Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Are cineva de vanzare un telescop de virago 250 pe spate ? Sau imi putetzi spune va rog de unde pot sa cumpar unu`? Multzam`

Dak tzi se potrivesc alea Universale de la Luis, am eu o pereche si tzi le dau sub pretz. 0741207849 Aron :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca Galen are un ETZ in stare OK de functionare

cand spun...¨¨cat mai ieftin...¨¨¨ma refer la 200-300euro...oricum,va avea km numarati,nu va circula mult..doar la ocazii(intruniri..pentru ca vreau¨¨ sa o fac de ras..¨¨) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in2 casca airoh flip-up, cu ochelari rabatabili, neagra, marime M, folosita

pt poza dati un mail (habar n-am cum postez poza)

 

180 LEI

 

asti@sethrc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND,

Filtru aer,placute si saboti frana ,absolut noi ,pentru ETZ (bonus: oglinda cu suport,levier frana mana,manson cauciuc scarita sau acceleratie) :friends:

 

 

sal! cat ceri pe placutze?

 

indoi piesele :

 

 

 

 

detalii PM!

 

PLUS CE MAI AM IN BECI ! sau le schimb toate pe o alarma moto! :crack:

 

 

sal! zimi un pretz pt disc k ma intereseaza...

 

deocamdata strag cu greu banii pt intruniri dar sper sa-l pot lua si asta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND,

Filtru aer,placute si saboti frana ,absolut noi ,pentru ETZ (bonus: oglinda cu suport,levier frana mana,manson cauciuc scarita sau acceleratie) :crack:

:friends: Mi-ar trebui si mieastea. Cat ceri pe ele? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand yamaha r1 din 99 sau schimb cu cross sau enduro KTM inmatriculat si echpat de off road GREU!!

Amortizor ghidon,consumabile bune(kit lant,placute,discuri,telescoape)ulei schimbat de 300 km(Sanyi stie:p )

Evacuare sport,crash pads,anvelopa spate recent schimbata,filtru aer sport(nu necesita inlocuire doar spalare si ungere)40000 km

Pret 4000 eur NEGOCIABIL!!!!!pret in care intra si combinizon BERIK marimea 50,casca Airoh marime L,cizme 42

 

 

 

Am uitat sa mentionez ca Enduro sau Cross mai mic de 600,usor si in 4 timpi

post-18460-1213311042_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand yamaha r1 din 99 sau schimb cu cross sau enduro KTM inmatriculat si echpat de off road GREU!!

Amortizor ghidon,consumabile bune(kit lant,placute,discuri,telescoape)ulei schimbat de 300 km(Sanyi stie:p )

Evacuare sport,crash pads,anvelopa spate recent schimbata,filtru aer sport(nu necesita inlocuire doar spalare si ungere)40000 km

Pret 4000 eur NEGOCIABIL!!!!!pret in care intra si combinizon BERIK marimea 50,casca Airoh marime L,cizme 42

 

 

 

Am uitat sa mentionez ca Enduro sau Cross mai mic de 600,usor si in 4 timpi

da` ce ai patit de vrei sa treci pe cross? te-ai saturat de speed-uri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da` ce ai patit de vrei sa treci pe cross? te-ai saturat de speed-uri?

nu e vorba de saturat, s-o lamurit mai degraba , vrea sa se dea cu motorul omul! felicitari! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal! cat ceri pe placutze?

 

 

 

 

sal! zimi un pretz pt disc k ma intereseaza...

 

deocamdata strag cu greu banii pt intruniri dar sper sa-l pot lua si asta :bounce:

 

 

ti-am trimis pm! :friends:

 

si de restul pieselor m-am razgandit! nu se vand se da moca la judas si tudor! le impartiti si ...o sa bem o bere! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand yamaha r1 din 99 sau schimb cu cross sau enduro KTM inmatriculat si echpat de off road GREU!!

