...ce sa mai zic Serbane...esti un adevarat inteligent! :laugh: Ai o naveta de bere de la mine, nu de alta dar stiu ca nu te atingi de ea :P

 

NOro poate sa doneze naveta la oameni nevoiasi....eu unu ma ofer voluntar.......

Nas ne dagoniat si Niu zaitz pagadi :)

 

Neata!

Ia uitati-va ce erudit este adidasu,bine dracu ca nu e Iulia din Camerun ca ne amestecca mintile domnu adidas cu cunostiintele sale lincvistice..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosmin , ce mai faci ? de cand ne-am vazut nu ai mai dat nici un semn de viata

Am fost ocupat din pacate cu datul de autografe la fanii mei....Vi sa dormi diseara la mine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ocupat din pacate cu datul de autografe la fanii mei....Vi sa dormi diseara la mine :)

 

 

Vin , dar sa-mi mai spui odata ce numar ai la interfon , sa nu patesc ca data trecuta :P , si poate daca mai esti dispus , merge si in trei

 

nu ai ideie cat am ras cu Olga .. ne plimbam din apartament in apartament .. ai fost rau atunci , sper ca te vei revansa :laugh:

Editat de iuliahohan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin , dar sa-mi mai spui odata ce numar ai la interfon , sa nu patesc ca data trecuta :P , si poate daca mai esti dispus , merge si in trei

 

nu ai ideie cat am ras cu Olga .. ne plimbam din apartament in apartament .. ai fost rau atunci , sper ca te vei revansa :laugh:

Nu mai scrie prosti pe aici... :) Sa vada lumea ca am 26 capatana de miel, iar se face coada la mine la usa si am probleme cu vecinii.O sa am grija de voi ca daia suntem vecini,orasul e plin de oameni rai.....

tre sa-mi fac curaj sa ma dau jos din patutz ca se strica salteaua de la atata greutate.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai scrie prosti pe aici... :) Sa vada lumea ca am 26 capatana de miel, iar se face coada la mine la usa si am probleme cu vecinii.O sa am grija de voi ca daia suntem vecini,orasul e plin de oameni rai.....

tre sa-mi fac curaj sa ma dau jos din patutz ca se strica salteaua de la atata greutate.....

 

 

:laugh: , in privinta saltelei dau dreptate ... s-au cam inmuiat arcurile si incepe a nu mai fi placere :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...