Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

no bine ma baieti, ne vedem la 10 la petrom.

mai ales ca acuma mi-am schimbat si io cauciucul pe spate si tre testat o tara pe curbe.

sper sa ma trezesc ca si au am un chef mare in seara asta...

 

Vezi ca era 10 dimineata ... da e deschis si dupa 10 seara numa ca ti se incalzeste guma mai greu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

maine (azi) nimeni nimica???

 

Punem de o tura??? ce ziceti???

cuki, azi (duminica) zic sa ne intalnim la petrom in baci cum s-a stabilit la ora 10 si de acolo ne hotaram, ori meses ori facem o baie la strandul weekend la targu mures, ca tare mi-a facut pofta "auto sos". :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cuki, azi (duminica) zic sa ne intalnim la petrom in baci cum s-a stabilit la ora 10 si de acolo ne hotaram, ori meses ori facem o baie la strandul weekend la targu mures, ca tare mi-a facut pofta "auto sos". :(

se pare ca nu prea s-a trezit lumea, ne-am adunat doar 3, asa ca eu unul am amanat plecarea.

asa ca haideti sa hotaram pe la ce ora facem un meses.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no bine ma baieti, ne vedem la 10 la petrom.

mai ales ca acuma mi-am schimbat si io cauciucul pe spate si tre testat o tara pe curbe.

sper sa ma trezesc ca si au am un chef mare in seara asta...

 

sergiule, de sambata dimineata era vorba :D

 

cateva poze ... nu prea reusite :(

cred ca aparatele foto functioneaza mai incet decat motoarele pe meses :D

 

IMG_2147.jpg

IMG_2145.jpg

IMG_2159.jpg

IMG_2185.jpg

 

eu de acol mi-am continuat drumu... si am ajuns in maramu:

 

oameni faini, si peisaje superbe :kali:

 

IMG_2199.jpg

IMG_2202.jpg

IMG_2205.jpg

IMG_2207.jpg

 

IMG_2214.jpg

IMG_2218.jpg

IMG_2282.jpg

 

IMG_2289.jpg

IMG_2290.jpg

IMG_2301.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, ma bucur ca v-ati distrat. Am fost si eu asta noapte pe Meses si Topa .............incredibil cat poate fi de frumos sa te dai pe curbele gri sub lumina blanda a lunii, vantul caldut si cerul instelat, depasirea tirurilor cu zeci de luminite si dealurile scldate in tacere. Am de gand sa ma mai intorc noaptea e minunat.

I-am cunoscut pe baietii din Zalau si pe cei din Targu-Mures cu care m-am dat spre Sighisoara (si acvolo sunt niste curbe faine). Sunt mega incantata ...m-am inclinat atat de tare ca era sa dam cu scarita pe jos (in spate pe un CBR 900) :( In caz ca imi mai vin idei din astea se mai baga cineva. O sa ies si la noapte..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......incredibil cat poate fi de frumos sa te dai pe curbele gri sub lumina blanda a lunii, vantul caldut si cerul instelat, depasirea tirurilor cu zeci de luminite si dealurile scldate in tacere.

 

WTF?!?!?!:D) ai compus asta singura si nai avut febra?:kali:=))...cum imi raspundea un prieten pe alt topic....'romanul s-a nascut 'POIET'

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, ma bucur ca v-ati distrat. Am fost si eu asta noapte pe Meses si Topa .............incredibil cat poate fi de frumos sa te dai pe curbele gri sub lumina blanda a lunii, vantul caldut si cerul instelat, depasirea tirurilor cu zeci de luminite si dealurile scldate in tacere. Am de gand sa ma mai intorc noaptea e minunat.

I-am cunoscut pe baietii din Zalau si pe cei din Targu-Mures cu care m-am dat spre Sighisoara (si acvolo sunt niste curbe faine). Sunt mega incantata ...m-am inclinat atat de tare ca era sa dam cu scarita pe jos (in spate pe un CBR 900) :( In caz ca imi mai vin idei din astea se mai baga cineva. O sa ies si la noapte..............

 

 

...si uite ce frumos iesi la suprafata latura sensibila...Si care ma gandeam ca doar eu am chef de plimbari noaptea...Mi-e tare dor de o evadare!

Ce mai faci?Pe unde ati mai colindat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WTF?!?!?!:D) ai compus asta singura si nai avut febra?:kali:=))...cum imi raspundea un prieten pe alt topic....'romanul s-a nascut 'POIET'

:(

 

Sorry pentru post-ul de mai sus...se pare ca cineva s-a 'distrat' aseara din contul meu de pe forum....daca mai vedeti posturi deastea datzimi un pm.

Cele bune

ps: te tzuck fah heliza:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nici o problema singurul meu bai e ca nu mai vrea nimeni sa se dea cu mine dar oricum nu o sa mai fiu in 24 de zile asa ca nu mai conteaza. Si aseara am bagat o tura pana la doua noaptea pe ploaie in rochita.................. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nici o problema singurul meu bai e ca nu mai vrea nimeni sa se dea cu mine dar oricum nu o sa mai fiu in 24 de zile asa ca nu mai conteaza. Si aseara am bagat o tura pana la doua noaptea pe ploaie in rochita.................. :kali:

 

 

in rochita? :( deci ai luat pana la urma rochita cu genunchiere de pe louis? :D

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nici o problema singurul meu bai e ca nu mai vrea nimeni sa se dea cu mine dar oricum nu o sa mai fiu in 24 de zile asa ca nu mai conteaza. Si aseara am bagat o tura pana la doua noaptea pe ploaie in rochita.................. :blink:

Nu o sa mai fii in 24 de zile? pai atunci baga mare, altii au si mai mult ghinion! :blink:

 

Un doctor se intilneste cu un pacient si-i spune, am doua vesti, una proasta si alta dezastruoasa, pe care o vrei prima?

Pai pe aia proasta!

Mai ai de trait 24 de ore!

Si aia dezastruoasa?

Te caut de ieri! :baldy:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nici o problema singurul meu bai e ca nu mai vrea nimeni sa se dea cu mine dar oricum nu o sa mai fiu in 24 de zile asa ca nu mai conteaza. Si aseara am bagat o tura pana la doua noaptea pe ploaie in rochita.................. :ph34r:

 

 

:ph34r: poate nu ai observat coloana de motociclisti din spatele tau aseara! rochita e de vina!pe ploaie se lipeste de trup! :baldy: cum sa ne dam cu tine cand ...ROCHITA flutura in vant si ploaia... vara... ploaie...ROCHITA...Eliza...ROCHITA....ploaie ......vara.... :blink:

ne distragi atentia...de la pilotat...ROCHITA.... :blink:

 

 

:blink:

 

PS :as iesi si eu seara da nu vad drumul de rochite !

nu te superi asai? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...