Sari la conținut

PAGINA MEA


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

click here IN CHOPPERS WE TRUST

 

nu este inca gata din punct de vcdere al firmelor care fac choppere, dar o sa fie peste maximum 1-2 luni pentru ca nu am timp sa ma ocup de ea

ma chinui sa pun informatiile pe care le am cap la cap shi sa-mi iasa ce vreau

am conceput-o ca pe o baza de date, in primul rand, am postat firmele care fac choppere shi cateva poze, restul urmand sa fie descoperit pe siteul firmelor respective

 

orice sfaturi sunt bine venite

 

ar trebui sa va grabitzi :huh: pentru ca mai am doar vreo 3 zile fara bannerele lor puse pe siteul meu :laugh:

 

deocamdata majoritatea sunt cele puse de mine aici sau de robi ( chopperele din belgia)

 

 

:laugh: :laugh: :lol: :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de interventie, dar cred ca ai mai putea lucra un pic la prezentare.

pai tocmai aceta este scopul topicului, sa criticatzi, pentru ca altfel nu fac siteul mai bun;

:laugh: :laugh: :laugh: off topic: sa shtii ca nu alerg mielu prin etrusco daca critici siteul :lol: :( :)

 

ideea este sa fac o baza de date cu cat mai multe siteuri de choppere

aspectul "comercial" ma intereseaza mai putzin

oricum, il fac eu shi nu shtiu decat HTML, asha ca nu are cum sa iasa cine shtie ce capodopera

 

shi am doar 12MB pe serverul lor, asha ca pozele trebuie sa fie deestul de mici, ca sa incapa toate siteurile pe care le am eu

 

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt micsorat de poze pot sa-ti dau un programel daca esti interesat , eu il folosesc zilnic si este f. bun, nu strica calitatea pozelor si le micsoreaza considerabil (deci o poza de 180-200kb ajunge la 25-30).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super faina pagina....mersi pt cuvintele adresate la persoana mea...pe pagina ta

cu cit mai multa informatie pui cu atit mai bine :huh:

FELICITARILE MELE PT PAGINA :laugh:

SALUT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e rau dar e prea simplu mai baga ceva prin el,background,si mai multe culori ca parca e de la pompe funebre.Incearca sa-l editezi cu Dreamweaver,ai acolo ceva butoane flash,si il faci tot HTML dar cu aspect mai placut :laugh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@reptile: nu am programul shi nici nu am prea mult timp, daca reushesc sa strang 100-150 de siteuri cu chopper custom, sunt multzumit, nu ma intereseaza aspectul pentru ca nu este un site comercial, cine e interesat studiaza cateva fotografii shi daca ii plac intra pe linkul postat de mine pentru a afla mai multe despre chopperele respective

ideea e sa fie cat mai multe siteuri ca sa fie un fel de baza de date referitaore la producatorii de choppere

 

 

 

:laugh: :laugh: :ok:

MI-AM FACUT BANNER LA SITE

 

:ok: :D :ok:

 

e facut profesionist, pe cuvant, shi sunt modest!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@reptile: nu am programul shi nici nu am prea mult timp, daca reushesc sa strang 100-150 de siteuri cu chopper custom, sunt multzumit, nu ma intereseaza aspectul pentru ca nu este un site comercial, cine e interesat studiaza cateva fotografii shi daca ii plac intra pe linkul postat de mine pentru a afla mai multe despre chopperele respective

ideea e sa fie cat mai multe siteuri ca sa fie un fel de baza de date referitaore la producatorii de choppere

 

 

 

:laugh:  :laugh:  :ok:

MI-AM FACUT BANNER LA SITE

 

:ok:  :D  :ok:

 

e facut profesionist, pe cuvant, shi sunt modest!!!  :laugh:

Atunci itzi urez sa strangi cat mai multe link-uri si sa ai cea mai mare baza de date din domeniu din Romania :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
shi am doar 12MB pe serverul lor

Daca ai nevoie de mai mult spatiu, rezerva-ti mai multe hostinguri si pui linkuri catre hostingul respectiv pe butoanele pe care le ti pe site-ul principal (cu domeniul bine cunoscut).

Oricum, initiativa e faina si informatiile la fel! Ai putea sa imbunatatesti un pic aspectul (doar daca vrei, ai zis ca nu te preocupa latura asta). Bannerul e super! Bafta in continuare!

 

PS: daca vrei sa faci galerie foto, iti pot da si eu poze daca vrei; am multe dar nu mai stiu de unde sunt luate (adresele site-urilor)

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai nevoie de mai mult spatiu, rezerva-ti mai multe hostinguri si pui linkuri catre hostingul respectiv pe butoanele pe care le ti pe site-ul principal (cu domeniul bine cunoscut).

Oricum, initiativa e faina si informatiile la fel! Ai putea sa imbunatatesti un pic aspectul (doar daca vrei, ai zis ca nu te preocupa latura asta). Bannerul e super! Bafta in continuare!

 

PS: daca vrei sa faci galerie foto, iti pot da si eu poze daca vrei; am multe dar nu mai stiu de unde sunt luate (adresele site-urilor)

daca ai poze cu choppere care nu sunt facute de firme recunoscute, ci facute acasa, potzi sa-mi trimitzi pt ca am shi o sectziune cu home made choppers mihai.dobrin@reinvest.ro

 

 

cand o sa se umple spatziul initzial, normal ca o sa-mi deschid alte contrui si punem

<a href=www.....>XXX CHOPPERS</a> :o :) :P

 

 

bannerul nu l-am facut eu, ci un prieten!!! :wave: :o :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...