Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah ...da iaraaa !???? :ph34r: mainainte ti-am zis sa nu mai fii asa supermegastar de spontan da vad ca nu te dezminti .... nu puteai zice de azi dimineata sau de aseara!? :P

 

gata, m-am prins de smecherie ... tu le zici asa in ultim moment ca sa nu se gaseasca nimeni sa vina cu tine ... ori meri la ceva fragutze si tu, :P ...ori freci simulatorul ala a tau pe pc si pe noi ne minti ca esti pe meses :D

 

asta este ..atunci ramane clar pe weekend :rolleyes: .... ca maine nu cred ca scap devreme de la servici. :D

Editat de crz-one
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cluj si veneranti de Meses ! :D Sambata asta va fi un eveniment pt doritori de adrenaliza intr-o comuna langa Zalau.Mai exact in Crasna sunt zilele Crasnei unde se bea se manca bine se merge cu deltaplanul motorizat si este invitat Campionul european de STUNT SHOW 2007,care va face mare show acolo.Cine nu l-a vazut,sau cine vrea sa il revada este asteptat acolo.Daca veniti va asteptam la ora 13:00 pe Meses la bar.Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va bagati la o plimbare pe Transfagarasan in weekendu asta, de sambata pana duminica ? :D

O sa inoptam pe undeva inca nu stiu sigur, maine aflam exact, oricum undeva ieftin si bun ...

Io zic ca e printre ultimele sanse anu asta sa mai vedem Transfagarasanul pe doua roti, oricum s-a anuntat vreme buna si e pacat sa ratam ocazia :rolleyes:

Pana acum sunt eu, Sergiulica si Mihai (crz-one) in principiu oricine este invitat sa ni se alature :D

 

Bafta :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va bagati la o plimbare pe Transfagarasan in weekendu asta, de sambata pana duminica ? :D

O sa inoptam pe undeva inca nu stiu sigur, maine aflam exact, oricum undeva ieftin si bun ...

Io zic ca e printre ultimele sanse anu asta sa mai vedem Transfagarasanul pe doua roti, oricum s-a anuntat vreme buna si e pacat sa ratam ocazia :rolleyes:

Pana acum sunt eu, Sergiulica si Mihai (crz-one) in principiu oricine este invitat sa ni se alature :D

 

Bafta :ph34r:

bogdan, parerea mea, e ca oti sa faci si tu o exceptie, de la mesesul de duminica.

drumul o sa fie fain, bagaje nu prea ducem. luam prietenele cu noi(care are) si o sa ne distram.

eu o sa fiu prezent. asteptam doritori.

asfalt uscat tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...