Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca scap viu, acuma cat om prinde noi din chestia asta nush

Mesaj completat

"Pe primii 40 de kilometri ai autostrăzii se va putea circula, la început, doar cu restricție de viteză la 110 km/h, pentru că nu au fost încă montate toate elementele de siguranță".

 

apoi pentru asta nu ma deranjez....deschidere de cacao

 

 

Se pare ca pana la urma se inaugureaza cei 42km, ca din media nu era clar...

Poi noah, deschidere de criza ca-s bani putini, la cat o castigat cei ce fac autostrada...

Doamne ajuta, cat mai putine accidente.

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi daca stau bine si ma gandesc nu cred ca este o idee super sa mergi de azi cu moto pe autostrada...nu cunosc situatia ce-i drept, dar tare am impresia ca nime nu o curatat asa cum trebuie asfaltu dupa santier...sincer nu cred ca va fi nush ce aderenta daca ii murdar...

 

 

Pai clar asta,si gandeste-te ca la inceput probabil ca o sa fie ceva mai agitatie , o sa mearga lumea pe Autostrada sa vada cum e , trafic mare ...risc mai mare de accident.Este vreme la primavara pt ture pe acolo,si faza e ca daca se duce lumea acolo, se elibereaza drumurile existente... :(

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

informatii oficiale (din interiorul bechtel): autostrada se deschide la ora 14; constructorul si-a terminat treaba ... azi se predau cei 42 km catre DRDP; mai este de munca la nodul rutier de la turda (+ alti 10 km, n-am inteles exact unde), deci atentie acolo + atentie sporita la rosturile de pe viaducte! in teorie, autostrada a fost curatata; de 2 zile nu se mai circula pe ea tocmai pentru a se finaliza curatarea.

si da... este limita de viteza: 110 km / ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

o plimbare, careva...?

 

 

:laugh:

 

Mesaj completat

Salutare,

 

o plimbare, careva...?

 

 

:laugh:

 

 

Gata, m-am intors... ;)

 

E soare afara si frumos dar pe motor e frig,la maini am simtit frig (o sa iau o pereche de manusi mai subtiri si apoi cele touring) si pe la casca a intrat un pic de aer rece...

Oricum , a fost fain...

 

Aventura continua....

 

 

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, tiam dat claxoane de pe GPZ cand luai virajul de pe calea manastur pe str campului sambata. abia am simtit frigul. ma incalzea ranjetul din casca tot drumul :laugh:

 

 

Hello,

 

parca am auzit ceva claxoane dar nu m-am uitat sa vad cine le-a dat...Cred ca o piscasem un pic pe rosu la semafor,ca eram mai in fatza si am plecat cred inainte sa se faca verde...

 

Oricum...

 

Aventura continua si iarna...

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...