Sari la conținut

Accidente


CHUCKY
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 571
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

spiridon - chirurgie - etaj 1, sub investigatii ceva pe la bazin si/sau fractura de sold, cine mai stie, este cineva care se ocupa de el.

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce stare este?

are cineva numarul lui? are nevoie de ceva?

la 18 ies de la munca, daca il contactati si are nevoie de ceva dati un semn : 0742.069.380

 

0740 454 181

 

el e bine, aparent o luna de recuperare

 

motorul l-am luat cu o duba si dus la el la bloc, e destul de avariat

 

nu stiu cu casca ce s-a intamplat, cand am ajuns eu nu mai era, sper sa o fi luat medicii sau ceva de genul(nolan cu rosu si negru din pozele de pe bzi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca e el mistocar.... la belele ca astea se uita tot si trebuie sa il ajutam cum putem. ne unesc cele 2 roti de sub noi si un ghidon. poate mergem la el in vizita... nu stiu. orice propunere sa o postati aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercati sa nu sariti pe el acum omu are vizite medicale unde NU TREBUIE DERANJAT aveti rabdare 2-3 zile sa se stabilizeze treaba ca sa vedem cum il putem ajuta fiecare pentru ca o sa aibe nevoie de ajutor

am vb cu el aseara si era "ok"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu imi este simpatic personajul.. imi pare sincer rau pentru ce a patit ..nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva...offtopic putin fara nici o legatura cu sarmanul accidentat: ar fi bine sa va puneti toti urmatoarea problema..stim ca soferii de conserve sunt multi si prosti prin partile noastre si in 90% din cazurile cu accidente pe 2 roti ei sunt de vina...dar v-ati intrebat vreodata cum de 99% din accidentele pe 2 roti sunt facute de motociclete si nu de scutere?....am vazut scutere si iarna la -10 grade afara; vin taranii la oras pe ele ..se duc la servici,umbla pe ploi, pe vant..cu alcool la bord sa fie incalziti..multi cred ca nu au nici jumate din IQ-ul unui motociclist..dar surpiza..ajung acasa nevatamati chiar daca sunt de o prostie rara majoritatea si nu cunosc nici regulile de circulatie...voiam doar sa trag un semnal de alarma pentru cei care ori abia si-au luat permis..ori le place mult "pe o roata prin oras", liniute prin copou sau alte zone..scheme menite sa faca oamenii sa intoarca capul dupa zgomotul produs sau pt cei care cauta adrenalina in spatiul metropolitan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa te contrazic, mult mai multe scutere se tavalesc, ce e drept accidente mai usoare pentru ca nu ajung la viteze asa mari pe o distanta mica.

Editat de dot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu-l simpatizes..stie el bine de ce...dar de aceea tot imi pare foarte foarte rau pentru el...sper sa scape mai ieftin decat noi...

nici nu a inceput sezonu' si deja sunt accidente gramada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa te contrazic, mult mai multe scutere se tavalesc, ce e drept accidente mai usoare pentru ca nu ajung la viteze asa mari pe o distanta mica.

cei care se tavalesc chiar n-au nici o treaba cu regulile de circulatie ... sau marea lor parte :rose:, ca mai sunt si ghinionistii. Chiar azi vazusem la carefura un scuterist cum intra in intersesctie pe rosu, schimba benzile fara sa semnalizeze, mergea cum avea el chef

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BZI = Un ziar de tot C.A.catul

 

Ti-a zis dot ce si cum despre BZI.Legat de comentarii...nah e idiotul ala care ne ureaza sa murim cite unu pe zi.

 

LE: Cine e gagiul care a intrat in masina parcata regulamentar care i-a taiat fata?

Editat de piersica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema sta in felul urmator... ca am trecut pe acolo la 20 minute dupa accident ca ma duceam spre casa... Cica un camoin o intors in mijlocul drumului... Motociclistul nu a mai avut timp sa franeze si a incercat sa se fereasca de camion.. o intrat pe prima banada pe contrasens cred o piscat putin frana si cum prima banda e plina de nisip/pietris/praf/pamant s-a dus saniuta intr-o masina paracata... cel cu camionul o plecat in drumul lui...... nenea cu masina parcata se afla acolo.. nu am stat mult ca am plecat ... motociclstul avea cateva belituri nimic rupt sau ceva grav... motorul cam distrus carene sparte/ furca putin si ea avariata.. si o balta mare de antigel..... cam atat pot spune... cat despre motociclisti agresivi eu unu nu am prins BZI-ul acolo ca tocmai plecase dar erau foarte sacaitori din care am inteles..... cu intrebari ati avut viteza mare.... cum s-a intamplat cred si eu cand imi vad motorul pe jos si tot belit nu prea as aveea chef de explicatii de dat... dar nici nu cred ca s-a tipat careva la ei s-au sa ii fi injurat

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca si sprintmotor si cel al lui manutza cat si ailed sunt/au fost in imediata vecinatate a bzi-ului..pot banui ceva legaturi privind ciuda lor aparent "nevinovata" fata de motocilisti. intrebare pt cei mai sus numiti : ce le-ati facut fratilor? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...