Sari la conținut

VINE CAREVA LA ARC


tiggernlg
 Share

Postări Recomandate

Motototologii au spus ca va ploua diseara si ca va fi vijelie...

Da, concert vali vijelie la arc.

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, concert vali vijelie la arc.

:laugh:

pai ne vedem acolo sa-l facem Vali Adiere-de-Vant :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am suficient timp, o sa vin si eu. E prima zi cind ma pot considera motociclist cu acte in regula, si cu 2/3 motocicleta. Asta pentru ca n-am platit-o pe toata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cel putzin vin pe jos de data asta, mi-am vandut gilerica si sunt in cautari, ca mi-e cald rau de tot cu banii in buzunar.

Tiggernlg, te rog eu sa nu ma mai tentezi sa probez bestia aia de motor verde, ca ma distrugi financiar :huh: .

Inca imi tremura mainile dupa ce m-am dat cu o amarata de kawa en de 500, senzatia aia de cuplu in orice treapta de viteza e cuceritoare, sa vad ce-mi iau acum...

Oscilez intre o honda de 250 monocilindru mai vechiutza si o gilera dakota de 350, monocilindru, dar foarte nervoasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cel putzin vin pe jos de data asta, mi-am vandut gilerica si sunt in cautari, ca mi-e cald rau de tot cu banii in buzunar.

Tiggernlg, te rog eu sa nu ma mai tentezi sa probez bestia aia de motor verde, ca ma distrugi financiar :huh: .

Inca imi tremura mainile dupa ce m-am dat cu o amarata de kawa en de 500, senzatia aia de cuplu in orice treapta de viteza e cuceritoare, sa vad ce-mi iau acum...

Oscilez intre o honda de 250 monocilindru mai vechiutza si o gilera dakota de 350, monocilindru, dar foarte nervoasa.

cum zici tu mă ca EN de 500 e o amarâtă..cred că nu ţi-ar displace să ai unul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeee... am comparat-o cu verzitura aia din avatarul lui tigernlg. Nu-i amarata nici en 500 pentru un chopper, dar pana la 90 de cai mai are de pascut :huh:))) . Oricum, sigur nu ma vad pe un choper... senzatia de fapt nu a fost ca merg "pe chopper", ci "in chopper", e ca o cusca, cu ghidonul ala si suportii de picior undeva in fatza, nu-mi place senzatia de "prizonier" dintr-un chopper. Ma si vedeam infipt in vreun autobuz si rupt in doua de ghidon. Stiam ca un motor e gandit ca in caz de impact sa iti permita sa zbori liber, sa "parasesti locul faptei", ca sa ai o sansa de supravietuire, pe cand chopper-ul cam vrea sa "moara cu tine de gat" :laugh:))) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad CA CAM sta sa ploo!! Care mai veniti!? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tiggernlg, cind sa te intreb si eu ce versiune de zx9 ai, ai sters-o repede. Sau n-ai fost m-am inselat eu?

Oricum, daca esti amabil sa-mi raspunzi, as aprecia. Ma intereseaza unde se afla litera si cifra pentru identificarea versiunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost, te-am vazut cind plecai si nu te-am mai oprit.

Am si eu trei sferturi dintr-unul din 98. Din pacate, nu are atitia cai. Versiunea normala are 140 CP si versiunea "Limited Edition" 143.

Al tau este versiunea C2, ceea ce reprezinta versiunea si anul de fabricatie.

Oricum, multumesc pentru bunavointa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa rezolv cu actele curind, si o sa-l aduc si la arc.

Si cind e vorba de o tura, o iau usor, ca fiara e noua si as vrea sa fiu mai stapin pe ea inainte sa ma aventurez mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...