Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:haha: decat sa pui o poza in care nu shtii exact cine-i in ea , tovarashe Vlady_80 , mai bine rupe-tzi buletinu ...

bineintzeles k noi nu santem asha importantzi k ,, altzii ,, ... o trebuit sa pun eu poza k altfel nu credea lumea k am fost shi noi la intrunire . :bounce:

post-43692-0-89224900-1346854406_thumb.jpg

Editat de jackie chan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:haha: decat sa pui o poza in care nu shtii exact cine-i in ea , tovarashe Vlady_80 , mai bine rupe-tzi buletinu ...

bineintzeles k noi nu santem asha importantzi k ,, altzii ,, ... o trebuit sa pun eu poza k altfel nu credea lumea k am fost shi noi la intrunire . :bounce:

 

beton poza :cheers:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,cine va veni la drag race care va fi pe 29 septembrie?Poate ne intalnim undeva cu motoarele si mergem toti deodata :moto: si dupa ce se termina lasam motoarele acasa si iesim la o bere.

 

Cine nu stie de event postez si link: https://www.facebook.com/events/443655089012770/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se apropie iarna asa incet si vrand - nevrand va trebuie sa punem pocnitorile jos in garaj . propun pe maine o ciorba de burta in marime XXL la gheghie . plecarea la ora 11 de sub podul din manastur . is cam 100 de kilometri pe sens iar ciorba de acolo merita drumu . desigur si plimbarea e binevenita . vine cine vrea si cine poate . viteza de croaziera 90 - 100

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se apropie iarna asa incet si vrand - nevrand va trebuie sa punem pocnitorile jos in garaj . propun pe maine o ciorba de burta in marime XXL la gheghie . plecarea la ora 11 de sub podul din manastur . is cam 100 de kilometri pe sens iar ciorba de acolo merita drumu . desigur si plimbarea e binevenita . vine cine vrea si cine poate . viteza de croaziera 90 - 100

 

buna zama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

babydihor. in ce consta evenimentul ?

 

Curse legale dupa cum am auzit,nu am fost pana acuma dar acesta va fi ultimul din acest an.

Asta scrie la event pe facebook: "Jucu de SUS (21 km de CLUJ NAPOCA)IN SPATELE FOSTEI FABRICI NOKIA, etapa nationala, ultima pe anul acesta la CLuj...VA ASTEPTAM CU DRAG LA UN PARTY LA FATA LOCULUI SI AFTER PARTY IN 2 CLUBUI DIN CLUJ...CU STIMA ADRIAN FR0ZEN"

 

Asta am gasit pe youtube:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti de o iesire , maine .. adica sambata 15.09.2012 la cheile turzi ?

poate o punem si de-o prajeala ..... sau ceva in genu

nah , care aveti chef .... maine la ora 11 sub pod la calea floresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curse legale dupa cum am auzit,nu am fost pana acuma dar acesta va fi ultimul din acest an.

Asta scrie la event pe facebook: "Jucu de SUS (21 km de CLUJ NAPOCA)IN SPATELE FOSTEI FABRICI NOKIA, etapa nationala, ultima pe anul acesta la CLuj...VA ASTEPTAM CU DRAG LA UN PARTY LA FATA LOCULUI SI AFTER PARTY IN 2 CLUBUI DIN CLUJ...CU STIMA ADRIAN FR0ZEN"

 

Asta am gasit pe youtube:

 

383472_370225829714190_160257425_n.jpg

 

Acesta este afisul final !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva chef de o iesire pana la colibita?

 

maine dimineata

 

tel 0744424818

 

De o iesire as avea eu chef, dar nu asa departe, ca tre sa fiu inapoi in Cj pana la 15:00 cel tarziu...si nu vreau sa ma trezesc cu noaptea-n cap :rusinica:

 

Undeva prin zona, vrea careva sa-nvartim roata? nu conteaza unde...pe la un 11:00, asa... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...