Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

suna foarte bine ideea de duminica..... daca nu ma insor pana duminica m-as baga si eu. mef poate ne faci si un buget estimativ sa stiu la ce sa ma astept. mai am putin pana la primul salariu la noul job si nu stau prea bine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna foarte bine ideea de duminica..... daca nu ma insor pana duminica m-as baga si eu. mef poate ne faci si un buget estimativ sa stiu la ce sa ma astept. mai am putin pana la primul salariu la noul job si nu stau prea bine :D

 

 

Bueeiiii.....te-ai dilit? Eu glumeam cand am zis ca a venit sezonul si s-a dat dezlegare la nunti, botezuri.....etc.

In fine.....in cazul asta iata sfatul meu : insoara-te si duminica pe la 11:00 fugi cu darul de nunta ca sa fii sigur ca ai buget :P

 

Apropos.....se poate fura mireasa?? Daca da, cand preferi? Inainte sau dupa nunta????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut din nou baieti... Va promisesm ca va fac o vizita la garaj in vara asta.. Din pacate a trecut si vara.. aproape k trece si toamna si tot n-am apucat sa va cunosc personal.. Sper cu alta ocazie sa va fac o vizita..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la "munca campului" si te-am asteptat acolo mef, dar ai dat bir cu fugitii....rusinica!!!

 

Lasa sa vina ploaia ca nu e funny sa te tavalesti pe uscat cum au facut unii .......sa nu dau nume. :P

Mercic de initiativa, vin data viitoare sa fac poze..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Allooo....Vitanu', mai traieste careva? Mai are cineva motoreta la indemana sau e gata sezonul?

Ma gandeam sa mai bag o invitatie pentru duminica asta dupa petrecerea de Halloween ( daca nu ne "mascam" prea tare).

Undeva pe la ora 11:00 sa ne incolonam frumos catre sud.....Giurgiu, Russe, Silistra, Calarasi........sau fara trecut de granita ca sa poata veni toti ( Pantera cu dedicatie) Giurgiu - Oltenita - Calarasi.

O plimbarica la dus, o masa la pranz, iar o plimbarica spre casa pe inserat.

Buget de criza si echipati de sezon rece ....... toata treba ar duce pe la 100 ron.

 

Gaditi-va bine, nu lasati prea multa benzina in rezervor peste iarna, pretul o sa scada oricum..........

 

Maine sa nu ma sunati decat daca sunteti gata de drum!!

 

Open Ride !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

 

Dat fiind ca e vremea frumoasa si nu ati bagat inca mobrele la iernat vreau sa va rog urmatoarele:

Maine (31.10.2010) la ora 16:00 ma voi casatori la Biserica Kretzulescu (biserica rosie dintre Sala Palatului si Magazinul Muzica) si v-as ruga taaareee muuuult sa veniti in numar cat mai mare si sa faceti galagie cat mai mai mare cu mobrele.

 

Va multumesc mult!

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Allooo....Vitanu', mai traieste careva? Mai are cineva motoreta la indemana sau e gata sezonul?

Ma gandeam sa mai bag o invitatie pentru duminica asta dupa petrecerea de Halloween ( daca nu ne "mascam" prea tare).

Undeva pe la ora 11:00 sa ne incolonam frumos catre sud.....Giurgiu, Russe, Silistra, Calarasi........sau fara trecut de granita ca sa poata veni toti ( Pantera cu dedicatie) Giurgiu - Oltenita - Calarasi.

O plimbarica la dus, o masa la pranz, iar o plimbarica spre casa pe inserat.

Buget de criza si echipati de sezon rece ....... toata treba ar duce pe la 100 ron.

 

Gaditi-va bine, nu lasati prea multa benzina in rezervor peste iarna, pretul o sa scada oricum..........

 

Maine sa nu ma sunati decat daca sunteti gata de drum!!

 

Open Ride !!

 

sa te frec...daca te sunam cu o ora mai devreme plecam impreuna ...asa macar ne-am intors impreuna.

data viitoare sper sa conduceti chopper style doar prin oras....eu promit sa nu ma mai joc la butoanele pe care nu le cunosc :laugh:)

baga pozele sa vada lumea ce gasca minunata am format !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-un final am obtinut pozele de la Dan.

asa naspa cum sunt ele le pun aici sa se minuneze lumea ce bun pozaci este Mef ;)

oricum a fost dragut...au plecat 4 si ne-am intors 5 ;)

post-746-1289326288_thumb.jpg

post-746-1289326307_thumb.jpg

post-746-1289326340_thumb.jpg

post-746-1289326356_thumb.jpg

post-746-1289326363_thumb.jpg

post-746-1289326403_thumb.jpg

post-746-1289326409_thumb.jpg

post-746-1289326415_thumb.jpg

post-746-1289326420_thumb.jpg

post-746-1289326425_thumb.jpg

post-746-1289326434_thumb.jpg

post-746-1289326440_thumb.jpg

post-746-1289326457_thumb.jpg

post-746-1289326465_thumb.jpg

post-746-1289326480_thumb.jpg

post-746-1289326489_thumb.jpg

post-746-1289326506_thumb.jpg

post-746-1289326525_thumb.jpg

post-746-1289326551_thumb.jpg

post-746-1289326559_thumb.jpg

post-746-1289326566_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...