Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

foarte tare ! Cam ce se intampla la o iesire ca asta? stiu ca suna ciudat intrebarea.... ma intereseaza daca sunt iesiri de o zi sau mai multe. Pana acum am practicat asa ceva doar in conserva sau pe bicicleta.... (cu trenul apoi pe munte), iar seara inapoi acasa. Sunt un mare doritor de plimbari prin tara... vreo intalnire zilele astea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa incep: Mai stii sa mergi pe moto Sergiule? :D

 

Super tari pozele (ms Meph), ar putea si Ovi sa le puna tot la fel cu link, nu sta nimeni sa dl atat :))

 

Ceva maine pe timpul zilei, tot asa de cateva ore? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te dau jos din mers sau apar de unde nici nu te astepti, plus ca nu stiu sa mearga ca sunt incepatori nah

Vezi..?? De aceaa avea dreptate Vlad.... nu stii sa te feresti, nu stii sa mergi ...incepatorule :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roack and roll baby!!!! sa vina ploaia sa ma dau si eu linistit fara sa ma feresc de raceri care nu stiu sa franeze pe ud in viraj :)))))))

:rock: :rock: :rock:

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare stimati vecini de cartier! sunt nou printre voi pe forum, si in scurt timp si printre voi prin trafic. am citit pe sarite ultimele posturi din acest topic, insa ma fac ca nu pricep... :P care e problema cu incepatorii?

 

sunt cat se poate de nerabdator sa iau cartonu si tinicheaua si sa nu mai salivez la voi cand treceti in tromba pe la maicom de-mi zbarnaie termopanele :))

 

am un er500 - asa ca de incepatori. sunt foarte incantat de mobra, si am tot chitibusit pe la ea pana ies tinichelele sa nu treaca timpu degeaba...

 

i-am montat un parbriz si i-am schimbat oglinzile - cele originale sunt tare hidoase... in fine costuri multe, alergatura mare dar saptamana viitoare e promitatoare ;) sper sa fiu deja calare in weekendul ce vine :D

 

si ca sa nu devin stresant pe la voi pe aici, as vrea sa dau de veste, daca sunt doritori de plimbari seara cand e mai rarutz traficul eu ma bag :)

 

asfalt uscat!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare stimati vecini de cartier! sunt nou printre voi pe forum, si in scurt timp si printre voi prin trafic. am citit pe sarite ultimele posturi din acest topic, insa ma fac ca nu pricep... :P care e problema cu incepatorii?

 

sunt cat se poate de nerabdator sa iau cartonu si tinicheaua si sa nu mai salivez la voi cand treceti in tromba pe la maicom de-mi zbarnaie termopanele :))

 

am un er500 - asa ca de incepatori. sunt foarte incantat de mobra, si am tot chitibusit pe la ea pana ies tinichelele sa nu treaca timpu degeaba...

 

i-am montat un parbriz si i-am schimbat oglinzile - cele originale sunt tare hidoase... in fine costuri multe, alergatura mare dar saptamana viitoare e promitatoare ;) sper sa fiu deja calare in weekendul ce vine :D

 

si ca sa nu devin stresant pe la voi pe aici, as vrea sa dau de veste, daca sunt doritori de plimbari seara cand e mai rarutz traficul eu ma bag :)

 

asfalt uscat!

 

 

Salutari si Bun Venit !!

 

Ce pot sa zic? Bafta la examen si ai grija cu "cartonul" pana se usuca vopseaua pe el...(gluma)

Nu avem nimic cu incepatorii, era tot o gluma, o sa iti dai seama cand ne vei cunoaste. Te asteptam la "birou".

Legat de plimbarile de seara nu pot sa spun prea multe, ne-au cam iesit din obicei, preferam sa iesim la tura mai lunga sau la o plimbare pana la "terenul de joaca cu noroi".

 

Open Ride !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si Bun Venit !!

 

Ce pot sa zic? Bafta la examen si ai grija cu "cartonul" pana se usuca vopseaua pe el...(gluma)

Nu avem nimic cu incepatorii, era tot o gluma, o sa iti dai seama cand ne vei cunoaste. Te asteptam la "birou".

Legat de plimbarile de seara nu pot sa spun prea multe, ne-au cam iesit din obicei, preferam sa iesim la tura mai lunga sau la o plimbare pana la "terenul de joaca cu noroi".

 

Open Ride !!!

Saluut,si eu sunt un nou "motorizat"...stau pe Foisorului.Pe unde este situat "biroul" si pe la ce ore va gasesc acolo?poate trec eventual sa ne cunoastem si tragem si o tura pe undeva.M-am cam plictisit sa ma plimb singur:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

isi face Gore casa noua, se suceste, se invarteste, se imprumuta la banci si termina casa. Mare bucurie, isi face Gore bagajele sa se mute si cand sa iasa pe usa se apleaca sa se lege la pantofi. Langa el Saracia... zice Gore: tu unde mergi??? la care Saracia raspunde: pai nu ne mutam?!???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paste Fericit sa aveti cu totii!!!

Maine pe la 11:00 facem o adunare ......nu conteaza vremea..!! :P

 

Open Ride!!

 

in pana mea....vorbeste clar sa te inteleaga lumea.

nu adunare ci plimbare facem!

deci pe la 11 ne intalnim la garaj si o luam spre Giurgiu cred.

daca nu veniti la plimbare...aduceti macar permisele sa ma cac pe ele ca si asa le tineti degeaba :D . 2 zile m-am rugat de unu' sa mergem la plimbare . cica , stai domne' ca ploua ...si faze dinastea . huoooooooooooooooooo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...