Sari la conținut

Bucuresti - Valea Doftanei


Postări Recomandate

ORL-ule, baga repede o bere si curatza gatu'!! ;) Adresa de ftp cu user si parola, cum am spus mai sus, sunt doar pentru cei care au fost prezenti, ca sa poata lua toate pozele.. totalizeaza cativa GB, nu cred ca ne-ar permite adminii sa urcam atatea poze, mai ales avand in vedere buba recenta, nu?? :bow:

 

Cum am spus si mai sus, si cum a confirmat si Ravenitza, poze pentru deliciul ochiului vostru vor fi postate..

Din pacate de pe Picasa nu poti sa dld tot albumul, asa ca esti limitat.. de-aici ideea cu ftp-ul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai tu zbori in fieshtecare uichend la Brasov.. cand n-o faci, nu zici nicaieri, nimanui.. de cand n-ai mai activat la matrimoniaci?? macar iti vedeam mecla (a se citi "nick-ul") acolo, si ne aminteam de tine.. da' daca esti scumpa la vedere.. uochii care nu se vad se uita, tz-am mai zis io!! :bow:

 

:bow: ;)

 

Pfuaaai...pai nu v-am spus mai marti la Paw ca nu plec niciunde? Si ca poate iesim pe sambata duminica? CUlmea, frate, culmea. Si normal ca n-am mai activat, am fost la client, n-am avut forum.

Never mind, altadata!

Superpozeleeeee....imi vine sa plang pt trei saptamani de-acu inainte.

:bow: all!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

john te pot ajuta cu un server dedicat pt ftp

Pai pune-l pe picioare, daca ai spatiu, si vb cu bajetzii si fatuca sa urce pozele.. al meu nush ce dracu are, puteru' e deschis, netu' e in picioare, da' ftp-ul nu e conectabil.. fmm.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pune-l pe picioare, daca ai spatiu, si vb cu bajetzii si fatuca sa urce pozele.. al meu nush ce dracu are, puteru' e deschis, netu' e in picioare, da' ftp-ul nu e conectabil.. fmm.. :bow:

 

spatiu avem 50 giga si upload pana la 10 mb/s ;)

 

vb cu elena

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a pune toate pozele pe FTP, rog dati add lui motofum, pentru a va da un cont si a pune pozele acolo. La final o sa facem o singura adresa cu toate pozele. O sa dureze putin.

Momentan am ridicat pe FTP pozele mele si ale lui Adi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai deci a fost bestial, am incercat sa sintetizez pe cat posibil in blog. Here: http://sfantaduh.blogspot.com

 

Nu stiu, a fost cel mai lung weekend din viata mea, inca ma deprim ca-s inapoi in Bucuresti. Ati fost de mare belea, toti! :bow: ;)

 

LE: Ba voi astia care ati fost, si de cititi prin blog, e clar ca am ratat niste faze. Rogu-va adaugati-le voi in comment-uri, ma bate gandul de-o ditamai cartea cu aventurile noastre, adevarul e ca avem ce povesti... :bow:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joahne, nu te supara mai tata mai, dar in acele ocazii speciale ni s-a cerut sa keep it low profile. acum chiar nu am avut de ce, nu a mentionat nimeni nimic, trupa care s-a reunit in weekend e una destul de veche si ne cunoastem foarte bine intre noi, nu e vorba de relatii sparte etc. So chill dude, lasa oamenii sa se bucure macar de poze, ca noi ne-am bucurat de fiecare detaliu, inclusiv de tuningul cu soparla aplicat motoretei lui Balteanu.

 

Karja, auzi tata, nu ti-a mirosit a Kentucky Fried Lizard in drum spre Bucuresti? :bow:

 

NU RECUNOSC NIMIK!

 

a fost demential.... ;) multumesc tuturor dadacelor si DADACILOR :bow: ...care au stat cu Nino...a invatat numai lucruri "bune" :bow:

 

pozele de la mine le aveti diseara cand ajung acasa :bow:

 

nici de dat asta NU RECUNOSC NIMIK!

 

de fapt noro s-a combinat cu balteanu nu invers :bow:)

 

si acum recunosc :bow: :bow: :bow:

 

 

Demential ca de fiecare data! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaa, nu recunosti nimic??? Bineeeee, citez din blog:

 

"Aaaaaasa, si se facu pranz, ne treziram toti, facut foc la gratar. Uitat de foc, facut din nou foc. Uitat din nou de foc, facut din nou foc. Zacut ca soparlele in soare. Uitat din nou de foc. Noro scos banana in timp ce se gateau clatite, Noro pus prezervativ la banana, Noro fugit dupa Dezu prin curte cu banana protejata. Moment in care Dezu l-a prins, i-a facut banana piure in prezervativ. Noro, ca o forma superioara de viata si infinit mai inteligenta, a umflat prezervativul, care a facut poc si l-a slobozit cu tot piureul acumulat in banana. Uitat din nou de foc, facut foc din nou. Intre timp ni s-au lungit urechile, am ciugulit un hot dog si un colt de paine.