Amortizor ghidon,consumabile bune(kit lant,placute,discuri,telescoape)ulei schimbat de 300 km(Sanyi stie:p )

Evacuare sport,crash pads,anvelopa spate recent schimbata,filtru aer sport(nu necesita inlocuire doar spalare si ungere)40000 km

Pret 4000 eur NEGOCIABIL!!!!!pret in care intra si combinizon BERIK marimea 50,casca Airoh marime L,cizme 42

 

 

 

Am uitat sa mentionez ca Enduro sau Cross mai mic de 600,usor si in 4 timpi

 

Cine are un cross sau un enduro usor sa ma lase pe deal sa vad cum e?

Ca dealul imi place si noroiul,insa nu stiu daca motorul in sine ma va captiva asa cum face speedul cand il indrept inainte de curba,franez de iese fum din placutze imi trag piciorul sus pe scarita,scot fundul,genunchiul incep curba si pe iesire trag de gaz si fatza face "hopa sus".....Dar cum mesesul e prea departe de cluj....erotismele astea se intampla cand si cand....si mai sunt si niste vaci cacacioase pe meses si daca in ziua aia au mancat multa iarba ai norocul sa nu te potzi da pe meses si ai mers 100 km degeaba...sau daca tot drumul inspre topa e uscat,topa uda,cobori topa iar e uscat,ajungi la meses iar ud...

Asa ca un cross sa pot cobori scarile de la complex mercur si sa ma duc in faget si sa ma alerge oamenii cu sapa fiindca le calc iarba ar fi numa bun....

Speedu e speed si crosu e cross

Cine a avut speed poate confirma....dar speed nu "arata ca un speed"sau :"e incadrat la speed"

Si cine are cross poate confirma ce fain se sare la tot felul de damburi si mushuroaie si ce fain e cand ajungi cu el unde nu a calcat piciuor de om din timpul razboiului.

Eu le-as tine pe-amandoua.Dar nu am bani si de cross,si nu vreau sa ma limitez la :"speedul e cel mai fain" caci vreau cross sa urc la tata in padure.

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand yamaha r1 din 99 sau schimb cu cross sau enduro KTM inmatriculat si echpat de off road GREU!!

Amortizor ghidon,consumabile bune(kit lant,placute,discuri,telescoape)ulei schimbat de 300 km(Sanyi stie:p )

Evacuare sport,crash pads,anvelopa spate recent schimbata,filtru aer sport(nu necesita inlocuire doar spalare si ungere)40000 km

Pret 4000 eur NEGOCIABIL!!!!!pret in care intra si combinizon BERIK marimea 50,casca Airoh marime L,cizme 42

Am uitat sa mentionez ca Enduro sau Cross mai mic de 600,usor si in 4 timpi

 

Daca vinzi combinezonul separat anuntama :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vinzi combinezonul separat anuntama :crack:

Nu crede ca ma arde sa vand tot.Daca vrea cineva un schimb sau vrea sa cumpere vand,daca nu...nu...strang bani si cumpar si un cross cu care sa ma dau pe muntzi si sa ma tavalesc prin cele mai mari noroaie si speedul sa ies macar o data pe an pe pista daca o sa am cu cine.

 

Ordinea ar fi urmatoarea:

Vandut motor cu combinezon cu tot

Schimbat motor cu tot cu combinezon pe un ktm

Vandut motor fara combinezon(tu o sa fii primul pe care il intreb daca vrea un berik la 35o eur sau 200 daca treaba asta o sa se intample peste un an :friends: )

Editat de pasbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indoi etrier cu placute ok de etz, cot de toba si eventual top-case louis, mic, de-o casca.

detalii pe mess, id saviem_231

cinste.

Editat de macicasan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in2 casca airoh flip-up, cu ochelari rabatabili, neagra, marime M, folosita

pt poza dati un mail (habar n-am cum postez poza)

 

180 LEI

 

asti@sethrc.ro

UN NR TELEFON THX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...