Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tari pozele domu aron, dar cam multe cu motoru tau :blbl:

cred ca deja ai mai multe poze cu el dacat kilometrii :rusinica:

Sincer..., de sambata de cand l-am luat so cam adunat ceva km , peste 700 :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind faptul ca se anunta ploi pana Duminica in afara de ziua de maine, eu o sa profit si ies la o tura.

 

Ma gande-am sa ma duc pana la Lesu Ursului sau oricum undeva in zona, fara gratar si alea - alea.

Gratarul pe drum la ceva restaurant.

 

Daca vrea careva sa vina si il tine motorul pe drunul ala e bine venit.

Plecarea - undeva pe la 10 - 11.

Nu e nici o graba, nu este traseu fix...etc.

 

Bafta maxima si bucurati-va de ziua de maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna la o752191516,Bogdan

Maine pe la 10 daca nu ploua plec cu un prieten cu ceva motor asa mai de cursa lunga si odihnitoare inspre Oradea si avem de gand sa ne abatem de la E60 inspre ceva locatie mai pitoreasca si mai retrasa pentru niste aer proaspat si niste mititei la o cabana ceva.

Ideea e sa iesim din E60 pe un drum pe care sa pot merge si eu cu vitezana,adica un minim de asfalt sa prezinte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer..., de sambata de cand l-am luat so cam adunat ceva km , peste 700 :rolleyes:

imi place carpa aia neagra cu ceva frunze de pe capul tau domnule aron ,de unde o ai? :blbl: te pupa tati,faina iesire si sa stiti ca am mai supravietuit inca o data!!! :rusinica: sa ai noroc de scula!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place carpa aia neagra cu ceva frunze de pe capul tau domnule aron ,de unde o ai? :blbl: te pupa tati,faina iesire si sa stiti ca am mai supravietuit inca o data!!! :rusinica: sa ai noroc de scula!!!

Mersi Mircea, te astept cu nerabdare sa revi printre noi, mi-e dor de tine :kiss: , ...si ai grija sa nu o mai comitzi "recidivistule" :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica punem de-o tura???

acuma m-am uitat pe weather watcher si na, anunta 70% sanse de ploaie, da cine stie poate isi schimba directia vantul.

 

no se baga careva?? asta daca se intrunesc conditiile meteo bineinteles

io ma bag!daca tot ploua ne vedem in crasma si eu is toba mare.promit sa conduc coloana, :rolleyes: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica punem de-o tura???

acuma m-am uitat pe weather watcher si na, anunta 70% sanse de ploaie, da cine stie poate isi schimba directia vantul.

 

no se baga careva?? asta daca se intrunesc conditiile meteo bineinteles

M-as baga cu placere, dar din pacate azi plec in cursa :rolleyes: . Distractie faina dak iesitzi si Asfalt Uscat !!! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: salutare ,daca vrea careva sa mearga pana la muntele rece ,pe drumul spre racatau vreo 110 km dus si intors,bineinteles cu prajeala si stat la soare ,se poate face si soft enduro care vrea va asteptam duminica 4 mai la ora 11,30 sub pod la calea floresti.....care nu drum bun prin alte locuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: salutare ,daca vrea careva sa mearga pana la muntele rece ,pe drumul spre racatau vreo 110 km dus si intors,bineinteles cu prajeala si stat la soare ,se poate face si soft enduro care vrea va asteptam duminica 4 mai la ora 11,30 sub pod la calea floresti.....care nu drum bun prin alte locuri

am o propunere mai buna pt cei care nu se omoara dupa enduro:

fiti atenti!

propun sa mergem la sucutard, am eu cabana acolo, pe malul lacului, facem o frigare, stam la soare daca o sa fie, dam o carte bineinteles...

a doua varianta ar fi sa ne oprim la o pensiune super meseriasa pe malul lacului, in apropiere si mancam ceva acolo.

ruta ar fi: cluj - mociu - sucutard (cine stie zona poate sa confieme ca e drum super si liber)

intoarcere sucutard - gherla - cluj

ar fi un total de 130 km.

propun sa ne intalnim la sala sporturilor la ora 12

sper sa fim cat mai multi,

oricine e binevenit

:rolleyes: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: salutare ,daca vrea careva sa mearga pana la muntele rece ,pe drumul spre racatau vreo 110 km dus si intors,bineinteles cu prajeala si stat la soare ,se poate face si soft enduro care vrea va asteptam duminica 4 mai la ora 11,30 sub pod la calea floresti.....care nu drum bun prin alte locuri

NU SE ANUNTA NIMENI ASTEPTAM DORITORI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun niste poze ca sa vada cine nu a participat ce a pierdut, si sa incerce sa nu piarda urmatoarea iesire.

nu am fost multi tare, dar vremea a tinut cu noi. :rolleyes:

:rusinica:

nu postez de fapt ca nu mere cacatu de forum numa daca is mai mici de 1 mb pozele

le manarim un pic si le pun mai incolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei trimitemi-le mie pe mess ( ti-am dat PM ) si pana incepe meciul le maneresc eu de le sar capacele.

haotika ti-am dat si tie PM ca dupa meci nu e exclus sa mai ies la un :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei ce au stat acasa sau care sau dat pe asfalt si au cu ce sa mearga in terenpost-13624-1209919694_thumb.jpgpost-13624-1209919657_thumb.jpgpost-13624-1209919628_thumb.jpgpost-13624-1209919540_thumb.jpgpost-13624-1209919507_thumb.jpgpost-13624-1209919416_thumb.jpg post-13624-1209919366_thumb.jpg

post-13624-1209919596_thumb.jpg:rusinica: toate in 75 km ..............aventura continua

post-13624-1209919459_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

secret cine vine vede :rusinica: :rolleyes: undeva de la muntele rece spre gilau pe coclaurimai sunt si alte trasee tot asa ...cine vrea si poate..ii asteptat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si traseul care o fost?

 

Ca din poze nu mi-am dat seama :rusinica:

daca vrei puetm face si un traseu ca al lor dar cred ca e mai placut cel pe care l-am facut noi saptamana trecuta..

stai linistit ca stiu si eu treseele alea asa ca vei avea ocazia sa mergi pe acolo..

promit data ce vine fac un traseu mai lejer si am unul pe care ff putini il stiu l-am facut o parte din el saptamana asta vei vedea e ff tare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Piti, tu inca ai impresia ca is suparat ca o fost prea greu traseul :rolleyes:

 

Atata ca a fost mai greu pt. mine, asta pentru ca nu am experienta suficienta de offroad ... inca :rusinica:

 

Asteptam cu interes noul traseu atat de laudat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ sergiulica2: Hai Sergiu cu pozele alea sa ved si eu ce am pierdut.... :rolleyes: , vezi k dak le micesti sub 1 MB se incark foarte repede pe forum. Succes...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...