Sari la conținut

Aici inscrieri pentru Vama Veche


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

OK!.... vine si io!! Ma primiti?! :lol: :lol:

 

Aaa.. inca ceva: as prefera sa nu vin cu trenul! Are cineva loc liber in spate (sau macar cu conserva daca mere careva)?! Daca da, dati-mi si mie va rog, un PM, sau lasati mesaj aici!

 

PS: am si casca!

 

PS2: se pot imparti si banii de benzina! :lol:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la socrii ca nu i-am mai vazut de mult, dar sa betzi o bere shi pentru mine asha cum o sa beau shi eu o bere pentru voi.

 

Distractzi placuta de 1 MAI MUNCITORESC shi asfalt shi nisip uscat in vama!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ares, Drog', TheBD, $ilver, pedală, basty "vine" încet şi sigur, că "e" unii care "merge" pe motoare cu cadre rigide, sau pe motoare care "nu poate" atinge 90 km/h :lol: ( cică ciopăriştii :lol: , care este )

 

eu cel mai probabil am pasageră mai ales dacă reuşesc să schimb camera de pe spate cu cele 2 petece cu tot..., dacă nu schimb camera, e clar că merg singur.

 

numa bine

Editat de ares666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazidu poate merge pasager, ca momentan nu are motor, iar daca merge cu motoru, stiu ca va merge un picut mai tare, dar nu cred ca 140. in mod normal si el merge tot asa, 100 constant, si pe ici pe colo ii mai da in goarna mai tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ronztu' : Oky doky!... mai e pana trece o saptamana... da' daca nu gasim "loc", cred ca putem lua trenu'! In semn de solidaritate, daca nu gasim amandoi, loc (adica gasesc eu, si tu nu! :lol: :lol: :lol: :lol: ) renuntz si vin cu tine cu trenul! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanse sunt mari ca sa am motor de 1 Mai asa ca .. sincer nu voi merge cu 100 kmph  :lol:  :lol: .. ceva mai repede

Baiazid stieeeee!!!! :lol:;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Baiazide!

Mult mai frumos e sa mergem in grup cu totzii!

Metal not plastic

HAHAHA

man stii ce inseamna mers in grup mare?

 

UNUL: vreau pipi

ALTU: vreau tzigara

ALTU: am obosit

 

 

PAUZE NESFARSITE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAHAHA

man stii ce inseamna mers in grup mare?

 

UNUL: vreau pipi

ALTU: vreau tzigara

ALTU: am obosit

 

 

PAUZE NESFARSITE.

hahaha...te-ai plictisit si tu de mers in grup (mare)?

incet-incet o sa va selectati grupul de plimbaretzi dupa modul de mers al fiecaruia.In rest sa ne vedem sanatosi in Vama...ca acolo ie de toate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok am inteles ca se pleaca sambata dar eu vreau sa plec de vineri cu putin noroc sa fiu pe drum dupa pranz. Mai pleaca cineva VINERI ? Hai ca nu vreau sa plec singur. :lol:

PS. Eu merg in Neptun dar o sa-mi petrec cea mai mare parte a timpului in Vama :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai pleaca lumea si vineri din cate am auzit....si gabi si cu mine mergem vineri dar oricum astea o sa se discute la arc miercuri mai bine!

 

Cata...ce sa spun...noi vrem sa mergem motoiu :lol: dar daca e frig(sau nu face gabi dominatoru' sa consume mai putin) mergem cu masina :lol: si iti luam noi "bagaju'" si daca mergem cu masina mai avem un loc in spate pt. cei mai putin norocosi... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vine cu masina..sa las si io bagaju' la el?

cik s-ar putea je , Sa vin cu masina asta depinde de vreme si de diverse reglaje la motor dc imi ies acceptabil in rest drum bun si hai la bere Vama asteapta-ne ca venim !!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...