Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!! ....sambata am fost sa fac ITP-ul la SAMTRADI, totul a fost ok si am plecat la o mica plimbare de acomodare prin zona....toate bune si frumoase pana s-a lasat noaptea si...pe la 02:30 un "binevoitor" mi-a taiat anvelopa fata la motor si 2 anvelope la masina (asta in fata blocului).

 

cine are vreo anvelopa pe dimensiunea 120/70 -17 si vrea sa faca o fapta buna (contra cost bineinteles) ...pe net am gasit in general opinci. Nu vreau sa cumpar una noua momentat pt ca si cea taiata avea cateva luni (aproape noua) si nu ma dau banii afara din casa. Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa traiesti, daca mai rezisti pana-mi cumpar eu cauciucuri, cel mai probabil saptamana viitoare, pot sa ti-l dau pe al meu(Continental Sport Attack).

Unde locuiesti? La mine la bloc toata lumea e pasnica. Ce bulangii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:| sa-mi bag p*** in doamna măsa.

 

Man esti foarte ghinionist. Anyway, nu cred ca ai sanse sa gasesti pe "zona" asta, avand in vedere ca sunt 8 ( inclusiv tu ) membrii activi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol moment... Am un amic care are cauciucurile vechi de pe un GSXR K6. Niste Metzler-uri neuzate, dar cam tari. Nu stie precis dimensiunile, dar s-ar putea sa mearga. Vrea 300 lei pe amandoua. Daca te intereseaza, da un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa traiesti, daca mai rezisti pana-mi cumpar eu cauciucuri, cel mai probabil saptamana viitoare, pot sa ti-l dau pe al meu(Continental Sport Attack).

Unde locuiesti? La mine la bloc toata lumea e pasnica. Ce bulangii....

Stau in orasul Chitila, in zona garii CFR...este o zona foarte linistita, dar cine a venit si a facut asta a venit special pentru mine. :( In aceiasi noapte a mai taiat unui prieten 2 anvelope de masina (si el este motociclist, dar avea mobra in curte). Asta se intampla cand gagica lui da nas unor malaci dupa care ii lasa cu ochii in soare + cateva sticle de vin. Am redus cercul la 4 suspecti...pe unul il banuiesc 95%, acum astept sa-si faca politia treaba.

 

Multumesc mult man de promptitudine....ai numarul meu de tel mai jos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sper ca luni seara sa facem treaba. Te anunt ce si cum. In privinta "bibliotecii", astazi incepe concediul si plec la 18:30 prin alte locuri, asa ca o las pe data viitoare.

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol moment... Am un amic care are cauciucurile vechi de pe un GSXR K6. Niste Metzler-uri neuzate, dar cam tari. Nu stie precis dimensiunile, dar s-ar putea sa mearga. Vrea 300 lei pe amandoua. Daca te intereseaza, da un semn.

 

doar anvelopa fata a fost ucisa, anvelopele erau aproape noi...deci nu este cazul sa-l schimb pe cel de pe spate

 

:| sa-mi bag p*** in doamna măsa.

 

Man esti foarte ghinionist. Anyway, nu cred ca ai sanse sa gasesti pe "zona" asta, avand in vedere ca sunt 8 ( inclusiv tu ) membrii activi :(

desi erau sanse mici......uite ca totusi exista speranta si aici, multumesc mult fratilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

epic fail astazi. Eu am fost de la 19 pana pe la 19:15 dar cam atat :(

 

data viitoare, sau daca printr-un miracol se schimba vremea peste we, poate dam o tura pe undeva.

 

seara faina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, miercuri ( 07.05.2014 ) nu mai " gasim scuze " este ? :)

 

Mi-ar placea sa vina toata gasca ( cei 7 - 8 prezenti in zona asta a forumului ).

 

ca sa dau un mic "teaser" despre subiectul de discutie pe care vreau sa-l deschid miercuri seara

 

( Trans Bucegi :D )

 

 

p.s. Frozenhell, unde ai rezolvat man cu I.T.P-ul ? pe 11 tre' sa le dau ziua buna si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, miercuri ( 07.05.2014 ) nu mai " gasim scuze " este ? :)

Mi-ar placea sa vina toata gasca ( cei 7 - 8 prezenti in zona asta a forumului ).

ca sa dau un mic "teaser" despre subiectul de discutie pe care vreau sa-l deschid miercuri seara

( Trans Bucegi :D )



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.................

AI ANUNTAT TU MA PLAGIATORULE :nono:



Problema este ca MAMACHINA nu merge decat cu maxin 80 la 1 ora si ceva, asa ca tre. sa va inarmati cu rabdare.

Vb miercuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, dat fiind ca suntem foarte putini, o sa indraznesc sa va rog sa mutam intalneala joi. Daca se poate, definitiv. Maine oricum n-o sa pot veni, pentru ca wife are business meeting and shit la ora aia. Dar in general, miercurea am un program domestic de la care vreau sa evit sa ma mai sustrag ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...