Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

@maxx40,

 

Bine ai venit in zona, detalii despre locurile de intalnire sunt date de toti in urma cu cateva pagini si mai ales datele de contact.

Poti suna pe oricare din noi sau lasa o adresa de mess, un numar de telefon .........

De obicei cu mobrele ne vedem la PHD pe Calea Vitan dupa circa de militie, fara ...ne vedem in Alter Ego.

 

Te asteptam cand vrei tu....

 

 

P.S. - in seara asta iar trageti ghiulul mah.......betzivilor

Mesaj completat

@maxx40,

 

Bine ai venit in zona, detalii despre locurile de intalnire sunt date de toti in urma cu cateva pagini si mai ales datele de contact.

Poti suna pe oricare din noi sau lasa o adresa de mess, un numar de telefon .........

De obicei cu mobrele ne vedem la PHD pe Calea Vitan dupa circa de militie, fara ...ne vedem in Alter Ego.

 

Te asteptam cand vrei tu....

 

 

P.S. - in seara asta iar trageti chiulul mah.......betzivilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

concluzie - am fost adoptat

zic asta, dupa o seara in care m-am delectat cum nu am mai facut-o de mult, ma declar fericit unul din zona :P

 

la cat mai multe intalniri si cat mai multe plimbari, asta in mod categoric :bounce:

Editat de maxx40
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca duminica avem plimbare.......

Inca nu este nimic stabilit ( Enisala, Zimnicea, Capidava......) mai bine ne vedem maine seara sa stabilim directia. Este binevenita orice propunere!

 

Ne auzim la un telefon sau pe alte cai de comunicare si dupa ora 21:00 - 21:30 ne adunam undeva.

 

Open Ride!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa fac maine o iesire pana la mare pe traseul Buc - Oltenita (pana in Oltenita fac stanga catre) - Calarasi - Ostrov - mare si apoi pe Fetesti inapoi...

Tenteaza pe cineva?

 

Id mess: pup_a@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor pentru urari si mesaje!

Va astept cu interes sa ne betzivanim responsabil zilele acestea pe unde ne vom intalni sau in seara aceasta in zona garajului lui Pantera.

In principiu plimbarea de duminica se face de data aceasta pe un traseu ceva mai lung si este interesanta si propunerea lui Prafuit. Vedem maine seara ce stabilim si cati ne strangem.

Din pacate maine lucrez pana pe la 13:30 dar dupa........ei bine dupa aceasta ora..........OPEN RIDE !!!!

 

Ride Safe !!!

Mesaj completat

Ora 14:00 la garaj .....= CALARASI !!!

 

Lasati mesaj pe telefon ca sunt prin oras pana la ora plecarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vitanistii,maine trebuie sa fac un drum pana langa Brasov la Prejmer.Care binevoieste a ma insotii il astept cu un telefon.0745120300.Plecarea la 10.30 de la garajul celebrului personaj Pantera.Pantera insusi ar fi spus ca merge,acum,sa vedem daca asa o fi.Pana acum sunt doar eu.Ride safe care pe unde sunteti(unii pe la calarasi,uniii pe la Craiova,unii pe la gratare).Ciaolino.PS.drumul e excelent am primit asigurari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vitanistii,maine trebuie sa fac un drum pana langa Brasov la Prejmer.Care binevoieste a ma insotii il astept cu un telefon.0745120300.Plecarea la 10.30 de la garajul celebrului personaj Pantera.Pantera insusi ar fi spus ca merge,acum,sa vedem daca asa o fi.Pana acum sunt doar eu.Ride safe care pe unde sunteti(unii pe la calarasi,uniii pe la Craiova,unii pe la gratare).Ciaolino.PS.drumul e excelent am primit asigurari.

 

Foarte frumos M3ntosan......

Din pacate ora aleasa nu a permis sa ma mobilizez pentru aceasta plimbare si ca urmare ma voi duce tot spre sud............inca nu m-am decis unde!

Ride Safe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...