Sari la conținut

Accidente


CHUCKY
 Share

Postări Recomandate

Ceva noutati despre starea motociclistului?

Salut! Am auzit un zvon ca cica nu a putut iesi din coma si ieri baiatul ar fi murit. Nu am verificat si din alta sursa. Se mai zice ca nu ar fi avut Ctg. A.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 571
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta am auzit si eu ca cica nu ar fi fost posesor de cat. A ... .. cat despre cealalta parte a comentariului, daca intradevar asa este RIP :rose:

 

 

...Cica a mai fost un accident acum doua zile pe Canta.. mai multe detalii nu stiu ..

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu offtopic,dar sunt singurul caruia i se pare ca aproape toate bucatile de asfalt prin Iasi is fatale?

 

Daca nu-s alunecoase in draci, ori is pline de nisip, ori de pietris........ce dracu, nu mai vad o bucata de drum ADERENT , NORMAL..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu offtopic,dar sunt singurul caruia i se pare ca aproape toate bucatile de asfalt prin Iasi is fatale?

 

Daca nu-s alunecoase in draci, ori is pline de nisip, ori de pietris........ce dracu, nu mai vad o bucata de drum ADERENT , NORMAL..........

 

 

esti dragut prietene! nu exista drumuri rele. doar motocicleta neadecvata ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accident ieri in jur de ora 18-19,imediat la iesire din aeroport ,a pierdut controlul la un fireblade de 900 ,rosu cu alb,cu numere de bacau,ricosat copac masina,fu acu 2 zile in fundatie baiatul,o sa fie bine ,nu a cazut la viteza mare,dar nu putea misca gat,maini foarte mult ka dupa orice accident. zic eu o sa fie bine.imi pare rau pt el,poate cineva il cunoaste,eu il stiu doar din vedere e posibil sa i zica catalin,nush exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am inteles ca a fost ieri un accident la 3 iazuri, stie cineva ceva ?

Insider? :scratch:

 

insideeeerrrr te rog raspunde.

 

 

scuze ca am fost ironic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insider? :scratch:

 

insideeeerrrr te rog raspunde.

 

 

scuze ca am fost ironic.

 

Nu e de ras prostane....eu nu ma supar, da' vezi ca un omulet chiar a avut accident,si nu mi se pare locul 'ideal' de a fi ironic.......

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua. este un baiat cazut la automobile bavaria in curba, la parc la herastrau. numar aak cred de bucuresti cu un naked. eram in autobuz si nu am apucat sa vad prea multe. acum 2 min era accidentul. sper sa il poata ajuta cineva. venisera jandarmii de la ambasda chinei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Tibi Manea, care a avut duminica accident de motocicleta, are nevoie urgenta de sange!!!

Am dost sunat acum de un prieten sa imi spuna ca a fost reoperat astazi si a facut embolie. Am inteles ca situatia nu se prezinta tocmai bine si se pare ca are nevoie si de ajutorul nostru, cel putin pentru sange.

In masura in care mai aveti si voi informatii va rog sa le postati, iar eu o sa va tin la curent cu ce mai aflu.

Va rog sa stabilim cum si cand ne putem mobiliza pentru donare de sange!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteza grupa, doar sa deschida apropiatii lista la centrul de transfuzii, si sa ne comunice ca se poate dona pentru el.

 

Salut! Va multumesc tuturor pentru mobilizare. Sunt intr-o rezerva la Sf. Spiridon acum, tel. l-am pierdut la accidend. Sper sa ma fac bine si sa ne intilnim..

 

Salut! Va multumesc tuturor pentru mobilizare. Sunt intr-o rezerva la Sf. Spiridon acum, tel. l-am pierdut la accidend. Sper sa ma fac bine si sa ne intilnim..

Atentie la dot!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Va multumesc tuturor pentru mobilizare. Sunt intr-o rezerva la Sf. Spiridon acum, tel. l-am pierdut la accidend. Sper sa ma fac bine si sa ne intilnim..

 

 

Atentie la dot!!!!!!

 

Insanatosire grabnica! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Va multumesc tuturor pentru mobilizare. Sunt intr-o rezerva la Sf. Spiridon acum, tel. l-am pierdut la accidend. Sper sa ma fac bine si sa ne intilnim..

 

 

 

 

 

pana la urma mai este nevoie de sange sau nu?

 

s-a postat si pe facebook

Buna ziua dragi colegi Ieseni,

 

Facem un apel umanitar la toti cei care pot ajuta donand sange pentru a salva viata unui prieten.

 

Grupa de sange: A 2 negativ.

...

 

Numele persoanei: Tiberiu Manea.

 

Persoana mentionata a fost operata la ambele picioare in urma unui accident si are nevoie de transfuzie de sange imediat.

 

Toti cei care pot ajuta sunt rugati sa sune la numarul de telefon:

0745. 988.787 - George Dogaru

 

Ulterior vom merge la Centrul de Transfuzii Iasi din Str. NIcolae Balcescu 21 (pe strada de la Spitalul Sf. Spiridon spre Spitalul de Boli Infectioase Iasi)

 

La donare se va preciza numele persoanei pentru care donati sange - Tiberiu Manea.

 

Va multumim!

 

sanatate!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma mai este nevoie de sange sau nu?

 

s-a postat si pe facebook

 

 

sanatate!!!

 

da mai este nevoie, am pierdut mult sange in urma accidentului.

 

va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...