Sari la conținut

690 Sm Prestige


IraSciBil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
in sfarsit ai ales ceva bun!

Bafta si fara incidente.

 

 

Curand o sa postez cateva poze, ceva n'a mers din urarea ta si ma face sa ma indoiesc ca as fi ales ceva bun ...

 

Nu vreau sa fac reclama negativa, cred ca am avut eu ghinion.Mare ghinion.Duminica pe A2 mi'a explodat motorul in mers.Cand zic explodat o zic la propriu:gaura de aproape bagi pumnul in motor, crapatura de 15cm.Inca nu am poze, le pun cand le descarc.

Sincer, eu n'am mai auzit asa ceva, sunt dezamagit, nu stiu cat voi sta fara motor pina se va repara. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curand o sa postez cateva poze, ceva n'a mers din urarea ta si ma face sa ma indoiesc ca as fi ales ceva bun ...

 

Nu vreau sa fac reclama negativa, cred ca am avut eu ghinion.Mare ghinion.Duminica pe A2 mi'a explodat motorul in mers.Cand zic explodat o zic la propriu:gaura de aproape bagi pumnul in motor, crapatura de 15cm.Inca nu am poze, le pun cand le descarc.

Sincer, eu n'am mai auzit asa ceva, sunt dezamagit, nu stiu cat voi sta fara motor pina se va repara. :rolleyes:

WTF? Tu vorbesti pe bune? Si tu nu ai patit ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasoala rau treaba n-am mai auzit de asa ceva la o moto noua...ce ua zis cei d la ktm,?bafta cu reparatia

 

 

Da' la una veche ai auzit?

Inafara de moto GP sau SBK sau altele de genul asta eu n'am mai auzit sa crape asa motorul ...

De reparatie nu cred ca se pune problema, poate de inlocuire a motorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow...cum pana mea ? ai dat'o pe rosu prea mult timp ? bafta la reparatii si bine ca nu ai patit ceva..

 

 

Nu.Abia intrasem pe A2, veneam dinspre Calarasi, am mers cu 130 kmh maxim pina la A2.De la intrarea pe A2 am mai mers 2-3 km si ... poc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu aiurea.

Imi pare rau, is convins ca nu esti tocmai in cea mai buna dispozitie acuma dupa ce ai patit asa ceva cu un motor luat de nou tinand cont ai mers mai mult cu Dominatoru` sau ST-ul si nu au facut nici pe departe lucruri de genu` asta.

 

Succes.. la recuperarea pagubei/ schimbat motor.. chiar is curios de deznodamant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca sa pun paie pe foc, iti mai iei vreodata KTM ? :(

 

Oricum fiind in garantie ar trebui sa iti schimbe motorul, nu-i asa, insa cred ca o sa-ti tina mobra luni bune pe bara ?

 

:rolleyes:

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi bine sa ceri sa iti inlocuiasca motocicleta cu una noua..sunt sanse mari ca si transmisia sa fie afectata.

 

 

Ma gandesc ca nu se risca ei sa imi dea inapoi un motor care sa aiba iar probleme ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' la una veche ai auzit?

 

Am auzit eu, la unele noi, 530-urile sunt de notorietate pentru cedarea motorului. Dar parca alea nu explodasera asa cu violenta. Din cate am inteles, cauzele ar fi fost neschimbarea uleiului la timp... tu cum ai procedat cu uleiul?

 

Sper sa iti recuperezi paguba. Pana sa citesc topicul asta eram anti-KTM, iar acum sunt si mai anti-KTM. Daca mi s-ar fi intamplat mie asa ceva, as fi cerut banii inapoi. Fara discutii.

Editat de mihaio07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...