Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acuma ma pun si eu in miscare ca deja nu mai rezist...de cateva ore tot la balaceala imi sta capu :)

 

De data asta am iesit din apele teritoriale si ne-am intalnit cu lostrita, cei care au ramas la mal au trebuit sa se multumeasca cu pestisorul auriu sau sa dardaie de frig :)

O fost fain, ca de obicei numai oameni de nota 10 :)

 

si pozele :P

 

post-6115-1214427082_thumb.jpg post-6115-1214427122_thumb.jpg post-6115-1214427153_thumb.jpg

post-6115-1214427172_thumb.jpg post-6115-1214427190_thumb.jpg post-6115-1214427214_thumb.jpg

post-6115-1214427241_thumb.jpg post-6115-1214427273_thumb.jpg post-6115-1214427293_thumb.jpg

post-6115-1214427311_thumb.jpg post-6115-1214427328_thumb.jpg post-6115-1214427350_thumb.jpg

post-6115-1214427374_thumb.jpg post-6115-1214427399_thumb.jpg

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

advarat...anu asta inca nu am intotat asa de mult...

 

pfuuuaiiii ce somn o sa trag acuma :)

ala in flanela cu gluga is io!!! :) n-am echipament si nici nu-mi cumpar!!!! :) stiti de ce?pentru ca ma cheama mircea,sunt un om liber,si ma simt liber sa ma dau cum vreau eu,cum am chef.maine o sa ma dau in slapi prin oras si cu mantia lui dracula.pt ca vreau si pentru ca pot .sper sa nu fie prea cald ca o sa ma dau cu motorul in shurlaul gol :) daca doamne fereste vine canicula aia mare scap si de materia cenusie ca oricum merg ca un descreierat!!!as vrea sa scriu mai multe dar nu am destule santuri de alea sub carcasa si ca o concluzie mi se rupe!!! :) nu m-am nascut sfatos dar m-am nascut sa fiu dobios. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala in flanela cu gluga is io!!! :) n-am echipament si nici nu-mi cumpar!!!! :) stiti de ce?pentru ca ma cheama mircea,sunt un om liber,si ma simt liber sa ma dau cum vreau eu,cum am chef.maine o sa ma dau in slapi prin oras si cu mantia lui dracula.pt ca vreau si pentru ca pot .sper sa nu fie prea cald ca o sa ma dau cu motorul in shurlaul gol :) daca doamne fereste vine canicula aia mare scap si de materia cenusie ca oricum merg ca un descreierat!!!as vrea sa scriu mai multe dar nu am destule santuri de alea sub carcasa si ca o concluzie mi se rupe!!! :) nu m-am nascut sfatos dar m-am nascut sa fiu dobios. :P

 

Dracula rullz!! :) Te asteptam la HIT deseara domnule sa cinstim un pepsi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala in flanela cu gluga is io!!! :) n-am echipament si nici nu-mi cumpar!!!! :) stiti de ce?pentru ca ma cheama mircea,sunt un om liber,si ma simt liber sa ma dau cum vreau eu,cum am chef.maine o sa ma dau in slapi prin oras si cu mantia lui dracula.pt ca vreau si pentru ca pot .sper sa nu fie prea cald ca o sa ma dau cu motorul in shurlaul gol :) daca doamne fereste vine canicula aia mare scap si de materia cenusie ca oricum merg ca un descreierat!!!as vrea sa scriu mai multe dar nu am destule santuri de alea sub carcasa si ca o concluzie mi se rupe!!! :P nu m-am nascut sfatos dar m-am nascut sa fiu dobios. :)

 

Nu ai inteles nimic, iti trebuie speed ca sa te prinda Dl. Zoran in poza, la tine nu ii obligatoriu echipamentu deci poti sa te imbraci oricum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica undeva in romania.... hmmmm hmmmm.... pare cunoscut ...... hmmmmmm oare unde :kali:

Bah....

Sa va fie rusine.

Un barbat legat,cu 7 blonde,satene,brunete vopsite natural cu trupuri de...de...dezbracate,si pus numai sa priveasca...

Nu gasesc"Emoticon" cu "mi se scoala" cand vad cum se inclina oamenii,si ultima mea iesire a fost pe ploaia aia torentiala care m-a prins de la gara la Petrom baciu si ma udat leoarca :kali:

RSZ daca spui cumva la cineva cum aratam cand am ajuns in petrom ......:kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent pt Tarnitza !!! :kali:

 

ps: de data asta promit sa aduc si slipu' :nono:

 

ala in flanela cu gluga is io!!! :nono: n-am echipament si nici nu-mi cumpar!!!! :nono: stiti de ce?pentru ca ma cheama mircea,sunt un om liber,si ma simt liber sa ma dau cum vreau eu,cum am chef.maine o sa ma dau in slapi prin oras si cu mantia lui dracula.pt ca vreau si pentru ca pot .sper sa nu fie prea cald ca o sa ma dau cu motorul in shurlaul gol :kali: daca doamne fereste vine canicula aia mare scap si de materia cenusie ca oricum merg ca un descreierat!!!as vrea sa scriu mai multe dar nu am destule santuri de alea sub carcasa si ca o concluzie mi se rupe!!! :kali: nu m-am nascut sfatos dar m-am nascut sa fiu dobios. :kali:

:kali:

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu dupa 27 septembrie. am ramas fara carnet :kali:

 

1. Da ce ai facut ???

2. Faci contestatie, si pe timpul solutionarii ai carnet (sau dovada?), oricum poti conduce moto pina se termina procesul. Si chiar daca pierzi, macar ai carnet vara si poate o nimeresti sa se termine procesul undeva la toamna/iarna si stai atunci fara carnet 3 luni. Ca e cu totul altceva din Noiembrie in colo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu dupa 27 septembrie. am ramas fara carnet :kali:

 

 

Asta e pe bune?

 

Acum 2 zile te-am intrebat daca ai ramas fara carnet si ai spus ca nu :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...