Sari la conținut

Honda XL 1000V Varadero


Postări Recomandate

Fratilor, am invins! 6 VARADERO 1000 la ARC! Daca nu ne mai conversam, petrecere frumoasa de Paste si DRIVE SAFE! Si sa ne mai vedem dupa, pt mine pe langa B pana prin mai. Nu mai stiu cine mi a spus aseara de ceva la CORBU - CT, pe 17 apr, ma interesez si postez, cica ,,e,, detalii pe ceva topic TURCIA 2010, si aici fac tot posibilul sa apar.

Si sa l bag in muma sa p ala cu VARADERO 125 ROZZZZZ care a plecat de la ARC pe trotuar, cu viteza, mai sa ne atinga, sa ne injure fraierii pe toti pt el... pe de alta parte... daca ai moto cu motor de scuter si culoare de pasarik e de inteles ca esti frustrat.

Sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, un dobitoc, cativa cm daca erai mai in spate te atingea, eu eram langa tine, in fine, iesea urat mai ales ca boul ala avea ceva viteza.

In alta ordine de idei, eu ti-am zis de Corbu si urmaresc topicul respectiv, vom vedea cand se pleaca, cert este ca voi merge, abia astept sa dau cep noului cort.

Multa lume azi la Arc, multe Varadero...frumos.

Voie buna sa avem.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda,......am facut senzatie si i-am devansat pe cei cu V-strom care l-au facut pe Dragos sa se simta in inferioritate cu o saptamana in urma. :) :lol:

 

P.S.

Probabil ca ala cu Varadero de 125 a vrut sa ne arate noua (celor cu 1000 cm) ca micul roz e mai mare si mai tare.

Frustrarile si talentele de genul ala facute pe trotuar, pe unde mai circula si copii, nu au nici o scuza. Data viitoare, o sa-i dau adresa de la Amkart, unde poate sa-si etaleze calitatile de rider-roz.

 

 

Paste Fericit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima INTALNIRE Varadero in Bucuresti

 

 

 

Si mie i-mi surade ideea cu Corbu-hai sa probam corturile :lol:

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fii rau! :)

Salut! rau eram daca as fi facut comentarii ca el are motor mic si eu mare sau asemanator! Karnat-ul pus in discutie a plecat cu moto pe trotuar, cu demaraj de gafaia saraca, a trecut la 1 cm de mine si apoi blana max pe trotuar pe langa pietoni, ca sa ne injure aia pe toti! N am nimic cu moto mai mici si pilotii lor, am cu LABETZII deprimati care ne strica imaginea tuturor! Eu, daca merg de nevoie pe trotuar, merg incet si, de ma injura vreo baba, îi livrez in gand si merg mai departe. Concluzie----- omul era exact la fel ca JEG--urile care si pun casetofon pe scuter si asculta pitecantropi jelind manele!

Mesaj completat

Mai bagati frate poze de miercuri! VLD-BC, ai inteles ca eram aprins pe un SINGUR varaderist de 125, da?

Mesaj completat

Ma bucur ca ne-am cunoscut si face 2 face. Ar fi frumos sa ne vedem in formula asta si undeva mai orgamizat. Corbu suna OK. In caz ca se face ceva acolo, sunt interesat si eu. :lol:

Doamne ajuta sa ne vedem! Ar fi haiducie strasnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toti.sant mai nou pe aici da cu motoarele din 2002 acu nu mai am si am ramas pe ideea de am-i lua varadero 1000 daca cineva are -o oferta sau cunostinta de una m-ar interesa .pe probike slab cu varadero dupa 2000 .va salut cu farul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toti.sant mai nou pe aici da cu motoarele din 2002 acu nu mai am si am ramas pe ideea de am-i lua varadero 1000 daca cineva are -o oferta sau cunostinta de una m-ar interesa .pe probike slab cu varadero dupa 2000 .va salut cu farul :laugh:

 

AN 2000 http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=66054

post-28053-1270318509_thumb.jpg

post-28053-1270318546_thumb.jpg

post-28053-1270318589_thumb.jpg

post-28053-1270318624_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine (sau rau) am facut ca m-am bagat in seama pe topicul despre excursia in Turcia, unde se discuta si despre iesirea la Corbu in weekend-ul 17 - 18 aprilie. Ma simt putin penibil pentru ca am parut, probabil atarnator la o petrecere privata, cu toate ca pana atunci nu era nici un indiciu in sensul asta. Intradrevar este just ce a afirmat un user acoco si anume ca plaja e libera, drept pentru care propun sa facem ceva similar, dar la Vadu, doar in masura in care exista interes si din partea voastra. Daca nu va deranjeaza, putem discuta aici detaliile, nu obligatoriu pentru aceeasi perioada. Poate facem ceva planuri comune si pentru perioada 01-02 mai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine (sau rau) am facut ca m-am bagat in seama pe topicul despre excursia in Turcia, unde se discuta si despre iesirea la Corbu in weekend-ul 17 - 18 aprilie. Ma simt putin penibil pentru ca am parut, probabil atarnator la o petrecere privata, cu toate ca pana atunci nu era nici un indiciu in sensul asta. Intradrevar este just ce a afirmat un user acoco si anume ca plaja e libera, drept pentru care propun sa facem ceva similar, dar la Vadu, doar in masura in care exista interes si din partea voastra. Daca nu va deranjeaza, putem discuta aici detaliile, nu obligatoriu pentru aceeasi perioada. Poate facem ceva planuri comune si pentru perioada 01-02 mai.

Eu v-am zis la Arc ca e cam ciudata discutia de pe topicul ala dar...............

Ba, invitau pe ''toata lumea'' si deschideau liste, ba incepeau sa vb de vrute si nevrute numai ca sa scrie multe posturi.

N-ai de ce sa te simti penibil si nici atarnator. E vina lor ca au anuntat o excursie si au inceput s-o dezbata pe un topic aiurea. Grupul sexi d-acolo, trebuia sa-si planifice plimbareala pe PM. Ei/ele sunt penibili/penibile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a pus problema de Corbu cu gasca vesela pentru ca cineva dintre noi a adus vorba la arc. Nu am stiut ca e vorba de elita elitelor in ale motociclismului si nici ca e o intrunire exclusivista si am cazut in capcana. Va asigur ca inteniile mele au fost bune. E totusi mai bine asa pentru ca riscam sa ne trezim pe acolo ca nuca in perete si ar fi fost si mai neplacut.

Deci, Baross, eu sunt pentru Vadu pe 17. Altcineva?

Editat de Mishu GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am adus vorba gandindu-ma ca este o idee buna, insa vazand discutiile de pe topicul cu pricina am realizat ca prezenta noastra ar fi inoportuna, deci mea culpa.

Propuneti alta destinatie si in masura posibilitatilor voi fi prezent.

Voie buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit. Nu te invinovateste nimeni. E evident ca ai fost si tu in eroare.

Eu in weekendul ala chiar vreau sa ajung la mare daca este frumos afara. De aceea m-am gandit la Vadu.Este suficient de departe de Corbu ca sa nu ne deranjeze latratul celor de pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am eu 2 prieteni cu gsxf600 si zxr636, cred ca i primim, nu suntem ,,elitisti,, nu?

Baross,...crezi ca cei cu GSXF si ZXR nu pot fi "elitisti"?!? :blink: ...noi, multumim de invitatie, daca e vorba de plimbare, prietenie si seriozitate, vom fi prezenti unde se va stabili...numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...