 

Zacut iar ca soparlele la soare. Noro gasit soparla adevarata, de lungimea unui deget. Atarnat cu soparla de deget si apoi de ureche, ca un aborigen adevarat care este el, pa' persoana fizica. In sfarsit si-au adus aminte de foc si au reusit sa puna ceva carne pe gratar. Noro i-a bagat soparla pe toba lui Balteanu. Tuning-ul reptilian l-a costat o palma dupa ceafa, caci animalul nu mai putea sa scoata reptila din toba."

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaa, nu recunosti nimic??? Bineeeee, citez din blog:

 

"Aaaaaasa, si se facu pranz, ne treziram toti, facut foc la gratar. Uitat de foc, facut din nou foc. Uitat din nou de foc, facut din nou foc. Zacut ca soparlele in soare. Uitat din nou de foc. Noro scos banana in timp ce se gateau clatite, Noro pus prezervativ la banana, Noro fugit dupa Dezu prin curte cu banana protejata. Moment in care Dezu l-a prins, i-a facut banana piure in prezervativ. Noro, ca o forma superioara de viata si infinit mai inteligenta, a umflat prezervativul, care a facut poc si l-a slobozit cu tot piureul acumulat in banana. Uitat din nou de foc, facut foc din nou. Intre timp ni s-au lungit urechile, am ciugulit un hot dog si un colt de paine.

 

Zacut iar ca soparlele la soare. Noro gasit soparla adevarata, de lungimea unui deget. Atarnat cu soparla de deget si apoi de ureche, ca un aborigen adevarat care este el, pa' persoana fizica. In sfarsit si-au adus aminte de foc si au reusit sa puna ceva carne pe gratar. Noro i-a bagat soparla pe toba lui Balteanu. Tuning-ul reptilian l-a costat o palma dupa ceafa, caci animalul nu mai putea sa scoata reptila din toba."

:bow:

 

femeie, tu n-ai altceva mai bun de facut decat sa pierzi timpu scriind? ;) ...... bine macar ca nu ai mentionat de momentele tandre si romantice ce au avut loc in aburii betiei :bow: :bow:

 

:bow: :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noro, nu trebuie sa le mentionez eu, sunt pozele puse pe picasa, de catre Adi! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in afara de pozele de la adi nu am vazut nici un ftp. dati si la mine cu un PM cu datele sau pe mess (maxcom5555@yahoo.com)

 

- astept nerabdator in continuare

 

- bai voi chiar va pupati in pozele alea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nu sunteti sanatosi la cap. Data viitoare anuntati-ma si pe mine ca sa mor de nu viu din Cluj.

Cotizez si cu clujence daca trebe'

Da' vaz ca le aveti voi pe ale voastre, har Domnului...

Iar poza asta o pun pe desktop, macar o saptamana.

post-7965-1206387020_thumb.jpg

Ca sa-mi intre bine in cap ce se poate intampla la betie :bow: :bow: :bow:

Felicitari...zicea cineva ca bucurestenii nu se stie distra...pa dracu'

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in afara de pozele de la adi nu am vazut nici un ftp. dati si la mine cu un PM cu datele sau pe mess (maxcom5555@yahoo.com)

 

- astept nerabdator in continuare

 

- bai voi chiar va pupati in pozele alea ?

 

in poze nu, doar in realitate :bow: :bow: ;)

 

Bai nu sunteti sanatosi la cap. Data viitoare anuntati-ma si pe mine ca sa mor de nu viu din Cluj.

Cotizez si cu clujence daca trebe'

Da' vaz ca le aveti voi pe ale voastre, har Domnului...

Iar poza asta o pun pe desktop, macar o saptamana.

post-7965-1206387020_thumb.jpg

Ca sa-mi intre bine in cap ce se poate intampla la betie :bow: :bow: :bow:

Felicitari...zicea cineva ca bucurestenii nu se stie distra...pa dracu'

:bow:

 

autografele sunt pe bani, cat despre venit de la cluj nu-i mare lucru, si eu am venit de la Botosani, doar nu era sa ratez :bow:

 

PS-EU: se vede clar in poza ca eram inconstient datorita, fiindca era beutura de vina si ca am fost "balosit" cu japca :bow:

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...